MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Kryons. Par vakcināciju.


x14.04.21. “Ārstnieciskās trešdienas” (Kryon “Circle of Twelve” Healing Wednesday) laikā sniegtās atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par vakcinācijām, lai tie, kas nav abonējuši šo programmu, varētu pieņemt apzinātu lēmumu šajā jautājumā.

Šis čennelings https://www.kryon.com/ nav rakstiski publicēts, tāpēc tulkojumā iespējamas atsevišķas neprecizitātes un neatbilstības ar čennelinga enerģētiku.

...
Komentāri (0)  |  2021-05-02 00:16  |  Skatīts: 191x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Apzināšanās līmeņi


Apzināšanās līmeņi. Saliekot to pa plauktiem kopā, bet atkal lai saprastu, kas ir apziņa, ne koncepti, ne domas nepalīdzēs to izdarīt, tas ir jāsajūt, un jājūt sevī.

1.Pirmais apzināšanās līmenis ir apzināties un redzēt To, ka es dzīvoju, es esmu. Redzi pasauli, sajūti pasauli, redzi laiku, sajūti laiku, redzi dienas, kā tās skaitās, daži cilvēki apzinās sevi vecumdienās un prasa, kur tad nu gadi tik ātri pagājuši.
...
Komentāri (0)  |  2015-12-10 15:58  |  Skatīts: 1334x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Arktūriešu vēstījums. 20.09.2015.


Mīļie, jūs sākat pamanīt, ka pasaulē notiek daudz pārmaiņu. Centieties neturēties pie koncepcijas, kā šīm pārmaiņām jāizskatās, lai būtu pareizi, tā vietā mācieties mierīgi vērot to, kas notiek apkārt. Vērojiet cilvēku reakciju un ieklausieties tajā, ko viņi saka. Pievērsiet uzmanību pieaugošajam tracim ap politiskiem darboņiem, kas cīnās par to, lai noturētu jūs tur, kur viņi vēlas: bailēs un vecajā enerģijā. Vai pamanījāt, ka reklāma kļuva arvien uzbāzīgāka un kaitinošāka?
...
Komentāri (0)  |  2015-09-25 18:03  |  Skatīts: 1478x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Par nepieciešamību atpūsties un pateicības svarīgumu


Arktūriešu vēstījums 21.06.2015.

Mīļie, mēs labi zinām par vilšanās sajūtu, ko izjūt daudzi no jums dēļ tā, ka Jaunā laikmeta atnākšana ir lēna. Tas ir tāpēc, ka tas, ko jūs redzat, neatbilst jūsu priekštatiem par to, kā tam ir jābūt. Tajā nav jūsu vainas, jo tas vienkārši atspoguļo to, kā jūs iemācījāties dzīvot 3D enerģijā.
...
Komentāri (0)  |  2015-06-29 01:00  |  Skatīts: 1287x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Dievišķā Sinhronitāte …


Visums ir iecerēts un izveidots tā, lai darbotos dievišķā sinhronitātes dejā. Kad uzticies savas Sirds vadībai, tad viegli pamanīsi, ka tiec maigi virzīts pie tiem, kam nepieciešama tava palīdzība vai atbalsts, gluži tāpat kā citas dārgas Dvēseles tiek virzītas palīdzēt tev tavā izaugsmē.

Tu nekad neesi viens, un nevienu brīdi tavas vajadzības netiek ignorētas. Paraugies uz visu radīto! Ekosistēmas darbojas smalkā un brīnišķīgā sabalansētībā. Planētas precīzi riņķo pa savām orbītām apkārt zvaigznēm, kas savukārt burvīgā dejā riņķo savās galaktikās. Ikviena lieta, ikkatra būtne Dabā un Visumā tiek Debesu vadīta, aprūpēta un lolota.
...
Komentāri (0)  |  2015-05-25 19:11  |  Skatīts: 1729x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Jūsu dzīve var izmainītes vienā acumirklī


Jūsu dzīve var izmainīties vienā acumirklī. Tanī momentā, kad jūs izmaināt savu enerģiju, jūs izmaināt visu savu esamību. Jebkuras problemātiskās situācijas, jebkuri uztraukumi un sarūgtinājumi, ko jūs piedzīvojat, sāks izdziedināties tanī pašā brīdī, kad jūs izvēlaties fokusēties uz Mīlestību.
 
...
Komentāri (0)  |  2015-04-27 02:22  |  Skatīts: 1806x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Gaismas Kodi. Kā pārdzīvot to lejuplādi.


Jums iespējams tas ir labi zināms un pēdējā laikā jūs aizvien biežāk sastopieties ar šādiem simptomiem:
- neizskaidrojama miegainība
...
Komentāri (0)  |  2015-03-20 21:40  |  Skatīts: 1682x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Gaismas Būtne


 
 Jūsu ceļš patlaban ir potenciālu un iespēju pilns. Tie iniciētie, kuri neatlaidīgi ir strādājuši gaismas ceļa darbu, tagad sāks saņemt sava darba augļus, kas ir gara dotās dāvanas. Šīs dāvanas iekšēji gulējušas jūsu būtībās un tagad tiek atklātas, izmantotas un attīstītas. Daudzi patlaban sapņojat skaidrus sapņus, kurus kontrolējat un virzāt kā vēlaties. Tā ir atmodināta cilvēka pazīme, kurš arī apzinās savu patieso klātbūtni, tāda cilvēka pazīme, kas ir Sevis Meistars. Jūs vairs neapjūkat un neklejojat prātojumos- kas esat. Jūs ZINĀT, ka esat gaismas būtne un, ka jūs pats vien IZVĒLATIES būt te uz Zemes tieši šajos laikos. Jūs atklājat, ka kļūst aizvien vieglāk piepildīt savus plānus, mērķus un projektus, arī tos, kuri līdz šim nav ļāvušies. Tagad būsiet pārsteigti par raitumu kādā tie manifestējas pasaulē.
...
Komentāri (0)  |  2015-01-08 22:10  |  Skatīts: 2120x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.