MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Mūžīgais Koks


Es esmu kosmoss, kosmoss esmu es, 3x
Es esmu daba, daba esmu es, 3x
Es esmu dzīvības koks, dzīvības koks esmu es, 3x
Es esmu savas dzimtas, senču, nākamo paaudžu ģenētiskā mantojuma un asinslīnijas koks,
Asinslīnijas, ģenētiskā mantojuma, nākamo paaudžu, senču un dzimtas koks esmu es, 3x
Es lūdzu iedarbināt katru mana ķermeņa šūnu Gaismas, Mīlestības, Veselības, Harmonijas un Prieka vibrācijās. Es lūdzu Zemi magnētiski pievilkt visus emocionālos, domu, vielu maiņas u.c. sārņus, lai atbrīvotu vietu gaismai un enerģijai. Es lūdzu manu Augstāko potenciālu aizvākt visus negatīvās pieredzes zarus. Es pateicos stihijām Ūdenim, Gaisam, Ugunij, Zemei, Ēteram, pieņemt manu pateicību par to, ka mans ķermenis tiek uzturēts veselībā un harmonijā. 
...
Komentāri (0)  |  2011-02-05 04:06  |  Skatīts: 1195x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Līgums ar sevi


Zvans pie durvīm. Balss no dzīvokļa: "Kas tur ir?" Un balss otrā pusē: "Un kas ir tur?" Jā... - būtisks jautājums: "Tik tiešām - Kas tur ir?"

Mēs esam Dieva bērni, nemirstīgas dvēseles, mūžīgie ceļinieki no vienas zemes dzīves citā. Mūs aicina brīnišķīgs sapnis, ideāls vai brīnumavots. Mūs vairs nav iespējams apstādināt. Pirms doties ceļojumā vien jātiek skaidrībā ar jautājumu: kas tas ir "Es?" Ceļojums uz brīnumzemi sākas no jautājuma :" kas Es esmu?" Viss, kas noticis pirms šī momenta, attiecās uz snaudošu cilvēku. No tā, kādu lomu tu izvēlēsies, atkarīga tava pašrealizācija. Ja izvēlēsies upura lomu, visi apkārtējie būs ko parādā, būs vainīgi, ka tev auksti. Ja izvēlēsies radītāja lomu, liktenis klausīs tavai gribai. Pašizzināšana ir savas Dievišķās dabas iepazīšanas augstākā forma. Tas ir ceļš uz pilnību un tavu brīvību.
...
Komentāri (0)  |  2011-02-04 23:11  |  Skatīts: 871x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Asīzes Franciska Miera lūgšana


Kungs! Padari mani par Tava Miera darbarīku
Un, kur naids, dodi man mīlestību sēt!
Kur pāridarījums - piedošanu,
Kur grūtsirdība - prieku,
Kur izmisums - cerību.
Un, kur tumsa, Kungs, dodi man par Gaismu kļūt.
Ak, Dievišķo Meistar!
Dodi man spēku ne tik daudz vēlēties tikt saprastam, cik saprast,
Ne tik daudz meklēt atbalstu, cik atbalstīt,
Ne tik daudz vēlēties tikt mīlētam, cik mīlēt;
...
Komentāri (0)  |  2011-02-04 22:44  |  Skatīts: 1550x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Dod un pieņem


Attiecības sākas ar došanu, ņemšanu vai pieņemšanu. Būtiski, lai ir līdzsvarā došana, ņemšana vai pieņemšana. Došana ir kā pārākuma sajūtas, pieņemšana kā vainas vai parāda sajūta. Apmaiņa ir kā iešana, stāvēšana kā harmonija, līdzsvars. Ja cilvēks vēlas ceļot šai dzīvē, viņš ir kustībā - dod un pieņem.
Komentāri (0)  |  2011-02-03 22:26  |  Skatīts: 861x         Ieteikt draugiem


