MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Ja esi sevi atvēris Gaismai


Vienīgi no tevis ir atkarīgs izmantot visas izdevības, kas kā pastāvīgas iespējamības ir tavā tuvumā.
Atver sevi. Ieraugi, cik laimes pilna ir dzīve. Ļauj nākt pie sevis visam pozitīvajam, kas tik alkatīgi uz tevi gaida.
Tie nav nekādi tukši vārdi, bet ir pilnīga realitāte.
Ja tu ļausi vairāk gaismai iekļūt sevī, respektīvi, savā dzīvē, tu sastapsies ar cilvēkiem, kas stāv uz augstākas apziņas pakāpes, un tādējādi tavā dzīvē ienesīs vēl vairāk gaismas.
...
Komentāri (0)  |  2011-01-27 02:02  |  Skatīts: 984x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Šis Laiks


Šo būtisko pārmaiņu laikā ļoti svarīgi, lai mēs turpinātu tīrīt savu dzīvi no visa vecā - cilvēki, situācijas, kuras vairs nerezonē ar mums. Atlaidīsim tos, kuri nespēj izturēt mūsu enerģiju, kas nespēj pieņemt pārmaiņas, kas nedzīvo atklāti un baidās no Mīlestības. Nevajag tērēt enerģiju neauglīgiem pasākumiem - cilvēkos un situācijās, kuras paliek slēgtas aiz nolieguma sienas, kuras slēgtas attīstībai un pārmaiņām.
...
Komentāri (0)  |  2011-01-27 02:00  |  Skatīts: 905x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Vai spēšu?


Tas būs ilgs darbs. Vai spēsi būt pacietīga?" jautāja Dievs. „Jā, jā, spēšu!"

„Tev būs jāaudzē puķe. Bet tā nav parasta puķe. Tā ir Mīlestības Puķe.

Un brīdī, kad Viņa plaukst, tā izstaro brīnumainu smaržu. Un, kurš to smaržu sajutis, tas izjūt neaprakstāmu laimes sajūtu. Bet tas tikai īss brīdis. Un, ja Puķi nenoplūc, bet ļauj tai izplaukt pavisam, ierauga Gaismas kamoliņu, kas zieda pumpurā.
...
Komentāri (0)  |  2011-01-27 01:55  |  Skatīts: 873x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Es Tev novēlu


Prieka eņģelis jau daudzus gadus ir bijis kopā ar mani, tādēļ novēlu to arī Tev!

Es tev novēlu, lai Prieka eņģelis vienmēr ir tev blakus. Lai viņš tev māca priecāties par dzīvi ne tikai brīvdienās un svētkos, bet katru mīļu dienu. Un katru rītu viņš tev plaši atvērs acis, lai tu spēj ieraudzīt jaunās dienas lielus un mazus noslēpumus un priekus, kurus Dievs sagatavojis tieši tev. Atver logu un izbaudi svaigo gaisu, un kad iesi mazgāties, neaizmirsti papriecāties par savu apbrīnojami skaisto ķermeni! Brokastīs ar baudu kod aromatiskā maizes rikā, uzņemot zemes dāvāto spēku. Lai tev ir prieks un pateicība par katru cilvēku, ko satiksi savā ceļā.
...
Komentāri (0)  |  2011-01-27 01:50  |  Skatīts: 1712x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Pateicības meditācija


Es pateicos saviem mīļajiem un tuvajiem par to klātbūtni kopā ar mani šajā un arī citās dzīvēs.
Paldies par spoguli, ko tie rāda, un lietām, ko tas iemāca.
Paldies par jūsu ieņemtajam lomām, kas man palīdzējušas un turpina palīdzēt - saprast, kas vēl  jāuzlabo un jāharmonizē, lai pilnībā sevi apzinātu un izpaustu, kā Gaismas un Mīlestības būtni, kas Es Esmu.
Es cienu un godāju jūs par jūsu būšanu un nebūšanu līdzās manā ikdienā.
...
Komentāri (0)  |  2011-01-25 04:01  |  Skatīts: 1144x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Ričards Bahs "Viens"


  Grāmata ir iedvesmas apvīta, un atver durvis uz sapratni, kas mēs esam, kas bijām un kas mēs varētu būt. Šī Ričarda Baha grāmata var palīdzēt pieņemt izšķirošo lēmumu dzīvē, jo mēs mītam ne tikai šeit, un no mūsu domām atkarīgs, kādu lēmumu pieņemsim.
...
Komentāri (0)  |  2011-01-23 18:36  |  Skatīts: 2042x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Dainu vārdojumu spēks


Cauri gadsimtiem līdz mūsdienām saglabājušās tautasdziesmas ir senču enerģijas piesātinātas un attiecīgas vibrācijas dodošas.

