MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Šeit un Tagad


"Ir divas dienas nedēļā , kurās es nekad neuztraucos - divas bezrūpīgas dienas, kas svēti sargātas no bailēm un bažām.
Viena no tām - Vakardiena. Vakardiena ar savām rūpēm un raizēm, sāpēm un kļūdām, pārmetumiem un neveiksmēm. Tā ir aizgājusi uz mūžīgiem laikiem un vairs nav atgūstama. Tā bija mana, tagad tā pieder Dievam.
Otra diena, par kuru es neuztraucos, ir Rītdiena. Rītdiena ar visām tās iespējamām grūtībām, nastām un briesmām, tās solījumiem, darbiem un kļūmēm - tā ir tikpat tālu ārpus manas kontroles, kā tās mirusī māsa Vakardiena. Rītdiena pieder Dievam - tā būs mana.
...
Komentāri (0)  |  2011-02-05 21:23  |  Skatīts: 1256x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Mīlestības Skola


...
Cilvēka sirds ir iekārtota tā, lai ne tikai meklētu Dievu un citreiz atrastu Viņu lietās un parādībās, kuras veselais saprāts īsti nepieņem, bet tā ir arī gatava iepazīt Dievu un - vēl jo vairāk - uzņemt Viņu. Sirds ir neizmērojama, kad runa ir par mīlestību.

...

Es ticu tam, ka mans Dievs ir Mīlestība. Šī mīlestība nav abstrakta vai vēsa, bet silta un dzīves pilna, jo tieši viņa - Dieva mīlestība uz mums - dod spēkus dzīvot un gūt uzvaru mums pašiem pār sevi.
...
Komentāri (0)  |  2011-02-05 21:20  |  Skatīts: 1540x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Ekharts Tolle "Jaunā Pasaule"


    Ekharts Tolle ved mūs viņpus mūsu dzīvei, lai parādītu, ka tagad ir iespēja radīt jaunu - mīlošāku - pasauli. Tā ietver apziņas krasu iekšēju pāreju no pašreizējās identificēšanās ar ego uz pilnīgi jaunu domāšanu par to, kas esam. Lai tas notiktu, cilvēka prāta struktūrām jāpakļaujas evolucionārai pārveidei. Grāmatā "Jauna pasaule" Tolle rāda, kā šī pārveide var notikt ne tikai mūsos, bet arī apkārtējā pasaulē. Izgaismodams šo apziņas pārveides dabu, Tolle raksturo, kā darbojas mūsu pašreizējā apziņa, kas balstīta ego. Autors atklāj bailes, kas mūs nomāc, un parāda, kā mēs katrs atrodam laimi un veselību, pateicoties virknei vienkāršu, dzīvi apstiprinošu soļu: izprotot iluzorisko "es", apgūstot, kā pārstāt sevī nest pagātni, atklājot esības prieku. Grāmatā "Jaunā pasaule" aizslauka ilūzijas, kurās mēs dzīvojam, un nodrošina jaunu pamatu individuālam garīgumam un pašpilnveides procesam. Mēs pieredzēsim savu patieso esību, kas ir bezgalīgi lielāka nekā viss, par ko pašreiz sevi uzskatām. Šīs grāmatas galvenais mērķis nav sniegt tavam prātam jaunus uzskatus vai mēģināt tevi par kaut ko pārliecināt, bet gan izraisīt pārmaiņu apziņā, proti, atmodināt. Šī grāmata ir par mani un tevi.
...
Komentāri (0)  |  2011-02-05 17:11  |  Skatīts: 2604x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Ričards Bahs "Ilūzijas"


    Citātiņš no šīs grāmatas -

Mācīties
nozīmē atcerēties to,
ko jūs jau zināt.
Darīt nozīmē parādīt,
ka jūs to zināt.
Mācīšanās ir atgādināšana citiem,
ka viņi zina tieši tikpat labi kā jūs.
...
Komentāri (1)  |  2011-02-05 17:04  |  Skatīts: 2024x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Mūžīgais Koks


Es esmu kosmoss, kosmoss esmu es, 3x
Es esmu daba, daba esmu es, 3x
Es esmu dzīvības koks, dzīvības koks esmu es, 3x
Es esmu savas dzimtas, senču, nākamo paaudžu ģenētiskā mantojuma un asinslīnijas koks,
Asinslīnijas, ģenētiskā mantojuma, nākamo paaudžu, senču un dzimtas koks esmu es, 3x
Es lūdzu iedarbināt katru mana ķermeņa šūnu Gaismas, Mīlestības, Veselības, Harmonijas un Prieka vibrācijās. Es lūdzu Zemi magnētiski pievilkt visus emocionālos, domu, vielu maiņas u.c. sārņus, lai atbrīvotu vietu gaismai un enerģijai. Es lūdzu manu Augstāko potenciālu aizvākt visus negatīvās pieredzes zarus. Es pateicos stihijām Ūdenim, Gaisam, Ugunij, Zemei, Ēteram, pieņemt manu pateicību par to, ka mans ķermenis tiek uzturēts veselībā un harmonijā. 
...
Komentāri (0)  |  2011-02-05 04:06  |  Skatīts: 1301x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Līgums ar sevi


Zvans pie durvīm. Balss no dzīvokļa: "Kas tur ir?" Un balss otrā pusē: "Un kas ir tur?" Jā... - būtisks jautājums: "Tik tiešām - Kas tur ir?"

