MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Sanita Petere RAGANAS DIALOGS AR DIEVU


    Raganas ir pastāvējušas vienmēr un visur, par tām rakstīts pat Bībelē. Tās sauktas dažādos vārdos - gan labos, gan ļaunos. Raganas ir tulki, kas tulko nedzirdīgai ausij neesošu valodu, tās atrod atslēgu durvīm, kam atslēga nekad nav pastāvējusi, un aizver tās durvis, kas cilvēku maldina un padara ļaunu. Raganas vieno Dievs un misija kalpot cilvēcei.

...
Komentāri (0)  |  2024-03-28 17:00  |  Skatīts: 52x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Sāra Breskmena-Kozmī "Hipnoterapeita ceļojums. Sfinksas noslēpumi"


   

   Sāra Breskmena-Kozmī ir hipnoterapijas  meistare, un katru reizi, kad viņas klienti dalās ar līdzīgiem stāstiem, rodas iedvesma tos apkopot un izdot. Latvijā jau lasāms

...
Komentāri (0)  |  2023-09-18 03:28  |  Skatīts: 337x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


INKA "Savējām"


"Savējām ir iekšupvērsti kaila saruna ar sievietēm, kuras pa dažādām takām ir devušās uz savas dzīves brīnumaināko vietu - pie sevis."

-------

Citāts no grāmatas:

...
Komentāri (0)  |  2022-08-24 00:01  |  Skatīts: 154x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Raimonds Platacis “GRĀMATA PAR NONULLĒŠANOS”


       Dziļi personisks stāsts, ko ir sarakstījis Latvijas mārketinga jomas profesionālis, kurš savas karjeras laikā radījis daudzus spilgtus reklāmu risinājumus.
Pēc padsmit gadiem, kas pavadīti pārdodot falšu laimi citiem, pats attapies tukšs un nelaimīgs, tāpēc nolēma izmantot šo pandēmijas laiku lietderīgi, lai beidzot fundamentāli pārkārtotu savu dzīvi. Rezultātā, ticis vaļā no mantām, attiecībām, dzīvesvietas, darbiem, naudas, vecajiem ego uzslāņojumiem, autors piedzīvo pilnīgu “nulles stāvokli”, lai turpmāk savu dzīvi veltītu tam, kas patiešām ir būtisks.

...
Komentāri (0)  |  2022-08-23 23:51  |  Skatīts: 151x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Arno Jundze "ES NEMIRŠU NEKAD"


      Romānu un monogrāfiju sērija Es esmu…


Arno Jundzes romāns ES NEMIRŠU NEKAD —

par latviešu dzejnieku, tulkotāju un publicistu

...
Komentāri (0)  |  2022-08-17 23:22  |  Skatīts: 131x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Zane Zusta "Tauriņa spārnu vēzieni"


      Rakstniece un žurnāliste Zane Zusta (1982, Liepāja) literārās gaitas aizsākusi 2015. gadā ar bērnu grāmatām par pūcīti Ucipuci. Bērnu psiholoģiskās labsajūtas uzlabošanai veltīta arī Zanes grāmata “Es esmu Boss”.

...
Komentāri (0)  |  2022-08-17 23:06  |  Skatīts: 121x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Zane Daudziņa DIENASGRĀMATA


"Es jau labu laiku manīju, ka viņa kaut ko no rītiem raksta. Sēž rītakleitā un raksta. Sākumā domāju, ka pieraksta receptes, jo viņa neģēlīgi labi cep rozīņmaizītes, kanēļmaizītes un visādas citādas bulciņas. Pēc nedēļas secināju, ka tās tomēr nav receptes. Smalkmaizīšu sastāvs būtiski nemainījās, bet viņa tik sēž un raksta. Un tā katru rītu. Vienreiz neizturēju, gribēju palūrēt, ko viņa tur raksta – neļauj. Nelikos mierā, saku – atzīsties, kas tas ir? Viltīgi smaida…

...
Komentāri (0)  |  2022-05-26 18:22  |  Skatīts: 149x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Kristīne Muciniece KLUSĒTĀJS


"Klusētājs" ir grāmata, kas radās pati - vērojot un sajūtot pasauli apkārt un mijiedarbību ar to, un, galvenokārt, vērojot sevi tajā. Atziņas, kas uzrakstās, kad roka pieskaras papīram, bez uzstādījumiem un gaidīšanas. "Klusētājs" manās rokās gatavs nonāca pilnīgi negaidot, pāris stundas pirms mana lidojuma uz Atlantijas piekrasti, kur manā sajūtu pasaulē dzimst visas manas grāmatas, un mugursomā devās man līdz. Lai ko es biju izdomājusi - kāda grāmata būs un kā taps, "Klusētājs" pats noteica, kā visam būt, kad ienākt pasaulē un kādas būs tā pirmās dienas un atvēršanas mirkļi. Man atlika tikai ļauties. Tā mēs klejojām un baudījām atvēršanas brīžus, palasot vējam, okeānam, skrejošiem strautiem un ūdenskritumiem, rūsganām paprdēm un mūžzaļiem kalniem, tās lappuses, kas grāmatā atvērās.

...
Komentāri (0)  |  2021-11-24 17:51  |  Skatīts: 199x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Breskmena-Kozmī Sāra HIPNOTERAPEITA CEĻOJUMS UZ ATLANTĪDU


    Hipnoterapeita ceļojums uz Atlantīdu ir vairāk kā ceļojums atpakaļ laikā pie pazaudētās civilizācijas , tas ir dvēseles ceļojums pagātnē. Vieni to sauc par dievišķo spēku, kamēr citi par nolemtību, taču to, kas notika, divatā iedziļinoties iepriekšējo dzīvju regresijas hipnozes pasaulē, var dēvēt tikai par likteni... Ja šī grāmata nonākusi tavās rokās, tev ir lemts to izlasīt.

...
Komentāri (0)  |  2021-11-24 17:42  |  Skatīts: 480x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Juris Rubenis STARP DIVĀM BEZGALĪBĀM


“Tāpat kā Juris Rubenis, arī es ticu, ka nākotnē nobriedušas kristietības pamatā būs prakse, nevis tikai kādu uzskatu kopums. Svarīgākais ir atrast praksi, kas reāli ietekmē mūs zemapziņas līmenī, citādi dziļāk par virskārtu nekas nemainīsies. Protams, ikviena laba prakse vienmēr ir arī izaicinājums... Vai esi gatavs atvērties – ievainojamībai, riskam, attiecībām? Ja tā, sāc ar šo grāmatu!”

...
Komentāri (0)  |  2021-09-27 23:34  |  Skatīts: 195x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.