MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Liepa


...
Komentāri (0)  |  2021-06-29 23:22  |  Skatīts: 650x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Zāļu diena ienāk pagalmā


Vasaras saulgrieži ir tas laiks, kad katram cilvēkam vismaz domās ir jāpasaka paldies Zemes, Ūdens un Dabas mātei. Zāļu dienā lasām ne tikai pļavu puķītes, bet arī laužam meijas un ozolu zarus.

Mājās jāienes vasaras smarža. Mājas rotāšanu parasti sāka ar vārtu pušķošanu. Pie tiem piesēja pīlādža, ozola vai bērza meijas. Tāpat arī pie visām durvīm tika pieliktas meijas - gan istabā, gan klētī un kūtī. Aiz griestu sijām aizbāza lauztus ozolu, pīlādžu un liepu zarus.

...
Komentāri (0)  |  2016-06-18 05:02  |  Skatīts: 1049x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Koku dziedinošais spēks


Koki ir būtnes ar savu dvēseli, kas gatavas gan draudzēties, gan palīdzēt cilvēkiem. Jāprot tikai sajust un paskatīties uz pasauli ar sirdi, nevis 21. gadsimta pārmēru pragmatisko acu skatienu.

Sensenos laikos, kad cilvēki dzīvoja ciešā saistībā ar dabu, kokus godāja un dzīvoja ar tiem ciešā saskaņā. Jau tad bija zināms, ka kokiem piemīt dziedinošs spēks. Nu ir pierādīts, ka tā nav nekāda fantāzija. Eksistē vesela zinātne – dendroterapija, kurai ir absolūti zinātnisks pamatojums. Cilvēki, kas dzīvo ciešā saskarē ar kokiem, slimo retāk nekā lielpilsētu centra rajonu iedzīvotāji. Daudz rakstīts arī par eksperimentiem, kas pierāda koku smalko saikni un uztveri, kā arī mijiedarbību ar apkārtējo vidi, tostarp cilvēku. Ar speciālām biofizikālajām ierīcēm ir fiksēta savdabīga energoinformatīvā apmaiņa starp cilvēkiem un kokiem; ir pat nofotografētas koku auras. Piemēram, ja no bērza tiek tecināta sula, oreolā parādās gara «mēle» – kopā ar sulu iztek arī enerģija. Daudz rakstīts arī par koku spēju reaģēt uz pieskārieniem, mūziku, sarunu.
...
Komentāri (1)  |  2014-11-30 14:21  |  Skatīts: 2071x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Koku enerģētiskais raksturojums


Ozols
Enerģiju dodošais
Ozols ir mūsu galvenais koks, Pērkontēva koks, vieds un taisnprātīgs valdnieks, spēcīgs vīrišķās, pozitīvās enerģijas nesējs. No Visuma dzīlēm nes sakrālos likumus. Sākuma princips izpratnei par dzīvi. Pie ozola var doties, ja zināt, ka jūsu mērķi ir cēli un taisnīgi, ja esat uz patiesības un godprātības ceļa, respektējat dabā pastāvošos dievišķos likumus, esat spēcīgs savā garā. Pie ozola iesaka doties vakarā pēc pulksten 21.
...
Komentāri (0)  |  2014-11-30 14:18  |  Skatīts: 1972x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Koku enerģētika


Katram kokam un augam ir sava nozīme un uzdevums uz Zemes, lai palīdzētu un kontaktētos ar mums. Pēdējo gadsimtu laikā lielākā daļa cilvēku ir aizmirsuši par dabas nozīmi savā dzīvē. 
Tā kā arvien vairāk domubiedru plāno kā labāk izveidot savu Mīlestības Telpu un grib radīt skaistus dārzus un parkus, tad piedāvāju 
...
Komentāri (0)  |  2013-12-13 17:12  |  Skatīts: 1944x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.