MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


10 veidi, kā sakārtot savu apziņu


Zemāk tiek doti 10 mūžīgi padomi, lai kļūtu laimīgāki tieši tagad!
Tās iespējams nebūs kā šokējošas atklāsmes, bet gan vairāk kā draudzīgi atgādinājumi, no kuriem personiski es, nekad nenogurstu! Ticu, ka tie kalpos arī jums.

1.      Pateicība
Pateicība atver sirdis un virza jūsu enerģiju uz to, kas jums patīk un kas dāvā prieku un tik pat maģiski to piesaista vēl vairāk! Tas ir veids kā dot (tās vērtības palielināšanai) un saņemt (caur tām pašām durvīm, caur kurām tas tika dāvāts). Jo vairāk jūs vērtējat un jūtat pateicību par JEBKO, jo vairāk jūs jutīsiet pateicību paši pret sevi. Turklāt, kad jūs jūtat pateicību, tad piedzīvojat visas labās īpašības un varat to izjust atkal un atkal. Tas ko cienāt, tiek augstu vērtēts! Pateicība ir kā salda dziesma, kas jebkādu pieredzi pārvērš dāvanā.

2.      Nosodīšanas apturēšana
Tiesājot citus, vai sevi pašu, jūs pazemināt savas enerģijas un tādējādi tiekat atdalīti no mīlestības un prieka. Tas, ka jums ir savs viedoklis, nav tas pats, kas nosodīšana, jo jūsu viedokļa paušana nesatur tādas griezīgas un asas enerģijas, kā nosodījums, pat ja jūs veidojat un paliekat pie saviem uzskatiem, tomēr esiet pārliecināti, ka jūs zināt patiesību par jebkuru personu vai situāciju. Esiet piesardzīgi, kad jūs izdarāt secinājumus par kādu, kuru nepazīstat, jo tas vienmēr atklās kaut ko mazāk par viņiem, bet vairāk par jums pašu. To ko jūs tiesājat kādā citā, varētu būt tieši tas,  ko slepeni tiesājat sevī un tas ko vēl neesat dabūjuši savā īpašumā, tiek projicēts uz āru. Izmantojiet nosodīšanu kā līdzekli, lai kļūtu apzinīgāki pret sevi pašu, savām iekšējām pogām, uzskatiem un apspiestajiem aspektiem. Ja rādāt ar pirkstu, tad pirmām kārtām paraugaties spogulī. Jo vairāk jūs mīlat un pieņemat sevi, jo mazāk jūs nosodīsiet citus un būsiet citu nosodījuma ietekmē. Tas nebūt nenozīmē pieļaut tās situācijas un rīcības, kurās nejūtat piepildījuma sajūtu, bet vairāk tas atbrīvo jūs no iešanas pa savu ceļu un ļaušanu to darīt citiem. Kad jūs nosodāt, jūs projicējat savas ēnas uz citiem, bet kad mīlat-tad projicējat gaismu.

3.      Uzticība
Uzticība maģiskā un vieglā veidā ved jūs pretī pozitīvi vēlamiem rezultātiem. Uzticieties sev un saviem spēkiem kā radītājam. Uzticieties Visumam, mīlestībai, dāvanām, vadībai un svētībai, tas viss ir priekš jums. Uzticieties durvīm, kas atveras un arī tām, kas aizveras. Atsakieties no kontroles un ļaujiet sev saplūst ar uzticības upi. Vispārējā plūsma, kas aizvedīs jūs uz spilgtām realitātēm, ar žēlastību un mieru ir pieskaņota jūsu dvēseles mērķim. 