Droši vien esat ievērojuši, ka mūsu izdotajā grāmatā «Labie vārdiņi» (dažādi vārdojumi pret visdažādākajām kaitēm un nelaimēm) ir arī latvju dainas. Tieši šo dainu spēku latvietis var izmantot visefektīvāk, jo «tā runāja latvietis uz latvieti»... Mentalitāte, ģeogrāfiskā vieta, tieši uz šejieni raidītais kosmiskais starojums, tieši no šejienes plūstošais garīgais spēks (gan labais, gan ļaunais) - tas viss, bija, ir un, cerams, būs mūsu. Tad kāpēc gan dainas neizmantot vienā vai otrā dzīves brīdī? Un, ja vēl tajās ieliekam savu labestību, ticību, gribu, tad tās noteikti spēs palīdzēt ļoti daudzās dzīves situācijās.
...
Komentāri (0)  |  2011-01-23 17:56  |  Skatīts: 5725x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Deivids V. Freižers „Zilie putni”


     Grāmatiņa, kuru pārlasu vēl un vēl... un katru reizi ko jaunu iemācos...
Lūk, daži citāti -

"... - Tas nav nekas slikts - pateikt kādam , ka tu viņu mīli un ka tev ir labi kopā ar viņu. Mēs to jūtam bieži, taču nepasakām. Allaž atliekam uz vēlāku laiku. Dažkārt šis "vēlāk" nepienāk nekad. Ja kādu mīlam, tas jāpasaka. tas taču nemaz nav tik grūti, vai ne?"
...
Komentāri (2)  |  2011-01-23 17:03  |  Skatīts: 4442x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


7. Erceņģelis Mihaēls un Aizsardzības Eņģeļi. Aizsardzības un Glābiņa Gaišzilā Liesma.


Es Esmu Kas Es Esmu Vārdā -

es piesaucu Septiņus Erceņģeļus un viņu Gaismas leģionus, es piesaucu Mīļoto Erceņģeli MIHAĒLU, un Aizsardzības Eņģeļus, un lūdzu - aizsargāt mani, un visus manus Tuvos - ikvienā situācijā, ikkatru manas dzīves brīdi. Mīļotais Erceņģeli MIHAĒL - es lūdzu Tavu aizgādību un Augstāko Aizsardzību - man, manai ģimenei, manai mājai, manam fiziskajam Templim, manai psihei, manai Apziņai, manai Dvēselei, manai veselībai, manai Harmonijai, manam Līdzsvaram, manai Skaidrībai, manai Garīgajai saiknei ar Dievu, manam Patiesumam un Svētumam, manam Veselumam, Gribai, Spēkam un Virzībai. Es lūdzu Tevi - aizsargā mani miegā un nomodā - ŠEIT un TAGAD - katru manas dzīves mirkli. Aizsargā manu Atmiņu, manu Pieredzi, manu Gaismas Izvēli, Palīdzi man noturēties šinī ceļā, un Pateicībā pieņemt Nolemto. Aizsargā manī visas brīnišķīgās Gaismas enerģijas un spēkus, ko esmu iemantojis - sadarbībā ar Erceņģeļiem un viņu Gaismas Leģioniem. Aizsargā manu Virzību uz Augstāko Mērķi, un manu skaidro Ceļa redzējumu. Aizsargā mani - visos ceļos, visās situācijās, ikkatrā Daudzdimensionālā Visuma mirklī. Erceņģeli MIHAĒL - uz Tevi paļaujos, un Tevi piesaucu, jo Ticu, ka Nolemtais - Piepildīsies, un savu
...
Komentāri (0)  |  2011-01-21 00:37  |  Skatīts: 2299x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


6. Erceņģelis Samuēls un Mīlestības Eņģeļi. Īstenas Mīlestības Rozā Liesma un Trīskāršā uguns Liesma.


Es Esmu Kas Es Esmu Vārdā -

es piesaucu Septiņus Erceņģeļus un viņu Gaismas leģionus, es piesaucu Erceņģeli SAMUĒLU un Mīlestības Eņģeļus, un lūdzu jūs mani vest pa Īstenas Mīlestības Ceļu. Palīdziet man izdziedināt savu Sirdi no bēdām un sāpēm, un pārveidot manu Sirds čakru - lai viņa varētu uzņemt Jauno Dievišķo Gaismu. Pamodiniet manā Sirdī Kristus Mīlestību - Beznosacījumu un Bezpersonisku. Piepildiet mani ar jūsu Mīlestības silto Liesmu, un palīdziet savienoties ar tiem - ko mīlu, un kas izsenis mīl mani. Apmāciet mani Mīlestības Varenībā, jo ikviena darbība - Mīlestībā veikta - ir Patiesības, un Dieva Gribas darbība.
...
Komentāri (0)  |  2011-01-21 00:36  |  Skatīts: 2749x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.