MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Dari Labu


Godīgums un atklātība dara tevi ievainojamu,
TOMĒR - ESI GODĪGS UN ATKLĀTS.
Tas, ko tu esi radījis, var tikt iznīcināts vienā naktī,
TOMĒR - RADI.
Tava palīdzība tiešām ir vajadzīga, bet cilvēki mēdz būt nepateicīgi,
TOMĒR - PALĪDZI VIŅIEM.
Tu dod cilvēkiem no sevis labāko, bet viņi tev izsitīs zobus,
TOMĒR - DOD PASAULEI NO SEVIS LABĀKO.
Cilvēki ir nesaprātīgi, neloģiski un neobjektīvi,
...
Komentāri (0)  |  2011-02-07 22:07  |  Skatīts: 1516x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Lūgšana


Visaugstākais Kosmiskais Radītāj , Tava gaismas un mīlestības daļa!
Es pieņemu , ka man ir jaunās kosmiskās gaismas enerģijas, ka esmu to nesējs. Es pieņemu jauno kosmisko starojumu, kas nāk no gaismas un mīlestības, kā arī ,es lūdzu , piepildīt ar mīlestību visus manus kosmiskos gaismas kanālus tik jaudīgi, lai es varu izstarot un nest tikai un vienīgi gaismas un mīlestības enerģijas. Es kā Radītājs pieņemu sevi un Visumu , pieņemu sevi un Universu , esmu tā daļa , vienotībā ar visu dzīvo, gaismas radīto, Radītāju un tā izpausmēm , sevī un citos. Es pieņemu, ka mana rīcība , tagad un vienmēr , tik ilgi, cik vien to pati būšu vēlējusies, atbildīs tikai un vienīgi gaismas plānam un gaismas nesēja būtībai manī. Es, kā nemirstīga dvēsele, uzrunāju Universu un lūdzu iezemēt manī jauno kosmisko gaismas starojumu , lai es kļūstu par to , tik ilgi , cik tas atbilst manam scenārijam uz zemes un visiem kosmosa likumiem.
...
Komentāri (0)  |  2011-02-07 22:03  |  Skatīts: 1497x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Tu Pats


Debesīs nav tāfeles, kur būtu rakstīts, ko tu vari, vai nevari sasniegt šajā jaunajā gadā un visā dzīvē. Nav nekā tāda, kas tevi ierobežotu. Vienīgais, kas tevi var ierobežot esi tu pats. Tu pats radi rītdienu, savu nākotni. Tu pats un neviens cits. Neviens cits nelemj tavā vietā- tu neesi nolemts. Tava dzīve pieder tev pašam, tu pats to vari pārvaldīt un vadīt kā vien vēlies. Nav nekā tāda ko tu nevarētu sasniegt. Ir tikai jāvēlas.
...
Komentāri (0)  |  2011-02-07 21:57  |  Skatīts: 1212x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Šeit un Tagad


"Ir divas dienas nedēļā , kurās es nekad neuztraucos - divas bezrūpīgas dienas, kas svēti sargātas no bailēm un bažām.
Viena no tām - Vakardiena. Vakardiena ar savām rūpēm un raizēm, sāpēm un kļūdām, pārmetumiem un neveiksmēm. Tā ir aizgājusi uz mūžīgiem laikiem un vairs nav atgūstama. Tā bija mana, tagad tā pieder Dievam.
Otra diena, par kuru es neuztraucos, ir Rītdiena. Rītdiena ar visām tās iespējamām grūtībām, nastām un briesmām, tās solījumiem, darbiem un kļūmēm - tā ir tikpat tālu ārpus manas kontroles, kā tās mirusī māsa Vakardiena. Rītdiena pieder Dievam - tā būs mana.
...
Komentāri (0)  |  2011-02-05 21:23  |  Skatīts: 1190x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Mīlestības Skola


...
Cilvēka sirds ir iekārtota tā, lai ne tikai meklētu Dievu un citreiz atrastu Viņu lietās un parādībās, kuras veselais saprāts īsti nepieņem, bet tā ir arī gatava iepazīt Dievu un - vēl jo vairāk - uzņemt Viņu. Sirds ir neizmērojama, kad runa ir par mīlestību.

...

Es ticu tam, ka mans Dievs ir Mīlestība. Šī mīlestība nav abstrakta vai vēsa, bet silta un dzīves pilna, jo tieši viņa - Dieva mīlestība uz mums - dod spēkus dzīvot un gūt uzvaru mums pašiem pār sevi.
...
Komentāri (0)  |  2011-02-05 21:20  |  Skatīts: 1466x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Ekharts Tolle "Jaunā Pasaule"