Izvēle


Tas arī ir pats fundamentālākais dzīves fakts, ka tev vienmēr ir izvēle, vienmēr vairāk par vienu iepēju. Tu, iespējams, neesi spējīgs izmainīt ārējos apstākļus, taču tu VIENMĒR vari izmainīt savu attieksmi - savu reakcijas veidu uz šiem apstākļiem. Un tā rīkojoties, tu nekavējoties izmainīsi arī savu dzīves uztveri. Ja, lasot šo tekstu, tu esi to sapratis, tad vairs nevarēsi, ejot pa dzīvi, uzskatīt sevi par upuri, nevarēsi apgalvot, ka man "nebija nekādas izvēles". Tev ir tiesības un iespējas gan pieņemt apzinātus lēmumus, gan arī ignorēt šādas iespējas, taču tev vairs nav tiesības vainot savā stāvoklī citus cilvēkus, dzīvi, likteni, neveiksmes, Dievu, ..., jo tāds ir tavs paša lēmums.
...
Komentāri (0)  |  2011-02-01 17:20  |  Skatīts: 985x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Vēstule


Esi gaiši sveicināts, ja esi ienācis nejauši! ( ir taču zināms, ka šai dzīvē nekas nenotiek nejauši) šai lapā, kurā cenšos ievietot to, kas man manā - nu jau krietni pāri pusmūžam - garajā dzīvē ir palīdzējis iet manis pašas izvēlēto Gaismas Ceļu. Varbūt vēl kādam vismaz kaut kas no tā, ko šeit ievietošu, noderēs. Varbūt rodas kādi personīgi jautājumi vai ierosmes, ko es labprāt uzklausītu, jo vēl tikai meklēju Ceļu, kā veidot šo lapu, tad personīgai saziņai mana e-pasta adrese - harmonija53@inbox.lv
...
Komentāri (1)  |  2011-01-28 16:50  |  Skatīts: 1760x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Ieraudzīt Pasauli no jauna


Alberts Einšteins ir teicis:

" Nevienu problēmu nevar atrisināt ar to pašu prātu, kas to ir radījis. Mums jāiemācās ieraudzīt pasauli no jauna ."

Ja mēģinām pielietot šo citātu dzīvē, tad saprotam, ka mēs nevaram sev radīt pārpilnību paliekot nabadzības apziņas stāvoklī, un mēs nevaram iegūt spēka sajūtu, ja identificējam sevi kā upuri. Situācijās, kas sākas no dusmām un bailēm, ir maz iespēju sasniegt miera un paļāvības sajūtu. Mums ir jāatrod iespēja izkļūt laukā no mūsu ierobežotās sapratnes, lai spētu skatīties plašāk. Viens no ceļiem, kā mainīt savus uzskatus, ir paskatīties uz visu no cita skatu punkta, un ideālā gadījumā arī no citu skatu punkta. Tādā veidā mēs paveram sev jaunas iespējas un paplašinām redzes lauku. Tikai ar to vien mēs varam pārveidot dusmas par līdzjūtību un vēlēšanos rast pozitīvu risinājumu visam.
...
Komentāri (0)  |  2011-01-28 03:59  |  Skatīts: 1175x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Es atļauju


Es atļauju, lai Kosmiskie Gaismas un Mīlestības spēki piepilda mani ar Gaismas un Mīlestības enerģiju jaudīgi un harmoniski - tik, cik tas ir atbilstoši man.
Es atļauju dzēst visus ierobežojumus, kas traucē man pilnībā izpausties un radīt Gaismas un Mīlestības enerģijas.
Es  atļauju notikt šim procesam, jo es vēlos būt pilnā saskarsmē ar Gaismas un Mīlestības smalkajiem līmeņiem.
...
Komentāri (0)  |  2011-01-28 03:55  |  Skatīts: 1072x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Ziemas Pasaka

Komentāri (0)  |  2011-01-27 22:25  |  Skatīts: 1916x         Ieteikt draugiem


Ja esi sevi atvēris Gaismai


Vienīgi no tevis ir atkarīgs izmantot visas izdevības, kas kā pastāvīgas iespējamības ir tavā tuvumā.
Atver sevi. Ieraugi, cik laimes pilna ir dzīve. Ļauj nākt pie sevis visam pozitīvajam, kas tik alkatīgi uz tevi gaida.
Tie nav nekādi tukši vārdi, bet ir pilnīga realitāte.
Ja tu ļausi vairāk gaismai iekļūt sevī, respektīvi, savā dzīvē, tu sastapsies ar cilvēkiem, kas stāv uz augstākas apziņas pakāpes, un tādējādi tavā dzīvē ienesīs vēl vairāk gaismas.
...
Komentāri (0)  |  2011-01-27 02:02  |  Skatīts: 1031x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.