MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Eņģeļu horoskops 3. (maijs-jūnijs)


Dzimušiem no 2. līdz 6. maijam palīdz eņģelis
AL-HEZID
Šis eņģelis dāvā cilvēkiem, kas dzimuši zem viņa patronāža stabilas pozīcijas un pārliecību nākotnē, ļaujot tiem, vismaz vienreiz mūžā saņemt to, ko viņi vēlas no visas sirds.
Al-Hezid pasargā mājas, būvniecības uzņēmējdarbību un investīcijas, dāvina mākslinieciskās spējas, palīdz attīstīt balsi un muzikālo dzirdi.
Palīdz atrisināt sarežģītas problēmas, dāvā laimi un palīdz sasniegt psiholoģisko briedumu un gudrību, aizsargā bērnību un visu, kas saistīts ar bērniem.

Dzimušiem no 7. līdz 11. maijam palīdz eņģelis
AL-ELAD
Šis eņģelis dod cilvēkiem, kuri dzimuši tās uzraudzībā dinamismu, spēju ātri un precīzi risināt problēmas, izturību un pacietību.
Al-Elad dod cilvēkiem spēku virzīties uz priekšu pat tad, kad iet slikti, dod grāmatvedības talantus, centību, spēju saglabāt un palielināt uzkrāto, neaizmirstot tajā pašā laikā par laipnību un devību.
Al-Elad palīdz stiprināt ķermeni un garu, saglabāt mīlestību un stabilitāti ģimenes attiecībās, saņemt bagātu mantojumu, padaru mūsu pasaules redzējumu pilnīgāk, palīdz piepildīt vēlēšanas, mācīties un pielietot iegūtās zināšanas.

Dzimušiem no 12. līdz 16. maijam palīdz eņģelis
AL-LAV
Šis eņģelis palīdz realizēt mūsu projektus un idejas, lai mūsu sapņi kļūtu par realitāti, organizēt ģimenes biznesu, palielināt produktivitāti un iegūt lielāku peļņu.
Al-Lavs modina cilvēkos atbildības sajūtu, tieksmi pilnveidoties, dāvā vadītāja īpašības un organizatorisko talantu.

Dzimušiem no 17. līdz 21. maijam palīdz eņģelis
AL-HABAU
Šis varenais eņģelis sniedz cilvēkiem kas dzimuši viņa aizgādībā asu prātu, spējas vest sarunas, karavīra un militārā līdera talantus, stratēģa un veiksmīga uzņēmēja spējas.
Al-Habau aizsargā tos, kas rūpējas par pacientiem, palīdz dziedēt slimības, dod izturību un spēku grūtos gadījumos, veicina mīlestību un romantiku, stabilizē mīlestības attiecības un stiprina laulības saites.

Dzimušiem no 22. līdz 26. maijam palīdz eņģelis
AL-JEZELJ
Šis eņģelis dod cilvēkiem kas dzimuši zem viņa patronāža mākslinieciskās spējas, dzejas talantu, palīdz medicīnā, žurnālistikā, piešķir elastīgu domāšanu un spēju pareizi izmantot dotas iespējas.
Al-Jezel stiprina attiecības starp ģimenes locekļiem, it īpaši starp brāļiem un māsām, dāvā prāta elastību un spēju pārliecināt, veselību un fizisko spēku, kā arī palīdz elastīgi pielāgoties mainīgajiem apstākļiem.

Dzimušiem no 27. līdz 31. maijam palīdz eņģelis
AL-MEBAT
Šis eņģelis palīdz cilvēkiem sazināties un uzturēt sakarus dažādos līmeņos līdz pat telepātiskai komunikācijai, aizsargā pret visiem iespējamiem slazdiem.
Al-Mebat dod mums optimismu, mudina pamanīt savas kļūdas un trūkumus, lai tās labotu, palīdz pārvarēt personīgās problēmas, tikt galā ar nervozitāti, dod spējas apgūt svešvalodas, kā arī dāvā zintnieku spējas.

