MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


4. Erceņģelis Jofiēls un Apgaismības Eņģeļi. Apgaismības Zelta Liesma.


Es Esmu Kas Es Esmu Vārdā - 

es piesaucu Septiņus Erceņģeļus un viņu Gaismas leģionus, es piesaucu mīļoto Erceņģeli JOFIĒLU un Apgaismības Eņģeļus, un lūdzu piepildīt mani ar spožāko Dievišķās Apgaismības Liesmojošo Gaismu, un izdedzināt manī visu tumsonības un aizspriedumu tumsu. Apgaismojiet manu Garu, Prātu, Dvēseli un Ķermeni. Apgaismojiet manu Apziņu ar Patiesības Gaismu. Palīdziet gūt Garīgu Apskaidrību, un saprast Dieva Gudrību, un visus Pasaules Likumus. Dāvājiet man realitātes, un visu manu individuālo situāciju jaunu redzējumu un jaunu sapratni. Piepildiet mani ar Dievišķā Redzējuma un Atklāsmes prānu. Ļaujiet man skatīt nolemto. 
...
Komentāri (0)  |  2011-12-14 17:58  |  Skatīts: 2130x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


3. Erceņģelis Uriēls un Miera Eņģeļi. Purpura-Zeltīta Liesma ar Rubīna lāsumiem, īstena Miera Liesma.


Es Esmu Kas Es Esmu Vārdā - 

es piesaucu septiņus Erceņģeļus, un mīļoto Erceņģeli Uriēlu un lūdzu nostiprināt manī Īstena Miera Liesmu - manā Sirdī, manā Apziņā, manā ģimenē, manā mājā, manā pilsētā, manā valstī, visā pasaulē. Apmāciet mani Miera un Mierīguma mākslā, palīdziet man saharmonizēt visas attiecības ar saviem tuvajiem, manas attiecības pašai(m) ar sevi. Palīdziet man izveidot un nostiprināt Miera Liesmu starp mani un manu Dvēseli. Palīdziet man samierināties ar Augstāko Gribu, un samierināt savā starpā manus vārdus, manas domas, manas jūtas, manas vēlmes un rīcību. Palīdziet man pilnībā samierināties ar Mīlestības un Brīvības Likumu, ar Gaismas Hierarhijas Gribu, un ar savu paša Augstāko Uzdevumu. 
...
Komentāri (0)  |  2011-12-14 17:55  |  Skatīts: 2880x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


2. Erceņģelis RAFAĒLS un Izdziedināšanas Eņģeļi. Baltā un Smaragda Izdziedināšanas Liesma.


Es Esmu Kas Es Esmu Vārdā - 

es piesaucu Septiņus Erceņģeļus un viņu Gaismas leģionus, es piesaucu mīļoto Erceņģeli RAFAĒLU, un Izdziedināšanas Eņģeļus, un lūdzu ņemt mani un manu ģimeni, katru man tuvo cilvēku - savā aprūpē un Augstākajā Aizgādībā.

Es lūdzu pilnībā izdziedināt manu Fizisko Templi, manus četrus zemākos Ķermeņus, visus Smalkos kanālus un Ķermeņus. manu Dvēseli, manu Apziņu, manu psihi, manu dzīvi un manu ģimeni.
...
Komentāri (0)  |  2011-12-14 17:54  |  Skatīts: 3207x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


1. Erceņģelis Zadkiēls un Prieka Eņģeļi. Kosmiskās Brīvības Violetā Liesma.


(Katru reizi, kad piesauciet Erceņģeli - vizualizējiet to vai citu liesmu, kas atbilst Erceņģeļa Kalpošanas attiecīgajam Staram. Papildiniet aicinājumus un vēlējumus - paši ar saviem lūgumiem un lūgsnām.)

