MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Marks Levi "Tiksimies vēlreiz"


     Kad ieraudzīju starp bibliotēkas jaunieguvumiem Marka Levi grāmatu “Tiksimies vēlreiz”, zināju, ka to noteikti vēlēšos izlasīt, jo biju taču lasījusi viņa romānu „Starp debesīm un zemi”. Iesākumā pat nepamanīju, bet izrādījās, ka šīe darbi ir viens otra turpinājums. Satiekamies atkal ar galvenajiem varoņiem - Arturu un Lorēnu – viņu ikdienas dzīvē. Romantiskais un dzirkstoša humora pilnais stāsts ir atbilde uz jautājumu: ja liktenis piespēlētu Arturam un Lorēnai otru iespēju satikties – kā viņi rīkotos tagad, vairākus gadus pēc savas pirmās tikšanās...
...
Komentāri (0)  |  2012-12-27 21:49  |  Skatīts: 1351x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Ričards Rors, Andrēass Eberts "Eneagramma"


 Jāatzīstas, ka par eneagrammu pirmo reizi uzzināju tikai tagad, kad mūsu bibliotēkā tika iegādāta šī grāmata. Protams, ka tā mani ieinteresēja un pavirzīja kādu solīti uz priekšu sevis izzināšanas jomā. Interesanti, kā jau viss jaunais.
------------------------------
...
Komentāri (0)  |  2012-12-10 22:55  |  Skatīts: 2627x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Džeimss Redfīlds "Šambalas noslēpums"


    Grāmatas anotācijā lasām -

  "Tālajos, sniegotajos kalnos netālu no Tibetas atrodas vieta, kuru ilgu laiku uzskatīja tikai par mītu - tā dēvētā Šambala jeb Šangri La. Tās iedzīvotāji jau izsenis glabā īpašas ezoteriskas zināšanas, kas var būtiski ietekmēt visu cilvēci. Grāmatā Džeimss Redfīlds, starptautiskā bestsellera „Selestīnas pravietojumi" autors aizved ceļojumā uz šo noslēpumaino vietu. Tur atklājas pārsteidzošā patiesība par cilvēka lūgšanu enerģiju - mūsu neizkopto spēju veicināt sinhronitāti un ietekmēt nākotnes notikumus. Šis pārsteidzošais garīgais piedzīvojums mainīs jūsu pasaules skatījumu un rosinās pārvērst savas domas un vēlmes par dinamisku spēku, kas ļaus uzlabot ne tikai savu un līdzcilvēku dzīvi, bet arī aktīvi piedalīties pasaules pārveidošanā."
...
Komentāri (0)  |  2012-11-27 01:15  |  Skatīts: 1515x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Linda Šmite "Liedaga bērni"


     Skaudri emocionālais vēstījums par liedaga bērnu dažādajām dzīves izpratnēm ir satriecoši patiess. Piektajā klasē ierodas meitene Marīna. Viņa sapņo par Dzintara kalnu, par skaisto Latviju, par tiekšanos pēc garīgas pilnības. Viņas sapņi sastopas ar pārējo skolēnu vēlmi dzīvot tikai materiālajā vidē. Viņiem šī pasaule ir elks, kam kalpot ir gods, likums un pārliecība.
...
Komentāri (0)  |  2012-11-18 03:40  |  Skatīts: 1304x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Marina Kosteņecka «Vēstules no mājām»   "Tēvu arestēja 1945. gadā mēnesi pirms manas piedzimšanas, bet pirmo reizi mēs viens otru ieraudzījām tad, kad man jau nāca vienpadsmitais gads. Kā tēvam izdevās Vorkutas lēģeru apstākļos saglabāt pilnīgi visas mammas vēstules, es nezinu. Taču fakts paliek fakts: tēvs mirstot novēlēja, lai šīs vēstules tiktu man atdotas manas pilngadības dienā, un mamma izpildīja viņa gribu.
...
Komentāri (0)  |  2012-11-13 17:30  |  Skatīts: 1390x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Agnese Bērziņa, Enriko Plivičs "CILVĒKS uz gaismas viļņa"


    Gaidīju šo grāmatu, jo klausoties videolekcijas dzirdēju to pieminam. Tiklīdz izlasīju informāciju, ka tā iznākusi, nekavējoties caur izdevniecības "Ameija" mājas lapu pasūtīju un tagad jau lasu!:) Pie mums uz vietas jau grūtāk iegādāties jaunāko literatūru un šo grāmatu vēlējos savā privātajā bibliotēkā, jo zinu, ka pārlasīšu vēl un vēl...
...
Komentāri (0)  |  2012-10-30 16:17  |  Skatīts: 2786x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Lelde Stumbre "Personīgi"


    Grāmatas anotācijā lasām -
Autobiogrāfiska atmiņu, apceru un tēlojumu grāmata. Autore stāsta par bērnības un skolas gadiem, ģimeni. Laiku, kad tapa pirmie literārie vingrinājumi - "franču romāni", dienasgrāmatas, dzejoļi, kad veidojās "spuraina" personība. Par piedzīvojumiem, pārdzīvojumiem un gūtajām atziņām.
...
Komentāri (0)  |  2012-10-26 22:51  |  Skatīts: 1355x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Dace Priede "Taurenis vientuļās debesīs"


     Dace Priede ir daudzpusīga personība - mamma, režisore, sētniece, rakstniece, valodas (runas) konsultante un trīs draudzēs Kurzemē - mācītāja pienākumu izpildītāja. Viņas romāni - "Saule špagas asmenī", "Kamenes uz stīgām", "Mēnesstars pār jūru", "Zirnekļa tīkls smilgās", "Mēnesstars pār ezeru", "Taurenis vientuļās debesīs" un "Pasakas mazam bērniņam" lasītājam liek no sirds izdzīvot varoņu priekus, sāpes un mīlestību. Tāpēc, ka Dace Priede pati ir tāda - cilvēcīga  un tieša.
...
Komentāri (0)  |  2012-10-08 23:59  |  Skatīts: 1600x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Lūsija Dilana "Debesis tepat līdzās"


    Sirsnīga pasaka pieaugušām meitenēm

Tomēr tā nav tipiska pasaka - tajā nedzīvo princeses zelta būrīšos un aiz trejdeviņiem kalniem neparādās bruņinieka stāvs baltā zirgā. Brīnumainais šeit notiek pavisam vienkārši, gluži ikdienišķā vidē, kurā netrūkst sadzīvisku problēmu, cilvēcisku kļūdu, draudzīgu suņu un literatūras mīlestības. Un, protams, kā jau pasakām pieklājas, arī laimīgu beigu.
...
Komentāri (1)  |  2012-10-02 01:37  |  Skatīts: 1726x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Alekzandra Z. M. "Aizzīmogotais triskelions"


   Tikai tiem, kuri mīl pasauli, tā atklājas...

Izdevniecība Al Capone klajā laidusi jaunas latviešu autores Alekzandras Z.M. vēsturisku detaļu pilnu piedzīvojumu romānu ar mistisku piegaršu "Aizzīmogotais triskelions," kas savos pētījumos un izvirzītajās teorijās robežojas ar zinātnisku darbu.
...
Komentāri (0)  |  2012-09-25 18:46  |  Skatīts: 1241x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.