MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Iekšējā Saule


Atcerēsimies, kas mēs patiesībā esam!
Atrod mierīgu vietiņu, kur vari pabūt vienatnē. Ieņem sev visērtāko pozu! Atslābinies!... Dziļi ieelpo un izelpo vairākas reizes!...

Un tagad - iedomājies, kā Tu varētu justies Paradīzē...
Dziļi sirdī mūsos mīt atmiņas par Mājām, par šo Gaismu un Mīlestību...

Iztēlojies kaut ko konkrētu... Varbūt ieraudzīsi skaistu ainavu, kur viss zied un zaļo... Varbūt ko citu... Ieraugi sevi šai vietā un atrodi tur savu mājvietu... Ieklausies apkārtējās dabas skaņās... Savienojies ar šo vietu...

Ieraugi Gaismu visapkārt... zaļumu... ziedošus kokus... Sajūti pārpilnību visapkārt... Tā pauž to, kas Tu patiesībā esi. Atrod SEVĪ šīs dziedinošās dabas enerģijas. Izjūti to burvību, ka esi Eņģelis dziļi savā iekšienē. Dievišķais Radīšanas spēks ir ielikts Tevī. Tu esi visa sava radītā AVOTS, Tu vari īstenot visu, ko vēlies, piesaistīt visu, kas Tev nepieciešams.
Kad Tu atrodies šajā vietā - VISS ir IESPĒJAMS!

Iztēlojies uz brīdi, ka esi Saule. Tu esi silta patīkama gaisma, kas Tevi piepilda un no šīs Saules centra Tu sūti savus starus uz visām realitātēm... Viens no šiem stariem tagad ir atdzimis uz Zemes, un tas esi Tu. Tu esi šeit, lai sameklētu iespēju un veidu, kā izstarot savu Saules spēku pēc iespējas vairāk, lai tas varētu starot uz Zemes. Var gadīties, ka jūties apmaldījies, ka nejūti Savu Gaismu... Atlaid šo sajūtu uz mirkli...

Vienkārši iedomājies, ka izkļūsti no šī strupceļa un ar Savas Saules stara palīdzību nokļūsti atpakaļ Saules centrā. Atlaid uz brīdi no savas dzīves visu to, dēļ kā Tu tik ļoti pūlies, par ko tik ļoti satraucies, vienalga, lai arī kam Tavs prāts šobrīd būtu pievērsts... Ļauj visam tam aiziet... Izmanto Savu Gaismas staru, lai dotos uz Saules centru, uz savas būtības Kodolu. Atrod SEVI atkal Paradīzē, tanī dabas nostūrītī, kur jūti, ka VISS ir IESPĒJAMS, kur Tu neesi sasaistīts ar laika un materiāliem ierobežojumiem. Un tad iztēlojies, ka šinī vietā Tu atrod radošu aktivitāti, kura Tev tik tiešām ir piemērota. Iztēlojies, ka Tu dzīvo un strādā tur, un, ka viss nepieciešamais Tev ir pieejams. Tur ir arī tavi Draugi, kas atbalsta un stimulē un ar kuriem saista Mīlestības saites. Iztēlojies, ka Tu dzīvo šajā Paradīzes daļiņā, sabiedrībā, kurai Tu esi piederīgs un ieraugi to, ko Tu gribētu tur darīt...

Kas pirmais ienāk prātā, ko radošu Tu vēlētos darīt?... Neierobežo sevi savā iztēlē! Vai Tev patiktu strādāt dabā?... Varbūt prieku sagādātu ēdienu gatavošana?... Varbūt Tu gribētu izpausties mākslā?... Varbūt nodarboties ar mūziku vai dejošanu?... Bet varbūt gribi palīdzēt citiem cilvēkiem kaut kādā veidā?... Atceries - te nav nekādu ierobežojumu - te ir PĀRPINĪBA! Tavs ieguldījums tiks novērtēts. Meklē to, ko sajūti, kā dabiski pievilcīgu, un iztēlojies, ka nodarbojies šinī jomā. Pievērs uzmanību arī ritmam - cik spēcīgi un cik bieži Tu vēlētos būt iesaistīts šinī nodarbē. Kā Tev būtu labāk? Kas Tevi darītu laimīgu, kas Tev sagādātu gandarījumu?... Paceļo savā iztēlē kādu brīdi, lai justos atkal pilnībā savienots ar apkārtējo pasauli, un lai sajustu: "Jā, tas ir tas, ko es vēlos! Tas ir veids, kādā es gribētu sevi izpaust!"

