MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Eņģeļu horoskops 2. (marts-aprīlis))


Dzimušiem no 1. līdz 5. martam palīdz eņģelis
RAAH-JAH
Šis eņģelis dod cilvēkiem, kas dzimuši zem viņa aizbildniecības varu, kas nozīmē arī lielu atbildību, ko slogu ne katrs spēj izturēt.
Raah-Jah aicina savus aizbilstamos pastāvīgai personīgai izaugsmei un sevis uzlabošanai, palīdzot viņiem ieņemt augstu stāvokli sabiedrībā.
Raah-Jah dod iespēju vadīt lielas cilvēku masas, dod talantus mākslā vai kultūrā, palīdz pamanīt to, ko citi neredz. Tas izraisa augstas sajūtas un palīdz īstenot izcilus nodomus.

Dzimušiem no 6. līdz 10. martam palīdz eņģelis
JEBEM-JAH
Šis eņģelis dod cilvēkiem kas dzimuši zem viņa patronāža, īpašu cilvēcību, līdzjūtību, altruismu un līdera īpašības. Viņš palīdz viņiem pārvietoties no nedienām uz panākumiem, no slimībām uz veselību, no nabadzības uz bagātību un pārpilnību.
Jebem-Jah ir labvēlīgs politiķiem un uzņēmējiem, politiskām un sociālām kustībām, atmodina ilgas pēc personības izaugsmes un vēlmi sasniegt augstus mērķus.

Dzimušiem no 11. līdz 15. martam palīdz eņģelis
HAJAI-JAH
Šis eņģelis dod cilvēkiem, kas dzimuši viņa aizgādībā mūzikas un dejas spējas, palīdz risināt sarežģītas problēmas un garīgi augt.
Hajai-Jah aktivizē spēju un vēlmi mācīties, rada vēlmi izzināt garīgo un reliģisko, palīdz izprast lietu būtību un dāvina gaišredzību.

Dzimušiem no 16. līdz 20. martam palīdz eņģelis
MOUM-JAH
Šis eņģelis vada un palīdz mums jebkurā situācijā, virza mūsu domas un garīgo izaugsmi, palīdz īstenot mūsu plānus.
Moum-Jah dod spējas draudzēties, veicina altruisma un līdzjūtības izpausmes pret tiem, kuriem tas ir visvairāk vajadzīgs, veicina vajadzību pēc garīgās izaugsmes un pašrealizācijas.

Dzimušiem no 21. līdz 25. martam palīdz eņģelis
AL-VEHU
Šis eņģelis dod drosmi, spēku, gribasspēku, apņēmību, iedvesmu, jaunradi, radošo garu, uzņēmējdarbības spējas un „iekšējo degsmi”.
Al-Vehu palīdz tikt galā ar birokrātiskiem šķēršļiem un sasniegt savus mērķus, gūt panākumus dzīvē. Viņš palīdz arī situācijās kas prasa tūlītēju lēmumu pieņemšanu.

Dzimušiem no 26. līdz 31. martam palīdz eņģelis
AL-JELI
Šis ir eņģelis – glābējs, tā kā viņš palīdz cilvēkiem, kuri cietuši dažādos negadījumos. Viņš dāvina spēku, pacietību un ticību.
Al-Jeli atbalsta uzņēmējus, stimulē radošumu, dod impulsu mūsu iniciatīvām, veicina intelektu un mudina mūs uz personisko izaugsmi.

Dzimušiem no 1. līdz 5. aprīlim palīdz eņģelis
AL-SIT
Šis eņģelis aizsargā pret negadījumiem, palīdz pieņemt sarežģītus un riskantus lēmumus, palīdz atrast izeju tiem, kas iekļuva nepatikšanās. Palīdz atrast zaudētas mantas un palīdz dažāda veida izmeklējumos un kontrolē, lai cilvēki iegūtu to, ko viņi ir pelnījuši.
Al-Sit dod gara spēku un labu garastāvokli, veiksmi, bagātību un gaišredzības spējas.

Dzimušiem no 6. līdz 10. aprīlim palīdz eņģelis
AL-AULEM
Šis eņģelis atmodina cilvēkos spēcīgu emocionālu uzliesmojumu, modina viņos vēlmi veltīt sevi kādai darbībai vai tuvam cilvēkam.
Cilvēki, kuri piedzima Al-Aulem aizbildniecībā, bieži paliek populāri, spēj sasniegt pasaules slavu, īpaši mākslas jomā.
Al-Aulem piešķir objektivitāti spriedumos, drosmi, asu intelektu, līdera īpašības un bagātību, kā arī palīdz nodibināt labas attiecības ar citiem cilvēkiem.

Dzimušiem no 11. līdz 15. aprīlim palīdz eņģelis
AL-MAHAŠ
Šis eņģelis dod cilvēkiem, kas dzimuši viņa aizgādībā, mednieka instinktu, stratēģisku domāšanu, spēju pārliecināt, drosmi un spēju izmantot dotas iespējas. Cilvēki, dzimuši šajā laikā neko neatstāj pusceļā, un ja kaut ko ieplāno, tad obligāti noved līdz beigām.
Al-Mahaš pasargā no uzbrukumiem, nelaimēm, iedvesmo, palielina izturību, aizsargā cilvēkus, kas veltījuši sevi likumam un kārtībai, stiprina ķermeni un palīdz saglabāt veselību.

Dzimušiem no 16. līdz 21. aprīlim palīdz eņģelis
AL-LELAH
Šis Eņģelis dod neatkarīgu raksturu cilvēkiem, entuziasmu un garīgo degsmi, īpašu valdzinājumu, spēju vienoties un panākt savu, vadītāja īpašības un vēlmi visā būt pirmajam.
Al-Lelah veicina vīrišķības izpausmi, dod spēku, sparu un drosmi, dod spēju domāt racionāli, pareizi novērtēt situācijas, ietērpt savas idejas pareizās formās un izstrādāt stabilu pamatu jebkurai uzsāktai darbībai.

Dzimušiem no 22. līdz 26. aprīlim palīdz eņģelis
AL-AKAH
Šis eņģelis dod dzimušiem savā aizsardzībā iedvesmu un īpašus mūzikas dotumus, aizsargā pret kārdinājumiem un visa veida atkarībām.
Al-Akah palīdz mīlestības attiecībās, pastiprina sajūtas, dod īpašu jutību, vēlmi pēc garīgās izaugsmes un sevis pilnveidošanas.

Dzimušiem no 27. aprīļa līdz 1. maijam palīdz eņģelis
AL-KABAT
Šis eņģelis palīdz pārvarēt šaubas, dāvina labsirdības spējas, pacietību, neatlaidību, palīdz organizēt savu laiku, dāvina praktisko prātu un mīlestību pret darbu.
Al-Kabatu sauc par pārpilnības eņģeli, jo viņš palīdz cilvēkiem panākt materiālo labklājību.
Al-Kabats aizsargā lauksaimniekus un visus, kuru darbs ir saistīts ar lauksaimniecību.
Komentāri (0)  |  2014-01-21 01:12  |  Skatīts: 1950x         Ieteikt draugiem
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