MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Dabas pasaule un Sakrālā ģeometrija


   Pārsteidzoši daudz mums labi pazīstamu dabas formu un veidojumu ir pakļauti kādam lielamvienotam principam, kas nosaka šo struktūru uzbūvi un ārējo formu izskatu. Uzskaitīšu tikai dažus acīmredzamākos "paraugus": augu lapu struktūra, augu lapu un koku zaru izkārtojums ap stumbru; piecstaru jūras zvaigzne, ziedi, sešstūra bišu vaska šūnas un sniegpārsliņas; visdažādāko veidu kristāliskās struktūras; spirālveida struktūras gliemežvākā, saulespuķu sēklu izkārtojumos ziedā, kaktusa stādā un zvaigžņu galaktikā; cilvēka ķermeņa proporcionalitāte atbilstoši pentagrammai un 
...
Komentāri (0)  |  2013-06-18 22:41  |  Skatīts: 2879x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Radīšanas brīnumainais skaistums


Komentāri (0)  |  2012-12-01 21:56  |  Skatīts: 1115x         Ieteikt draugiem


Iedvesma


   Kas mēs esam? Ko mēs šeit darām? Kāda ir mūsu eksistences būtība? Tieši šie jautājumi iedvesmoja Janošu mudināt cilvēkus atklāt to pašiem priekš sevis. Veids, kā darbojas pati dzīve, kļuva par galveno iedvesmas avotu viņa unikālajiem darbiem. Viņu motivēja apziņa, ka cilvēks ir spējīgs uz daudz ko vairāk, kā pierasts domāt. Tam dabiski sekoja jautājums: kā iegūt vairāk no savas dzīves?
...
Komentāri (0)  |  2012-09-14 15:39  |  Skatīts: 1686x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Kas ir - sakrālā ģeometrija?


Mani piesaista šī tēma un jo vairāk - zīmējumi, tādēļ ievietošu vismaz dažus rakstus ierosmei.
---------------------------------

Ģeometrija - tā ir zinātne, ar ko mēs visi saskārāmies jau skolā. Taču tad, kad ģeometrijas mācība tiek lietota, lai parādītu seno patiesību par to, ka visa dzīvība izriet no viena avota - saprātīgā spēka, ko dēvē par Dievu - šo mācību jau saucam par sakrālo ģeometriju. Šīs dievišķās ģeometrijas vienkāršo patiesību izpratne veicina apziņas evolūciju un sirds atvēršanos, un tas ir nākamais solis cilvēka evolūcijas procesā.
...
Komentāri (0)  |  2012-09-14 15:31  |  Skatīts: 1956x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.