    Ekharts Tolle ved mūs viņpus mūsu dzīvei, lai parādītu, ka tagad ir iespēja radīt jaunu - mīlošāku - pasauli. Tā ietver apziņas krasu iekšēju pāreju no pašreizējās identificēšanās ar ego uz pilnīgi jaunu domāšanu par to, kas esam. Lai tas notiktu, cilvēka prāta struktūrām jāpakļaujas evolucionārai pārveidei. Grāmatā "Jauna pasaule" Tolle rāda, kā šī pārveide var notikt ne tikai mūsos, bet arī apkārtējā pasaulē. Izgaismodams šo apziņas pārveides dabu, Tolle raksturo, kā darbojas mūsu pašreizējā apziņa, kas balstīta ego. Autors atklāj bailes, kas mūs nomāc, un parāda, kā mēs katrs atrodam laimi un veselību, pateicoties virknei vienkāršu, dzīvi apstiprinošu soļu: izprotot iluzorisko "es", apgūstot, kā pārstāt sevī nest pagātni, atklājot esības prieku. Grāmatā "Jaunā pasaule" aizslauka ilūzijas, kurās mēs dzīvojam, un nodrošina jaunu pamatu individuālam garīgumam un pašpilnveides procesam. Mēs pieredzēsim savu patieso esību, kas ir bezgalīgi lielāka nekā viss, par ko pašreiz sevi uzskatām. Šīs grāmatas galvenais mērķis nav sniegt tavam prātam jaunus uzskatus vai mēģināt tevi par kaut ko pārliecināt, bet gan izraisīt pārmaiņu apziņā, proti, atmodināt. Šī grāmata ir par mani un tevi.
...
Komentāri (0)  |  2011-02-05 17:11  |  Skatīts: 2442x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Ričards Bahs "Ilūzijas"


    Citātiņš no šīs grāmatas -

Mācīties
nozīmē atcerēties to,
ko jūs jau zināt.
Darīt nozīmē parādīt,
ka jūs to zināt.
Mācīšanās ir atgādināšana citiem,
ka viņi zina tieši tikpat labi kā jūs.
...
Komentāri (1)  |  2011-02-05 17:04  |  Skatīts: 1885x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Mūžīgais Koks


Es esmu kosmoss, kosmoss esmu es, 3x
Es esmu daba, daba esmu es, 3x
Es esmu dzīvības koks, dzīvības koks esmu es, 3x
Es esmu savas dzimtas, senču, nākamo paaudžu ģenētiskā mantojuma un asinslīnijas koks,
Asinslīnijas, ģenētiskā mantojuma, nākamo paaudžu, senču un dzimtas koks esmu es, 3x
Es lūdzu iedarbināt katru mana ķermeņa šūnu Gaismas, Mīlestības, Veselības, Harmonijas un Prieka vibrācijās. Es lūdzu Zemi magnētiski pievilkt visus emocionālos, domu, vielu maiņas u.c. sārņus, lai atbrīvotu vietu gaismai un enerģijai. Es lūdzu manu Augstāko potenciālu aizvākt visus negatīvās pieredzes zarus. Es pateicos stihijām Ūdenim, Gaisam, Ugunij, Zemei, Ēteram, pieņemt manu pateicību par to, ka mans ķermenis tiek uzturēts veselībā un harmonijā. 
...
Komentāri (0)  |  2011-02-05 04:06  |  Skatīts: 1232x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Līgums ar sevi


Zvans pie durvīm. Balss no dzīvokļa: "Kas tur ir?" Un balss otrā pusē: "Un kas ir tur?" Jā... - būtisks jautājums: "Tik tiešām - Kas tur ir?"

Mēs esam Dieva bērni, nemirstīgas dvēseles, mūžīgie ceļinieki no vienas zemes dzīves citā. Mūs aicina brīnišķīgs sapnis, ideāls vai brīnumavots. Mūs vairs nav iespējams apstādināt. Pirms doties ceļojumā vien jātiek skaidrībā ar jautājumu: kas tas ir "Es?" Ceļojums uz brīnumzemi sākas no jautājuma :" kas Es esmu?" Viss, kas noticis pirms šī momenta, attiecās uz snaudošu cilvēku. No tā, kādu lomu tu izvēlēsies, atkarīga tava pašrealizācija. Ja izvēlēsies upura lomu, visi apkārtējie būs ko parādā, būs vainīgi, ka tev auksti. Ja izvēlēsies radītāja lomu, liktenis klausīs tavai gribai. Pašizzināšana ir savas Dievišķās dabas iepazīšanas augstākā forma. Tas ir ceļš uz pilnību un tavu brīvību.
...
Komentāri (0)  |  2011-02-04 23:11  |  Skatīts: 909x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Asīzes Franciska Miera lūgšana


Kungs! Padari mani par Tava Miera darbarīku
Un, kur naids, dodi man mīlestību sēt!
Kur pāridarījums - piedošanu,
Kur grūtsirdība - prieku,
Kur izmisums - cerību.
Un, kur tumsa, Kungs, dodi man par Gaismu kļūt.
Ak, Dievišķo Meistar!
Dodi man spēku ne tik daudz vēlēties tikt saprastam, cik saprast,
Ne tik daudz meklēt atbalstu, cik atbalstīt,
Ne tik daudz vēlēties tikt mīlētam, cik mīlēt;
...
Komentāri (0)  |  2011-02-04 22:44  |  Skatīts: 1594x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.