MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Ejam uz Jauno!


Ir gada beigas un tūlīt, tūlīt sāksies jauns gads. Jauns cikls. Noskaņa ir līdzīga kā ar cilvēkiem vai attiecībām, no kurām jāatvadās. To vislabāk izdarīt skaisti, ar pateicību par labo pieredzi un notikumiem, kas piedzīvoti kopā un kur, iespējams, vēl līdz galam viss nav izprasts.

Par nepatīkamajiem notikumiem īsti nav jēgas aizvainoties vai pukoties, jo, visticamāk, ka lielo kopsakarību un mācību ieraudzīsim tikai pēc krietna laika. Tāpēc – sakām vien paldies un lūdzam izpratnei atnākt ātrāk, lai mazāk jāgaida.

Ir īstais brīdis gara acīm ieraudzīt gada kopsavilkumu – ko, pasakot paldies, atstāšu vecajā gadā un ko ņemšu līdzi uz jauno ciklu. Tie ir ieguvumi, kuriem klāt var pievienot arī jaunos nodomus un vēlmes!

Iespējams, vēlmju sarakstā varam ierakstīt savu dusošo talantu īstenošanu, jo tas ir radošuma avots, un lai mans radošums saskan ar pasaules vajadzībām! Varam ierakstīt vēlmi ļauties jaukajam neziņas peldējumam, kur esmu atvērts bezgalīgām iespējām, kur var dzirdēt savu sirds balsi, kas iespēju pasaulē rāda virzienu! Varam vēlēties iemācīties pieņemt tagadni tādu, kāda tā ir, nebiedēt sevi ar pagātnē piedzīvotajām raizēm un šķērsļiem, veltīt nākotnei savus labākos nodomus un dziļākās vēlmes! Varam vēlēties sev spēju – netiesāt un nevērtēt citus!

Mūsu patiesā būtība ir dāsna un devīga. Mēs varam dāvināt – un vērtīgākās ir sajūtu dāvanas, tās, kuras nevar nopirkt par naudu. Dod pasaulei vai kādam prieku, smieklus, lūgšanu, svētību, pārsteigumu vai apbrīnu! Ievibrē došanas - saņemšanas ratu!

Izveido savu vēlmju sarakstu, kaut piecreiz tik garu! Lai tev izdodas pabeigt veco un uzsākt jauno ciklu augstākā līmenī! Liekam visu labo savās „mugursomās” un tiekamies jau 2016. gadā!

Lai tas jums, drosmīgie un skaistie, ir laimīgs un priecīgs!

Cieņā, Janita Andersone

-----------------------------

P.s. Pievienojos Janitas rakstītajam. LAI TOP!
Komentāri (0)  |  2015-12-30 17:42  |  Skatīts: 753x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