MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Inese Prisjolkova “100 dienas, kas mainīs pasauli”


    Ineses Prisjolkovas jaunajā grāmatā „100 dienas, kas   mainīs pasauli” ir aprakstīta unikāla, perfekti pārbaudīta metode un konkrēta pieredze, kas palīdz īsā laika periodā soli pa solim un jomu pa jomai izmainīt savu dzīvi. Tā ir loģiskā struktūrā ielikta tehnika un darbošanās paņēmieni, no vienas puses, un mīļa, sirsnīga valoda, no otras puses.

   Šī grāmata māca, kā grūtas lietas darīt viegli, kā pārmaiņas sevī veikt spēlējoties. Vairāk nekā trīs tūkstoši dalībnieku piedalās pilotprojektā „100 apņemšanās dienas” un ar grāmatā ietverto praksi maina savu attieksmi, raksturu, kausē stereotipus un paplašina apziņu. Neskaitāmi komentāri un vēstules apstiprina, cik veiksmīgi šī metode palīdz cilvēkiem mainīties. Daudzi dalībnieki sākumā nespēja noticēt, ka pārmaiņas var notikt tik dabiski un viegli.

  Grāmata ir veidota kā saruna starp autori un lasītāju. Tajā ir iekļauti desmit sarunu cikli – sazemēšanās, sievišķība, pašapziņa, mīlestība pret sevi, attiecības, prāta vadīšana, iedvesmas spēles, Visuma likumi, labi darbi pasaulei un ceļa maize laimīgai dzīvei. Katrai dienai ir dota cita īpaši izvēlēta tēma un uzdevums, kas palīdz koncentrēt domas, mainīt paradumus, disciplinēt prātu, mācīties mīlēt sevi un vairot mīlestību pret visu pasauli. Ja 100 dienas ar apzināšanos maini sevi, tad jaunie paradumi kļūst par ikdienas sastāvdaļu un Tu kļūsti cita – labāka, veselāka, skaistāka, mīļāka un laimīgāka. Tiklīdz Tu mainies, tā mainās arī pasaule ap Tevi, jo Tu pasauli redzi jaunām acīm.

Komentāri (0)  |  2018-01-29 16:07  |  Skatīts: 489x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