MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Domas un vārda enerģija


   Mēs esam daudz lasījuši par to, ka burtu simboliem un no tiem veidotajiem vārdiem ir sava īpaša enerģija. Tas tā patiešām ir. Bet, bez tam, vārdiem ir vēl viena enerģētiskā nokrāsa, kura pauž cilvēka izteiktās frāzes patieso enerģiju un nolūku. Tā ir teiktā dziļākā jēga, kuru veido runātāja enerģētiskais stāvoklis un nolūki.

    No pozitīviem vārdiem veidota frāze ne vienmēr ir pozitīva un patiesa. Tādā veidā reālajā dzīvē pastāv meli, liekulība, viltus un maldi - aiz pareiziem vai skaistiem vārdiem  nav tās enerģijas, ko vajadzētu saturēt burtu simboliem vai skaņu salikumiem. Frāze tiek pateikta ar nodomu maldināt klausītāju vai arī ar smaidu un uzticību izraisošām intonācijām radīt viņā maldīgu viedokli. Esiet vērīgi, uztverot pasauli, dariet to nevis ar acīm un ausīm, bet klausieties ar sirds centru.

    Patlaban pāri Zemei plūst Patiesības enerģija, kura izgaismo un parāda rīcību un notikumu īsto jēgu, slēptos nolūkus un daudz ko citu, taču bieži vien pierastais dzīves ritms un mūsu parastā reakcija uz notikumiem veido paviršu notikumu un rīcības uztveri. Tad mēs, kā pierasts, reaģējam uz ārējo apveidu un iluzoro čaumalu, neieskatoties dziļāk, lai ieraudzītu patiesību. Nereti mēs pārmērīgi uzticamies citu uzskatiem par notikumiem, neiedomājoties, ka šis cilvēks var interpretēt situāciju atbilstoši savam enerģētiskajam stāvoklim.

    Kā rodas meli un maldināšana cilvēku saziņā - tiek izteikti konkrēti vārdi un frāzes, bet patiesība ir pavisam citāda? Izteiktajai frāzei ir pilnīgi noteikts iemesls. Attiecīgie energoinformācijas kodi mājo cilvēkā, izpaužoties viņa rīcībā. Pierodiet sajust vārda dziļāko enerģiju un tad jūs vienmēr zināsiet patiesību. Uzvedības un domāšanas īsto enerģētisko dabu rada personības īpašības. Tās, savukārt, veidojas no enerģētiskās bagāžas cilvēka laukos, kas savākta gadu tūkstošu ilgā pieredzē, iemiesojumu virknē. Pienācis laiks katram ielūkoties savas personības dzīlēs līdz pat tās apakšai un saskatīt nevajadzīgo jaunajai pasaulei.

    Dažādu iemeslu - baiļu, nedrošības, šaubu, zināmu nevēlamo īpašību - maskēšanas vadīti daudzi slēpj gan no sevis, gan apkārtējās pasaules savus patiesos rīcības vai spriedumu motīvus. Trīsdimensiju cilvēka Ego viegli atrod attaisnojumu neglītajam, ērtu motivāciju vainot citus, kā arī izlikties, ka viss ir kārtībā.

    Runa ir par iekšējo godīgumu pret sevi. Lai atlaistu trīsdimensiju pasaules vecās enerģijas un bagāžu, jābūt maksimāli godīgam pret sevi. Protams, tas ir gadījumā, ja jūs patiešām esat nolēmis aizvērt trīsdimensiju pasaules un duālisma programmas. Ja esat gatavi reālām pārmaiņām, ieiet Pārejas Zemes un tālāk Jaunās civilizācijas izplatījumos, maksimāli izmantojot šī laika enerģijas spēku. Tas ļaus ātri iegūt rezultātu - piefiksēties Virs-Zemes enerģētikai ar Jauno civilizāciju, kura jau pastāv izplatījumos ar materiālo dzīvi piektajā dimensijā.

    Daudzi zina, cik ļoti pieaugusi ir cilvēku uztveres spēja. Jūs esat sākuši pamanīt, cik bieži aiz mirdzoša smaida slēpjas liekulība, savtīgi nodomi, un citi aizplīvuroti, bet nemaz ne mirdzoši stāvokļi. Cik bieži tiek uzdoti pieklājības jautājumi un dotas tikpat tukšas un viltotas atbildes! Bet vai kaut ko tādu jāturpina? Centieties runāt tikai taisnību. Ja nav vēlēšanās atbildēt uz uzmācīgiem ziņkārīgo jautājumiem, mierīgi atbildiet, ka nevēlaties runāt par kaut ko personīgu. Jums nav obligāti jāiesaistās jūs neinteresējošos procesos, vai jāpieļauj savos izplatījumos vārdu un enerģiju izgāztuvi.