Mēs esam Dieva bērni, nemirstīgas dvēseles, mūžīgie ceļinieki no vienas zemes dzīves citā. Mūs aicina brīnišķīgs sapnis, ideāls vai brīnumavots. Mūs vairs nav iespējams apstādināt. Pirms doties ceļojumā vien jātiek skaidrībā ar jautājumu: kas tas ir "Es?" Ceļojums uz brīnumzemi sākas no jautājuma :" kas Es esmu?" Viss, kas noticis pirms šī momenta, attiecās uz snaudošu cilvēku. No tā, kādu lomu tu izvēlēsies, atkarīga tava pašrealizācija. Ja izvēlēsies upura lomu, visi apkārtējie būs ko parādā, būs vainīgi, ka tev auksti. Ja izvēlēsies radītāja lomu, liktenis klausīs tavai gribai. Pašizzināšana ir savas Dievišķās dabas iepazīšanas augstākā forma. Tas ir ceļš uz pilnību un tavu brīvību.
...
Komentāri (0)  |  2011-02-04 23:11  |  Skatīts: 975x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Asīzes Franciska Miera lūgšana


Kungs! Padari mani par Tava Miera darbarīku
Un, kur naids, dodi man mīlestību sēt!
Kur pāridarījums - piedošanu,
Kur grūtsirdība - prieku,
Kur izmisums - cerību.
Un, kur tumsa, Kungs, dodi man par Gaismu kļūt.
Ak, Dievišķo Meistar!
Dodi man spēku ne tik daudz vēlēties tikt saprastam, cik saprast,
Ne tik daudz meklēt atbalstu, cik atbalstīt,
Ne tik daudz vēlēties tikt mīlētam, cik mīlēt;
...
Komentāri (0)  |  2011-02-04 22:44  |  Skatīts: 1688x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Dod un pieņem


Attiecības sākas ar došanu, ņemšanu vai pieņemšanu. Būtiski, lai ir līdzsvarā došana, ņemšana vai pieņemšana. Došana ir kā pārākuma sajūtas, pieņemšana kā vainas vai parāda sajūta. Apmaiņa ir kā iešana, stāvēšana kā harmonija, līdzsvars. Ja cilvēks vēlas ceļot šai dzīvē, viņš ir kustībā - dod un pieņem.
Komentāri (0)  |  2011-02-03 22:26  |  Skatīts: 964x         Ieteikt draugiem


Izvēle


Tas arī ir pats fundamentālākais dzīves fakts, ka tev vienmēr ir izvēle, vienmēr vairāk par vienu iepēju. Tu, iespējams, neesi spējīgs izmainīt ārējos apstākļus, taču tu VIENMĒR vari izmainīt savu attieksmi - savu reakcijas veidu uz šiem apstākļiem. Un tā rīkojoties, tu nekavējoties izmainīsi arī savu dzīves uztveri. Ja, lasot šo tekstu, tu esi to sapratis, tad vairs nevarēsi, ejot pa dzīvi, uzskatīt sevi par upuri, nevarēsi apgalvot, ka man "nebija nekādas izvēles". Tev ir tiesības un iespējas gan pieņemt apzinātus lēmumus, gan arī ignorēt šādas iespējas, taču tev vairs nav tiesības vainot savā stāvoklī citus cilvēkus, dzīvi, likteni, neveiksmes, Dievu, ..., jo tāds ir tavs paša lēmums.
...
Komentāri (0)  |  2011-02-01 17:20  |  Skatīts: 1088x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Vēstule


Esi gaiši sveicināts, ja esi ienācis nejauši! ( ir taču zināms, ka šai dzīvē nekas nenotiek nejauši) šai lapā, kurā cenšos ievietot to, kas man manā - nu jau krietni pāri pusmūžam - garajā dzīvē ir palīdzējis iet manis pašas izvēlēto Gaismas Ceļu. Varbūt vēl kādam vismaz kaut kas no tā, ko šeit ievietošu, noderēs. Varbūt rodas kādi personīgi jautājumi vai ierosmes, ko es labprāt uzklausītu, jo vēl tikai meklēju Ceļu, kā veidot šo lapu, tad personīgai saziņai mana e-pasta adrese - harmonija53@inbox.lv
...
Komentāri (1)  |  2011-01-28 16:50  |  Skatīts: 1943x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.