4.      Godājiet savas emocijas
Cieniet savas emocijas un ieklausieties tajās, ko tās saka par to, kas notiek jūsu iekšienē. Ja tās ir neērtas vai ar negatīvisma pieskaņu, tad uz kādiem gan uzskatiem vai domām tās norāda, lai tiktu mainītas vai nolīdzsvarotas? Izpaudiet un atbrīvojiet savas jūtas biežāk, nevis noliedziet, apspiediet, kontrolējiet vai nosodiet tās. Tas nebūt nenozīmē rotaļāšanos ar tām vai pievērst tām pārmērīgu uzmanību ja tās vairs nekalpo jums (t.i. aiz žēluma pret sevi iznīcināt tās, tās pašā iedīglī), tas arī nenozīmē ļaut tām vaļu kādā citā nepiemērotā veidā (piemēram dažos gadījumos, pirms komunikācijas sākuma, uzrakstīšana uz papīriņa un pēc tam tā sadedzināšana varētu būt tīrāks līdzeklis negatīvo emociju pārstrādei). Godājiet savas emocijas pieņemot tās un ļaujot tām tikt piedzīvotām un izpaustām, esiet tas, kurš tās sajūt, uzrakstiet tās uz papīra, dalieties ar tām ar savu draugu vai arī piemēram izpaudiet tās caur radošumu.

5.      Meditējiet
Meditācijai ir tik daudz ieguvumu garīgajā, emocionālajā, mentālajā un pat fiziskajā plānā, ka pat zinātne tagad sāk atzīt meditāciju un arī dokumentēt to. Meditācija nes mieru un līdzsvarotas perspektīvas, izkliedē negatīvos stāvokļus un blīvās enerģijas, aizslaukot proj zemās vibrācijas tā, kā jūs to pats noregulējat. Meditācija rada eju caur kuru var piekļūt un tikt saņemta dievišķā iedvesma un augstākā vadība, jo jūs nomierināt savu apziņu un atverat kanālus uz garīgajām sfērām un savam augstākajam „ES", uzlabojot savas intuitīvās sajūtas. Jūsu enerģijas lauks attīrās, atjaunojas, papildinās, un izšķīst zemākās enerģijas, jo jūs savienojaties ar augstāko „es" un izveidojat savienojumu ar gaismu un pieslēdzaties augstākajām sfērām caur nodošanos laikā un telpā, godājot to svēto, kas ir jūsos un visu kas IR, vai arī kādu nosaukumu jūs dotu radīšanas sirdij.

6.      Uzņemieties atbildību
Atbildība nes brīvību un pilnvaru. Jo vairāk jūs uzņematies atbildību par savu dzīvi, jo labāk spējat to mainīt. Kaut kādā līmenī jūs ļaujat vai veidojat savu pieredzi, vai nu jūs apzināties to, vai arī apzinaties tā izcelsmi un nozīmi. Apzinieties domas, jūtas, uzskatus, attieksmi un izvēles iespējas, ko rada jūsu realitāte. Uzņemieties atbildību pār tām un izvēlieties tās, lai kalpotu jums un jūsu pasaulei. Kļūstiet aizraujoši skatā uz nākotni, uz savu spēku un vienkārši izpaudieties! Pāreja notiek no bailēm un problēmām uz risinājumiem un vēlamajiem rezultātiem, no vainas sajūtas uz sasniegumiem, no ievainotā uz uzvarētāju, no kritēja uz to, kurš spēj pacelties gaisā. Viens no ātrākajiem veidiem kā mainīt savu dzīvi, ir sākt apjēgt, ka tās autors esat tikai un vienīgi jūs un sāciet rakstīt jaunu scenāriju!