Sajūti siltu pieņemšanu no apkārtējiem cilvēkiem, sajūti, ka daba pateicas Tev par Tavu ieguldījumu un novērtē to. Tu pievienojies Veselajam, jo esat VIENS kopā ar visiem citiem, bet tomēr - Tu Veselajam sniedz savu unikālo ieguldījumu. Tu jūti, cik viegli tas nāk; jūti, ka vari pasmelties no daudzajām iepriekšējām dzīvēm, kurās uzkrāji pieredzi šinī darbībā, izkopi šo talantu. Radošā darbība norit patstāvīgi, dabiski, jo Tev jau tik daudz zināms šinī jomā.

Tagad iztēlojies, ka Tu paņem šo radošo darbību no Paradīzes savā Gaismas starā līdzi uz savu tagadējo iemiesojumu, un Tu ļauj savas iekšējās Saules enerģijai - SEV - pamazām ienākt savā ķermenī, tiešo ŠEIT un tieši TAGAD. Paturi savā iztēlē: Vieglumu, Mīlestību un Siltumu, ar kādu šis iemiesojums ir veidots. Tici, ka šie talanti izpaudīsies Tavā dzīvē viegli un ļauj tiem ienākt Tavā fiziskajā Sirdī ŠEIT un TAGAD. Sajūti atkal burvību tam brīnumainajam, kas Tu esi. Ļauj Gaismai ieplūst savā mugurkaulā un iziet pa to līdz pat astes kaulam. Iztēlojies, kā šī Zelta Gaisma lēnām ieplūst caur astes kaulu Tavās kājās un pēdās, un iesakņojas Zemē. Un sajūti, cik aizrautīgi Zeme saka: "Jā!" šai Zelta Straumei, kas Tu esi, jo Zeme vēlas palīdzēt tev izpausties.

No šīs Zelta Gaismas Straumes palūkojies uz savām bailēm un šaubām, uz to daļiņu sevī, kas bija jutusies bezspēcīga un nespēja izmanīt savus ārējos apstākļus. Iedomājies šo strupceļu, kur šī Tava daļiņa vienmēr atsitās kā pret sienu. Tagad iztēlojies, kā Zelta Gaisma no Tavas Saules - SEVIS - Gaisma, pilna Mīlestības un Līdzcietības, ieplūst šinī strupceļā, pilnīgā pieņemšanā, un aicina Tevi pamest šo strupceļu, atlaižot jebkuru cīnīšanos. Ir citas iespējas un varbūtības, kas uz Tevi gaida. Lietas ne vienmēr ir tādas, kādas tās izskatās, un dažkārt jaunas iespējas atnāk no pavisam negaidītas puses. Tagad pilnībā ieskauj sevi šinī Zelta enerģijā... Zini, ka šī enerģija vienmēr Tev ir pieejama.

Mēs pārāk bieži cīnāmies paši ar Sevi. Ir mūsos zināšana, vēlme, sapnis - nostiprināt šo Zelta Gaismu uz Zemes, lai visi varētu to sajust, taču tai paša laikā mēs ļaujamies bailēm un šaubām. Atcerēsimies, ka mēs spējam saglabāt Gaismas savienojumu, kura dēļ mēs esam garu ceļojumu veikuši caur daudzām dzīvēm un daudziem laikmetiem. Mēs nācām ar brīnišķīgu Ziedu savās rokās, ar Ziedu, ko vēlējāmies iestādīt šeit uz Zemes. Mums tiek sniegts atbalsts arī ārpus Zemes - garīgo enerģiju atbalsts.

Ticēsim tam - kaut arī lēnām tas notiek - mēs tuvojamies arvien tuvāk paši SAVAM Kodolam. Mēs nesam daļiņu SAVAS Gaismas un Mīlestības uz Zemes!

Kad jūti, ka šajā reizē pietiek, lēnām atgriezies ŠEIT un TAGAD! Atver acis! Uzsmaidi SEV un PASAULEI! Atceries, ka vienmēr vari atgriezties pie savas iekšējās Saules, savā iekšējā Paradīzē, kad vien to vēlies.
Lai izdodas!

Audioieraksts manā izpildījumā -

http://failiem.lv/u/eqctlus

Komentāri (0)  |  2014-04-07 18:12  |  Skatīts: 1287x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