MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Pa Lāčplēša ielu līdz piramīdai


"Beidzot esmu to paveicis! Piramīda ir gatava!" klausulē atskan vīrieša balss. Andrejs Krūklis, lasot 36,6 °C rakstus par piramīdām, nopietni aizdomājies - kā būtu, ja arī pats tādu uzceltu?! Enerģētiskā būve tapa Lielvārdē, līdzās ģimenes vasaras mītnei.

Andrejs rāda mapīšu kaudzi, vienā saliktas arī visas 36,6 °C publikācijas par piramīdām. Vislabāk patikusi Usmas novada iedzīvotāja Arvīda Betmaņa uzceltā - tai ir plēves jumts, tātad iespēja lūkoties debesīs.
...
Komentāri (0)  |  2012-05-19 21:18  |  Skatīts: 2811x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Piramīdas tiek izmantotas ārstnieciskos nolūkos


Daudzējādā ziņā noslēpumaino būvju - piramīdu - spēja akumulēt enerģiju ir vērsusi zinātnieku domas uz to, ka tās varētu izmantot ārstniecībā. Turklāt slimnieku dziedināšanai nebūt nav vajadzīgas gigantiskas konstrukcijas - pietiek uzbūvēt nelielu piramīdiņu.

Pirmie fundamentālie piramīdu pētījumi tika sākti pēc Napoleona Bonaparta rīkojuma 1799. gadā.

...
Komentāri (0)  |  2012-05-19 21:05  |  Skatīts: 2419x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Par piramīdu izmēriem un elektromagnētiskiem laukiem


Pasaules daudzveidība ir tās galvenā īpašība un katrs tās modelis ir tikai tevis izraudzītās realitātes atsevišķs aspekts. Jūsu domas un izvēles vienmēr realizējas. Ko izvēlaties to arī saņemat. Variantu telpa - tas ir informācijas lauks, par to kas ir bijis, ir un būs. Informācijas laukā eksistē jeb kura notikuma visi potenciālie varianti. Domu enerģijas starojums materializē potenciāli iespējamo variantu un ik viens organisms piedalās materiālās realitātes veidošanā. Mainoties domu starojuma parametriem mainās potenciālās realitātes līnijas. - Citiem vārdiem notiek pāreja uz citu realitāti.
...
Komentāri (0)  |  2012-05-19 20:50  |  Skatīts: 3326x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Piramīdas spēks


Par Piramīdām un to iedarbību jau esmu interesējusies senāk, taču šī interese atkal "uzpeldēja", jo Grāmatu svētkos gadījās nopirkt grāmatiņu par tām. Līdz ar to radās interese savākt to, ko varu atrast internetā sev pieņemamu un saprotamu...
------------------------------------

Netradicionāli

Piramīdas spēks
31.08.2011
Gunta Tabore, 36,6°C

...
Komentāri (0)  |  2012-05-16 16:54  |  Skatīts: 3577x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.