    Jutīsimies un būsim patiesi. Kad jūs tiekat iesaistīti nevajadzīgās sarunās vai situācijās, jūs jūtat, ka nedzīvojat vēlamajos procesos. Tā ir jūsu izvēle - kur piedalīties, un kur ne. Vienmēr var precīzi noformulēt savu pozīciju un savu nevēlēšanos piedalīties šādos dialogos. Seni rituāli un iesakņojušies stereotipi uzlika par pienākumu ievērot zināmas uzvedības normas. Tomēr nekad neviens nav jums licis liekuļot un dancot pēc svešas stabules. Tā ir jūsu apzināta izvēle - piemēram, piedalīties kādā akcijā, mahinācijā, apmelošanā vai intrigā, uzturēt sarunu par to, cik slikti ir visapkārt, un tamlīdzīgi. Jūs vienmēr varat mierīgi atteikties! Droši un atklāti izteikt savu pretējo viedokli!

    Jūs sajutīsiet neizsakāmu atvieglojumu un apzināsieties savu brīvību, ja atteiksieties piedalīties viltus procesos! Patiesība dara jūs brīvus, tā ir brīnišķīga sajūta! Uzreiz atveras pavisam citas iespējas un notikumu gaita! Dievišķie spēki atbalstīs jūsu gribu un izvēli ar jauniem variantiem un pozitīviem procesiem. Dzīvē parādīsies jauni cilvēki, kuri kļūs par jūsu domubiedriem. Taču tas notiks, ja jūs pateiksiet stingru „nē" melīgām attiecībām un procesiem.

    Pacentieties slēgt dzīves vecās programmas un izprast savus nākotnes plānus līdz Vasaras Saulgriežiem. Pēc Saulgriežiem Saule savu uzkrāto enerģētisko potenciālu novirzīs jaunu reālu notikumu formēšanai materiālajā pasaulē un smalkajos laukos.

    Pa visu Zemi aktīvi norisinās pārveidojoši procesi. Vecā pasaules uzbūve brūk daudzās dzīves sfērās, jaunās enerģijas izpaužas reālos notikumos. Vērīgi palūkojieties uz apkārt notiekošo. Pat masu saziņas līdzekļos, uz pierastās prakses fona - rādīt katastrofas, krīzes un noziegumus, parādās arī citas ziņas, kuras cītīgi cenšas slēpt šīs pasaules varenie. Neraugoties uz to, arī tur sāk izpausties patiesība.

    Pavērojiet notikumus jūsu dzīves vietā! Jaunie procesi risinās visur, taču bieži vien cilvēka mentālais fons un emocionālā bagāža ir noskaņoti redzēt un dzirdēt galvenokārt slikto. Ja tā, tad jums ir vēl daudz energoinformātisko kodu, kurus trīsdimensiju pasaulē sauktu par negatīviem, bet Pārejas izplatījumos par jau nevajadzīgiem. „Pasaule ap mums ir tāda, kādi mēs iekšpusē esam paši" vai „Kā runājam, tā dzīvojam". Dievišķie spēki kosmiskos likumus mums devuši sakāmvārdos un parunās, no kurām mācamies garīgo viedumu. Pavērojiet sevi uzmanīgāk un atbrīvojieties no  nevajadzīgā.

    Šis ir laiks, kad Dievišķie spēki nodrošina visu iespējamo palīdzību personības pārveidošanai - dziļai un konkrētai savas energoinformātiskās bagāžas maiņai, tās atbrīvošanai no savu nozīmi izsmēlušās, visās civilizācijās un rasēs, visos iemiesojumos uzkrātās pieredzes.
Var mierīgi un dziļi, izprotot visu enerģētisko stāvokļu dažādību, palūgt Dievišķo spēku palīdzību un atlaist nevajadzīgo no saviem enerģētiskajiem izplatījumiem. Šādi jūs atbrīvojieties no enerģētiskajiem magnētiem, kuri tur jūsu tuvumā nevēlamus notikumus, nevajadzīgas situācijas, nepatīkamus procesus un apgrūtinošas attiecības.

    Jaunās enerģijas var viegli ierakstīties jūsu enerģētiskajā uzbūvē un jūs vienlaicīgi iegūsiet jaunus instrumentus jaunu realitāšu veidošanai. Jo mēs patlaban dzīvojam gadā, kas nozīmīgs ar to, ka uz Zemes sākas jaunas, gluži konkrētas pārmaiņas - Dievišķās civilizācijas pasaules radīšanas process. Jauno enerģiju klātesamība jūsu enerģētiskajos izplatījumos uzsāk dabīgu procesu - jaunas pakāpes notikumu veidošanu, jo nostrādā likums „Kas iekšā, tas ārā".
Tā kā viss ir jūsu rokās! Rīkojieties!              

Biruta Viktorija Komolova

Rīga, Latvija
Pilnveidības Skola Pirmsavots
www.pervoistok.lv    
Komentāri (2)  |  2012-09-07 21:44  |  Skatīts: 4699x         Ieteikt draugiem
lindak - 2013-02-28 18:27
Jābūt maksimāli godīgai pret sevi! Oj, kā tas nākas, ka liekas nu gan esmu godīga attiecībā pret sevi , esmu sapratusi iemeslu notikumiem , tie vairs neatkārosies, bet notikumi atkārtojas un izrādās tur vēl ir čumī citas lietas ko mācīties..:) Forši, prieks atklāt ..laps raksts :) paldies:)

rikita - 2014-11-05 04:53
Lielisks raksts!!! Paldies!


Atpakaļ