Es Esmu Kas Es Esmu Vārdā - es piesaucu septiņus Erceņģeļus un viņu Gaismas leģionus, es piesaucu mīļoto Erceņģeli Zadkiēlu
...
Komentāri (0)  |  2011-12-14 17:49  |  Skatīts: 2414x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Eņģeļu zīmes caur skaitļiem


Eņģeļi dara visu kas ir atkarīgs no viņiem, lai vērstu jūsu uzmanību uz sevi un sazinātos ar viņiem. Tā viņi palīdz mums izdziedināt mūsu dzīves. Tā un ne citādi, mēs bieži ignorējam šīs zīmes, kuras viņi mums sūta, un norakstām uz vienkāršām sakritībām vai mūsu iedomām. Eņģeļi saka: «Mēs nevaram uzrakstīt mūsu vēstījumus jums debesīs. Jums vajag vērst uzmanību un ticēt, kad jūs novērojat kādas nebūt ainas, kuras parādās jūsu dzīvē, sevišķi atbildot uz kādiem jūsu jautājumiem vai lūgumiem, kurus jūs noformulējat. Kad jūs dzirdat atkārtojamies dziesmu vai redziet atkārtojamies vienus un tos pašus ciparus, kas, kā jūs domājat, aiz tā stāv? Nu jūsu Eņģeļi protams!»
...
Komentāri (0)  |  2011-10-01 16:59  |  Skatīts: 193975x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Pavadoņi un eņģeļi


Parunāsim tagad par to, ko es sauktu par Dieva cilvēciskošanas ļaunāko scenāriju, un tas skar būtībā daudzus no jums. Tas ir tas - kā jūs vizualizējiet Pavadoņus un Eņģeļus. Nu ko, tas ievērojami var atšķirties no tā - kā jums ir mācīts. Tādēļ - sagatavojieties citādai domāšanai. Tas nepazeminās nevienu Dievišķu Būtību, tikai uzlabos jūsu izpratni, lai noskaņotos - uz šo Būtību 
...
Komentāri (0)  |  2011-09-11 16:03  |  Skatīts: 1993x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Mūsu mīļie sargi un palīgi - eņģeļi


Domāju, ka daudziem no mums dzīvē ir gadījušās situācijas, kad esam varējuši pateikties saviem sargeņģeļiem par mūsu aizsardzību. Es ne tikai esmu piedzimusi ar sargeņģeļu labvēlību, bet arī nosargāta divās dzīves situācijās. Lai šis sagatavotais materiāls ir kā mana pateicība sargeņģeļiem un izziņas materiāls tiem, kuri vēlas ko vairāk uzzināt par eņģeļiem.

Erceņģeļi un eņģeļi ir ļaužu un fiziskās pasaules aizbildņi. Caur eņģeļiem izpaužas Dieva majestātiskums. Viņi nodrošina, lai tiktu pildīta Dieva griba. Eņģeļi ievēro, lai Visumā valdītu līdzsvars. Eņģeļi ir ūdensgari. Tie valda no Zemes līdz Mēnesim. Erceņģeļi ir ugunsgari, kuri aizņemti ar rasu un tautu dvēseļu evolūciju. Viņu ietekmes sfēra ir no Zemes līdz Merkuram. 
...
Komentāri (0)  |  2011-08-18 16:47  |  Skatīts: 2565x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Eņģeļu vibrācijas


Dažādi avoti vēstījumos runā par Zvaigžņu Sēklām, Kristus enerģiju, u.c.  Varbūt šī informācija var izrādīties kādam noderīga.

EŅĢEĻU VIBRĀCIJAS

Eņģeļu Vibrācijas - tas ir vislielākais lauks Visumā.
Cilvēkiem, kas cēlušies no Eņģeļu Vibrācijām, piemīt ļoti daudzas spējas. Viņus atšķir laba sazemētība, viņi ir uzticami un godprātīgi. 
...
Komentāri (0)  |  2011-08-12 03:42  |  Skatīts: 2738x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] 3 |