7.      Ziniet, ka tiekat mīlēti
Radīšanas avots jūs mīl pilnīgi un bez nosacījuma. Ja ne īpaši draudzējaties ar garīgajiem uzskatiem, tad iedomājieties to kā domu, kuras  daļa esiet jūs un kura jūs mīl pilnīgi un ne tāpēc, ka tā vajag. Nav nekā tāda, ko jums vajadzētu darīt, lai vinnētu šo mīlestību un nekā tāda, lai to zaudētu. Atverieties šai patiesībai un ļaujiet tai ienākt un ļaujieties mīlestībai, kas vēlas būt jums iedota jebkurā laikā. Jūs tiekat mīlēti vairāk, nekā jums tas jebkad ir licies un pārsniedzas tādā veidā, kurā jūs to patlaban spētu iedomāties vai izprast tās jēgu no jūsu cilvēciskā viedokļa. Atveroties šai mīlestībai, kas vienmēr ir šeit priekš jums, ļaus jums piedzīvot daudz vairāk no jūsu patiesās vērtības, cienot to, ko jūs esat pelnījuši, un dziedējot vientulības un atdalīšanās sāpes. Sāciet ar to, ka atzīstiet iespējamību, ka tiekat mīlēti tieši tagad un tieši tāds, kāds jūs esat, pilnīgi un bez jebkāda nosacījuma. Jūs tiekat mīlēti ārpus mērķiem, ārpus gadalaikiem, bez nosacījuma, mūžīgi, jūs tiekat mīlēti. 

8.      Piedodiet sev un citiem
Piedošana sev un citiem ir pilnīga prāta-ķermeņa-dvēseles dziedniece. Tā jūs atbrīvo no toksiskām emocijām un iztukšojuma saitēm, tumsības, kas līdz ar nepiedošanu notur jūs nebrīvē. Piedošana sev kliedē vainas apziņu, kaunu un necieņu, kas pretējā gadījumā bloķē laimi un panākumus. Tas ir ārkārtīgi spēcīgs ierocis, lai dziedētu un transformētos, un tā ir visžēlīgākā dāvana, ko jūs spējat sev dot.

9.      Līksmojiet!
Jautrība piesaistīs panākumus jūsu dzīvē, gluži kā dzelzis pievelkas magnētam. Patiesībā, prieks ir tik ļoti savstarpēji saistīts ar Īstiem Panākumiem un to, pēc kā tiecas jūsu sirds. Ja jūsu arsenālā ir prieks, kā veids, lai sasniegtu savus mērķus, tad jūs sasniegsiet vienu no varenākajiem dzīves mērķiem. Prieks ir kā pretlīdzeklis stresam, cīņai, nogurumam un nopietnībai. Kad jums ir jautri, jūs esat atvērti un dalāties ar to, kas esat un jūs ļaujaties tā brīža spontanitātei un līksmībai. Kas liek jums priecāties, izjust līksmību un laimi? Lielāko vairākumu no tā uzticiet to visās jūsu dzīves jomās. Esiet droši, lai spēlētos, lai veidotu savu dienu, lai priekā spīguļotu un lai jūsu sirds teiktu „jā".

10.  
Mīliet, mīliet, mīliet!
Mīliet sevi un citus. Varētu būt brīži, kad to darīt ir vieglāk, nekā ko citu, tomēr padariet to par savu primāro ieceri. Varētu būt cilvēki, kurus jūs izvēlaties lai mīlētu no attāluma, jo mīlestība joprojām ir kā dziedējoša enerģija. Skaistums mīlestībā ir tāds, ka, lai arī kur jūs dotajā brīdī atrastos-jūs spējat mīlēt. Mīlestība atrodas visu to sirdīs, kurus jūs meklējat un atdalīšanās no tās atrodas nepatikšanu un sāpju sākumā. Lai mīlestība ir kā vadošā gaisma jūsu dzīvēs, kas jūsu kuģi vadīs caur vētrām un ūdens bangām atpakaļ uz laimes un prieka krastu. Mēs visi mīlam mīlēt un būt mīlētiem! Tā ir augstākā vibrācija. Jo vairāk jūs mīlat sevi un citus, jo laimīgāki, gaišāki un panākumiem bagātāki jūs kļūstat savā dzīvē.

Ar mīlestību,Aine Belton

Tulkoja Arturs https://gaismasdarbinieki.blogspot.com
Komentāri (3)  |  2011-11-27 16:51  |  Skatīts: 9989x         Ieteikt draugiem
neroli - 2012-12-30 05:16
Brīnišķīgi !!! Paldies !!!

Maija Puniņa - 2013-10-30 05:42
super!

laima - 2019-03-28 22:52
Paldies, paldies! Jūtos iedvesmota!


Atpakaļ