MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Ko darīt, ja neizdodas piedot?


Aizvainojums.
Viens neuzmanīgs vārds un garastāvoklis sabojāts uz visu dienu.
Hm, dienu, bet, ja nu tie ir gadi?
Kad tu jau esi aizvainots, pats grūtākais ir iemācīties ignorēt domu, kura visu laiku tevi dzenā “pa apli”.
...
Komentāri (0)  |  2016-05-27 18:46  |  Skatīts: 652x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Iespējams, esi aizmirsis, ka…


… dzīvē svarīga ir PATI DZĪVE!

Atlaid vēlmi kontrolēt, jo pats Visums spēlē ar Tevi lielo eksistences spēli.
Uzaicini savā dzīvē brīnumu, atļauj to savā saprātā un katra tavas dzīves sekunde kļūs par brīnumu. Paplašini savu uztveri līdz pat kopdarbībai ar Veselumu un tu iegūsi Zināšanas, pēc kurām vienmēr esi tiecies. Tava dzīve kļūs pilnīga, garšīga, skaista, spontāna, viegla, tajā parādīsies spēles elementi, bērna azarts, laimīga cilvēka smiekli. Tu būsi pārsteigts par notikumu, kuros pats piedalīsies, milzīgajiem mērogiem. Tu sajutīsies viens vesels ar Visumu. Tu pamodīsies!
...
Komentāri (0)  |  2016-05-19 23:20  |  Skatīts: 922x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


8 lietas, kas jāatcerās, kad viss nav tā, kā gribētos


1. Sāpes ir daļa no izaugsmes. Reizēm dzīve aizver durvis, tāpēc, ka laiks virzīties uz priekšu. Un tas ir – labi, tāpēc, ka mēs bieži nesākam kustēties, ja apstākļi uz to nespiež. Kad sākas grūti laiki, atgādiniet sev, ka nevienas sāpes nerodas bez iemesla. Virzieties prom no tā, kas jums nodara sāpes, bet nekad neaizmirstiet mācību, ko tās jums sniedz. Tas, ka jūs cīnaties, nenozīmē to, ka ciešat neveiksmi Katra liela veiksme pieprasa cienīgu cīņu. Labais prasa laiku Palieciet pacietīgs un pārliecināts. Viss nokārtosies; visdrīzāk ne pēc brīža, bet galu galā viss būs.... Atcerieties, ka ir divu veidu sāpes: sāpes, kas ievaino un sāpes, kas jūs maina. Kad jūs ejat pa dzīvi, tā vietā, lai pretotos tai, palīdziet tai jūs pilnveidot.
...
Komentāri (0)  |  2016-03-30 16:52  |  Skatīts: 774x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Trollīšu Muminu dzīves patiesības


Trollīši Mumini (somu valodā: Muumi; zviedru: Mumintroll) ir pasaulē pazīstamākie somu bērnu grāmatu varoņi. Tos radījusi rakstniece Tūve Jānsone (Tove Jansson). Oriģinālvaloda ir zviedru. Izdotas vairākas grāmatas, komiksi un multiplikācijas filmiņas. Mumini ir skandināvu troļļu ģimene, balti, apaļīgi un ar lielu purnu, kas rada līdzību ar nīlzirgiem. Viņiem ir daudz draugu, ar kuriem notiek dažādi atgadījumi un piedzīvojumi.
...
Komentāri (0)  |  2016-03-23 19:07  |  Skatīts: 768x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Kāpēc mēs nespējam atbrīvot no sevis emocionālos atkritumus?


Ļoti daudziem cilvēkiem ir grūtības atbrīvoties no sliktām atmiņām, pārdzīvojumiem un emocijām, kas savukārt rada veselības problēmas un neapmierinātību ar dzīvi. Es bieži praksē esmu likusi cietējam atdot savas problēmas Dievam vai kādam Augstākam spēkam, bet cilvēks pats atzīst, ka viņš nespēj to izdarīt, kaut kādu nesaprotamu iemeslu dēļ viņš negrib atdot savas problēmas.

...
Komentāri (0)  |  2016-03-09 18:56  |  Skatīts: 769x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Lai melnais izgaist!


