MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Kā būt sevī, kā harmonizēt savu enerģētiku


Viena no spēcīgākajām aizsardzības metodēm pret svešu enerģiju un kā “būt sevī”, kā harmonizēt savu enerģētiku.
Ir daži raksti Baltu lapā, kas ir zelta vērti un šis ir viens no tiem. To, vai jūs šos ieteikumus izmantosiet, tas nu ir atkarīgs tikai no jums. Šis raksts iemācīs Tevi būt “šeit un tagad”, pārvaldīt savu enerģētiku un ieraudzīt visumu jaunā kvalitātē.

...
Komentāri (0)  |  2017-12-01 15:54  |  Skatīts: 1333x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Radīšana


Vēl kādu laiciņu atpakaļ nespēju pat iedomāties, ka vārdu “radīšana” cilvēki uztver dažādi. Ir daļa cilvēku, kas ar radīšanu saprot radošās izpausmes, kuras saistītas ar amatniecību, mākslu un, galvenokārt, to, kur ir darbs ar rokam. Vai tā gleznošana, vai koka grebšana, adīšana vai tamborēšana. Arī es kādreiz domāju, ka radīt nozīmē kaut ko veidot ar rokām, taču tā nu gluži nav vienīgā radīšanas izpausme, kaut arī ir ļoti saistīta ar radīšanu, ar kuru mēs katrs nodarbojamies katru dienu.
...
Komentāri (0)  |  2014-11-13 21:27  |  Skatīts: 1332x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Domas un vārda enerģija


   Mēs esam daudz lasījuši par to, ka burtu simboliem un no tiem veidotajiem vārdiem ir sava īpaša enerģija. Tas tā patiešām ir. Bet, bez tam, vārdiem ir vēl viena enerģētiskā nokrāsa, kura pauž cilvēka izteiktās frāzes patieso enerģiju un nolūku. Tā ir teiktā dziļākā jēga, kuru veido runātāja enerģētiskais stāvoklis un nolūki.

    No pozitīviem vārdiem veidota frāze ne vienmēr ir pozitīva un patiesa. Tādā veidā reālajā dzīvē pastāv meli, liekulība, viltus un maldi - aiz pareiziem vai skaistiem vārdiem  nav tās enerģijas, ko vajadzētu saturēt burtu simboliem vai skaņu salikumiem. Frāze tiek pateikta ar nodomu maldināt klausītāju vai arī ar smaidu un uzticību izraisošām intonācijām radīt viņā maldīgu viedokli. Esiet vērīgi, uztverot pasauli, dariet to nevis ar acīm un ausīm, bet klausieties ar sirds centru.
...
Komentāri (2)  |  2012-09-07 21:44  |  Skatīts: 5002x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Lido Doma Zelta Spārniem


... No kādas domubiedru grupas diskusijas, kas mani piesaistīja ar to, ka tajā par grāmatām, par uzrakstīto, izrunāto, sadzirdēto... VĀRDU...

Apzināti izdzēsu diskusijas autoru vārdus un mazliet pielaboju gramatiskās kļūdas, jo man svarīga likās tieši šī TĒMA, par ko pati esmu daudz domājusi...

--------------------------------------

Anastasija V. Megrē grāmatā "Skanošais ciedrs" stāsta par vārdu nozīmi, par to, kā aiz katra burta slēpjas jēga, kur katram burtam sanskritā ir savs nosaukums, kas arī sastāv no burtiem, tā ieejot bezgalībā... Tāpat esmu saticis cilvēkus, kuri stāsta, ka lasot grāmatas prot saskatīt krietni vairāk informācijas kā parasts lasītājs...
...
Komentāri (0)  |  2012-07-14 17:47  |  Skatīts: 2356x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Par valodu un saziņu


Smalkās komunikācijas pamatā ir tēls (ko radām mēs paši), indivīdu apmaiņa ar tēliem. Ar tēliem, kas ielikti valodā (katrā burtā, rūnā), žestos, ķermeņa kustībās, zīmējumos, fotogrāfijās, filmās, tekstos un simbolos. Tāpēc mēs spējam sazināties ar būtnēm, kas ir spējīgas radīt - radīt tēlus. Dabā visas dzīvās būtnes sazinās ar tēlu palīdzību.
...
Komentāri (0)  |  2011-11-01 16:58  |  Skatīts: 2194x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Sāc arī Tu!


"Katru rītu es nomazgāju 
Iepriekšējās dienas neveiksmju zīmes
no savu logu rūtīm, 
Izravēju ēnas,atritinu taciņas, 
Lai priekam ceļu uz mani atrast 
Nav ne sarežģīti,ne grūti. 
Katru rītu es pierunāju saules kripatiņu, 
Lai neslēpjas mākonī,bet visu dienu stāv klāt: 
Lai sasilda katru manu draugu,katru nedraugu 
Un visu pasauli,maigi noglāstot, 
...
Komentāri (1)  |  2011-09-01 15:42  |  Skatīts: 3160x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Buramvārdi nesadeg jeb vārdu maģija


Vakar bibliotēkā ienāca kāds apmeklētājs un lūdza nokopēt lapiņu vairākos eksemplāros. Ievēroju virsrakstu - Stiprie Vārdi... Kad biju nokopējusi, sākām runāties ar šo jau gados paveco vīrieti, kurš stāstīja, ka vārdi patiesi spēcīgi un tie viņam palīdzējuši gan kara laikā, gan citos brīžos. Kā sapratu, viņš tos priekš kāda cita kopēja. Mana iekšējā sajūta teica, ka šos Stipros Vārdus katram pašam jāpārraksta ar savu roku, lai tie darbotos konkrētai personai, ko arī viņam pateicu. Gan jau viņš to pateiks tālāk, bet pašai man radās pārdomas - un, re, šodien "nejauši"!:) atrodu rakstu tieši par šo tēmu! Zinu, ka ir izdoti "Labie vārdiņi" arī grāmatiņās un  viena no tām ir arī manās mājās.
...
Komentāri (0)  |  2011-05-20 21:50  |  Skatīts: 19065x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.