MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Uzaicini palīdzību no EŅĢEĻIEM!


Pirmais solis pozitīvām un paceļošām attiecībām ar Eņģeļiem ir uzaicināt viņu palīdzību. Aptuveni 10 nākamās minūtes vai tik ilgi, pārliecinies, ka neviens tevi neiztraucēs. Izslēdz TV, aizver savu laptopu un uzliec savā iPhone klusuma režīmu - ir laiks nodibināt saikni ar Eņģeļiem!

Uzliec savas rokas uz saules pinuma, tieši virs savas nabas, ar savu labo roku aptver savu kreiso, un ieelpo savās rokās maigi un dziļi dažus brīžus, lai koncentrētos.
Pēc dažiem koncentrēšanās mirkļiem, atver acis un izrunā šo lūgšanu, vai nu klusām vai savās domās:

"Dārgie Eņģeļi, es pateicos par pievienošanos manā ceļā. Ir tik labi zināt, ka jūs esat īsti un kopā ar mani. No šī brīža, es pieņemu iespēju veikt izmaiņas. Ir laiks atlaist destruktīvas domas un priekšstatus, kas jau reiz ievilka mani bailēs un vainas apziņā. Šodien, es izvēlos virzīties jaunā virzienā, mīlestības virzienā. Paldies, dārgie, par baiļu barjeru nojaukšanu manā sirdī, lai skaidri varu uztvert mīlestības klātbūtni, Dieva klātbūtni un jūsu, dārgie Eņģeļi, klātbūtni. Es vēlos mainīties un aicinu jūs savā dzīvē vadīt mani un rādīt man ceļu uz mīlestības, piepildītības dzīvi. Es atveru savu sirdi mīlestībai un pieņemu to kā vienīgo ceļu uz priekšu.
Paldies, Eņģeļi!'
Un, lai top!
Atvēli dažus mirkļus, lai izbaudītu plašumu un rāmumu, kuru esi uzaicinājis savā dzīvē. Tu vari vēlēties aizvērt acis un meditēt klusumā vai uzrakstīt lūgšanu savā dienasgrāmatā. Lai ko, tu arī darītu, pārliecinies, ka apzinies šo brīdi un pateicies par to, pirms atgriezies savā dienā, bet, nu jau, ar atvērtu sirdi Eņģeļu mīlestībai!
Apsveicu!

Aizgūts no Kaila Greja grāmatas: "Eņģeļi" (Angels)
Tulkojums: no https://angelsofgoldenage.blogspot.com/2016/04/kails-grejs-engeli-ir-brinumu-veiceji.html
Komentāri (0)  |  2016-04-09 17:23  |  Skatīts: 1581x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