Ir laimīgās dienas, kad liekas - pasaule smaida un viss izdodas, un ir arī melnās dienas, kad viss šķiet bezcerīgi, kad jūties viens, kad apzinies savu neaizsargātību un saproti, ka ne visu spēj ietekmēt.

Var jau, protams, censties iedziļināties savos tumšākajos prāta un dvēseles nostūros, meklēt iemeslus un risinājumus, bet tas ne vienmēr ir iespējams. Tas prasa kā minimums laiku, bet noskaņas maiņa, kaut nedaudz, ir vajadzīga jau tagad uzreiz, citādi tā vien šķiet, ka melnā diena tevi aprīs uz visiem laikiem.
...
Komentāri (0)  |  2016-02-17 20:50  |  Skatīts: 649x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Ieslēdz savu gaismu!


Satiekoties ar daudz un dažādiem cilvēkiem, mēs neizbēgami sastopam tos, kas pret mums izturas slikti. Uz tādiem cilvēkiem dusmoties nevajag. Viņi nezin, kā tikt galā ar savām sāpēm un tāpēc tās interpretē attiecībā uz citiem cilvēkiem. Katram no mums ir sava personīgā sāpe, ar kuru grūti tikt galā. Un kad sakrājies pārāk daudz ciešanu un mēs tās paslēpjam sevī un necenšamies vēlreiz tās pārdzīvot, tām noteikti atrodas iespēja izlauzties uz āru – uz citiem cilvēkiem. Tieši tāpēc visbiežāk mēs nodaram pāri tiem, kuri atrodas blakus.
...
Komentāri (0)  |  2016-02-10 19:17  |  Skatīts: 700x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Iemācies atlaist savas vēlmes, lai tām būtu iespēja piepildīties!


Tagad noskaidrosim, ko nozīmē vārdi “atlaist vēlmes”, kāpēc tas vajadzīgs un kā to izdarīt.
Pieņemsim, ka mēs jau saprotam, ka ikviena vēlēšanāš ir līdzīga putniņam un turēt to dzelžainā tvērienā ir ne tikai neizdevīgi, bet – pat bīstami. Un, protams, arī būrītī putniņš diez vai būs tikpat laimīgs kā brīvībā. Ja mēs patiešām kaut ko ļoti vēlamies, mums jāiemācās atlaist savas vēlmes, lai tām būtu iespēja piepildīties.
...
Komentāri (0)  |  2016-02-03 16:31  |  Skatīts: 866x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


11 veidi, kā izveidot kontaktu ar saviem garīgajiem pavadoņiem


Vērsies pie sava garīgā atbalsta tīkla,
vadoties pēc Rebekas Kembelas (Rebecca Kampbell) padomiem.

Tev ir garīgo pavadoņu komanda, kas gaida, lai varētu tevi atbalstīt. Vienīgais āķis ir tāds, ka viņi nevar tev palīdzēt, ja vien, tu viņiem vispirms nepalūdz.
...
Komentāri (0)  |  2016-01-09 17:18  |  Skatīts: 1059x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Piepildi savu Laimes Trauku!


Vai vēlaties šajā gadā vairot laimi sev un savai ģimenei? Šajā nolūkā ierosinu ieviest kādu viegli īstenojamu paradumu – izveidojiet LAIMES TRAUKU. Atrodiet lielu, vēlams caurspīdīgu, trauku, burku, bundžu vai pat grozu, sagatavojiet mazas krāsainas lapiņas un turpmāk katru dienu uz tās uzrakstiet vienu dienas laimīgāko brīdi. Salociet lapiņu un ielieciet Laimes traukā. Ja darīsiet to kopā ar bērniem un citiem ģimenes ļaudīm, tad uz lapiņas rakstiet katrs savu laimīgo brīdi. Varat to pārrunāt un dažreiz traukā varat ielikt pat vairāk kā vienu zīmīti. Tikai parūpējieties, lai trauks ir pietiekami liels!
...
Komentāri (0)  |  2016-01-02 21:08  |  Skatīts: 685x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] 3 [4] [5] |