MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Uzaicini palīdzību no EŅĢEĻIEM!


Pirmais solis pozitīvām un paceļošām attiecībām ar Eņģeļiem ir uzaicināt viņu palīdzību. Aptuveni 10 nākamās minūtes vai tik ilgi, pārliecinies, ka neviens tevi neiztraucēs. Izslēdz TV, aizver savu laptopu un uzliec savā iPhone klusuma režīmu - ir laiks nodibināt saikni ar Eņģeļiem!

Uzliec savas rokas uz saules pinuma, tieši virs savas nabas, ar savu labo roku aptver savu kreiso, un ieelpo savās rokās maigi un dziļi dažus brīžus, lai koncentrētos.
...
Komentāri (0)  |  2016-04-09 17:23  |  Skatīts: 1871x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Saruna ar Eņģeli


Todien man pirksti nodrebēja un sirds aizcirta savas mazās durtiņas. „Es nevaru!” – sīca maza balstiņa iekšā. Balss bija tik uzmācīga, ka man vienkārši uznāca skumjas – kāpēc es klausos baiļu smacējošo balsi, aiznaglojot ceļu pie savu Sapņu altāra?

-Nav nevaru. Ir negribu. – stingri, bet ar dziļu mieru čukstēja mans eņģelis.
...
Komentāri (0)  |  2015-09-10 22:12  |  Skatīts: 1437x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Eņģeļa vārdi


Cik pārsteidzoši grūti izteikt vārdos visu to, ko es jūtu un zinu, un pilnā apmērā nodot to Tev! Kad pienāks laiks, es Tev atklāšu visu. Un Tu visu ieraudzīsi, un sapratīsi, ka Tavā dzīvē nav bijušas nejaušības, ka viss ir savstarpēji saistīts un pārstāv vienu veselumu. Bet pagaidām, visa mozaīka nav savākta, un, ne es, ne kāds cits nav spējīgs Tev izskaidrot tās nozīmi. Es tikai varu pateikt priekšā kādu fragmentu un kur to ievietot dotajā laika brīdī. Es varu, vienīgi, Tevi vadīt, sniegt sajūtu, kas ir pareizi, bet kas – nav, brīdināt par briesmām, glābt no nepareiziem soļiem un kļūdām. Tomēr izvēle vienmēr ir Tavā ziņā.
...
Komentāri (1)  |  2015-07-27 17:02  |  Skatīts: 2561x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Eņģeļu horoskops 6. (novembris-decembris)


Dzimušiem no 1. līdz 5.novembrim palīdz eņģelis
SAEL-EL

Šis eņģelis piešķir spēju baudīt dzīvi visās tās izpausmēs, aizsargā pret uzbrukumiem, no indēm un indīgiem dzīvniekiem.
Sael-El piešķir radošās spējas, ir labvēlīgs visam, kas saistīts ar jutekliskumu un seksu, veicina garīgo izaugsmi, palīdz labāk izprast sevi, palielina enerģiju un vitalitāti, palīdz pretoties nelaimēm, atgūties no stresa vai grūtībām, kā arī būt drosmīgiem briesmās.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-21 01:21  |  Skatīts: 2040x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Eņģeļu horoskops 5.(septembris-oktobris)


Dzimušiem no 2. līdz 6.septembrim palīdz eņģelis
HI-JEKO
Šis eņģelis dāvā cilvēkiem, kas dzimuši viņa aizgādībā, vairākas dažādas spējas un īpašības, ka reizēm viņiem ir problēmas izvēlēties, kādu no tām izmantot sākumā.
Hi-Jeko aizsargā pret zādzībām un krāpšanu, vardarbību un nervu slimībām, palīdz atrast darbu, kas nes mums prieku, ir labvēlīgs mīlestībai, mudina vēlēšanos pēc garīgās izaugsmes un palīdz mums pārvarēt mūsu pašu ierobežojumus.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-21 01:18  |  Skatīts: 1895x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Eņģeļu horoskops 4. (jūlijs-augusts)


Dzimušiem no 3. līdz 7. jūlijam palīdz eņģelis
HI-HELAK
Šis eņģelis dod cilvēkiem, kas dzimuši zem viņa aizsardzības augstas morāles vērtības, reliģiozitāti, atbildību, spēcīgu taisnīguma apziņu un pašcieņu.
Hi-Helak palīdz pareizi noformulēt idejas, lai varētu atbilstošā veidā izmantot tos praksē, uzlabo atmiņu, dāvā asu intelektu, stimulē garīgu attīstību, atbrīvo no alkoholisma un atkarības, palīdz pielāgoties pārmaiņām kas notiek apkārt un nepazaudēt pamatus, pat tādos gadījumos, kad iztēle ved mūs pārāk tālu no realitātes.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-21 01:17  |  Skatīts: 1821x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Eņģeļu horoskops 3. (maijs-jūnijs)


Dzimušiem no 2. līdz 6. maijam palīdz eņģelis
AL-HEZID
Šis eņģelis dāvā cilvēkiem, kas dzimuši zem viņa patronāža stabilas pozīcijas un pārliecību nākotnē, ļaujot tiem, vismaz vienreiz mūžā saņemt to, ko viņi vēlas no visas sirds.
Al-Hezid pasargā mājas, būvniecības uzņēmējdarbību un investīcijas, dāvina mākslinieciskās spējas, palīdz attīstīt balsi un muzikālo dzirdi.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-21 01:14  |  Skatīts: 3177x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Eņģeļu horoskops 2. (marts-aprīlis))


Dzimušiem no 1. līdz 5. martam palīdz eņģelis
RAAH-JAH
Šis eņģelis dod cilvēkiem, kas dzimuši zem viņa aizbildniecības varu, kas nozīmē arī lielu atbildību, ko slogu ne katrs spēj izturēt.
Raah-Jah aicina savus aizbilstamos pastāvīgai personīgai izaugsmei un sevis uzlabošanai, palīdzot viņiem ieņemt augstu stāvokli sabiedrībā.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-21 01:12  |  Skatīts: 1960x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Eņģeļu horoskops 1. (janvāris-februāris)


Dzimušiem no 1. līdz 5. janvārim palīdz eņģelis
NEMEM-JAH
Šis eņģelis palīdz sasniegt augstumus jebkurā jomā bet no jums pašiem būs atkarīgs vai spēsiet noturēties iekarotajā augstumā.
Cilvēkiem kuri piedzimst Nemem-Jaha aizgādībā eņģelis dod pārliecināšanas spēku, tomēr viņiem var rasties grūtības ar organizācijas un vadības jautājumiem.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-21 01:08  |  Skatīts: 1819x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Eņģeļu horoskops


SARGENĢEĻI UN ZODIAKS

Aleksandrs Medvedevs un viņa sieva Irina ir pazīstami rakstnieki Krievijā un Rietumeiropas valstīs, daudzu grāmatu autori. Viņu grāmatu tēmas galvenokārt saistās ar senā klana slepeno mācību Šou Dao. Šodien viņi saviem lasītājiem piedāvā grāmatu par sargeņģeļiem. Autori uzskata, ka, zinot sava eņģeļa vārdu, kura aizgādnībā jūs bijāt dzimuši, jūs varat saņemt no viņa atbalstu un aizsardzību.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-21 01:05  |  Skatīts: 2374x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.Lapa | 1 [2] [3] |