Dzimušiem no 1. līdz 5. jūnijam palīdz eņģelis
AL-HERI
Šis eņģelis dod dzimušiem savā aizsardzībā radošās spējas, rakstnieku talantu, fotogrāfa vai izdevēja talantus, piešķir saprātu, efektivitāti un mīlestību pret darbu, spējas izveidot kontaktus un komunicēt ar cilvēkiem.
Al-Heri palīdz mums saprast un pieņemt citus tādus kādi viņi ir, dod spējas atrisināt svešas problēmas. Aizsargā mūs no manipulācijām un ļaunprātīgas izmantošanas, sniedz padomus un virza pareizajā ceļā, palīdz būt elastīgiem, ātriem un efektīgiem lēmumu pieņemšanā un realizēšanā.

Dzimušiem no 6. līdz 10. jūnijam palīdz eņģelis
AL-HAKEM
Šis eņģelis dod cilvēkiem, kas dzimuši viņa aizgādībā, kritisku prātu un domāšanas elastību, ļauj paskatīties uz lietām no dažādiem skatu punktiem un pamanīt to, ko citi nav pamanījuši, kā arī dāvā spējas darboties alternatīvā medicīnā un praktizēt ezotēriskās zināšanas.
Al-Hakem veicina visu, kas saistīts ar bērniem, veicina radošuma izpausmi, veido attiecības, palīdz tikt galā ar nervozitāti un iekšējo spriedzi.

Dzimušiem no 11. līdz 16. jūnijam palīdz eņģelis
AL-LAU
Šis eņģelis piešķir cilvēkiem kas dzimuši viņa aizbildniecībā īpašu jūtīgumu un atsaucību mistiskām parādībām, racionālu domāšanu, uzmanību sīkumiem, tieksme uz tīrību un kārtību.
Al-Lau dāvā cilvēkiem oratora spējas, vitalitāti, dinamismu, enerģiju un personīgo harismu, palīdz saglabāt jaunības garu un jaunu ķermeni, pamanīt jaunas iespējas, efektīvi komunicēt ar cilvēkiem, skaidri izteikt savas domas un rast vienkāršus risinājumus sarežģītām problēmām.

Dzimušiem no 17. līdz 22. jūnijam palīdz eņģelis
AL-KELI
Šis eņģelis dāvā cilvēkiem, kas dzimuši viņa aizgādībā spējas darboties alternatīvā medicīnā, tirdzniecībā, sarunu vešanā, pasniegšanas talantus, dāvā viņiem spēju skaidri izteikties, atrast pareizos vārdus un dāvā augstu intelektu.
Al-Keli palīdz mums būt harmonijā ar sevi, neaizvērties savā iekšējā pasaulē, atbrīvoties no vientulības, atzīt savas kļūdas un neatkārtot tās.
Al-Keli parāda mums ceļu uz garīgo attīrīšanu, mudina izmaiņām, kas padarīs mūsu dzīvi labāku un arī palīdz jaunas mājas vai darba meklējumos.

Dzimušiem no 23. līdz 27. jūnijam palīdz eņģelis
HI-LEVOH
Šis eņģelis dāvā cilvēkiem kas dzimuši zem viņa aizbildniecības maģiskās un burvestības spējas, ezoteriskās zināšanas, spēju gūt labumu no nepatikšanām un pārvērst sliktu situāciju par labvēlīgu.
Hi-Levohs atmodina intuīciju un atver vārtus uz citām pasaulēm, dāvina gara spēku, palīdz izkļūt no depresijas un stabilizē psihi.

Dzimušiem no 28. jūnija līdz 2. jūlijam palīdz eņģelis
HI-PAHEL
Šis eņģelis dāvā radošas spējas, saasinātu uztveri, drosmi, fizisko spēku un spēju pretoties grūtībām. Cilvēki kuri piedzima ar Hi-Pahela aizbildniecībā sasniedz labus rezultātus sportā, kā arī no tiem iznāk labi pavāri, ārsti un farmaceiti.
Hi-Pahel dāvā auglību, ārstē no neauglības un impotences, palīdz realizēt sapņus un tikt galā ar ikdienas pienākumiem.
Komentāri (0)  |  2014-01-21 01:14  |  Skatīts: 3166x         Ieteikt draugiem
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