MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Kas ir - sakrālā ģeometrija?


Mani piesaista šī tēma un jo vairāk - zīmējumi, tādēļ ievietošu vismaz dažus rakstus ierosmei.
---------------------------------

Ģeometrija - tā ir zinātne, ar ko mēs visi saskārāmies jau skolā. Taču tad, kad ģeometrijas mācība tiek lietota, lai parādītu seno patiesību par to, ka visa dzīvība izriet no viena avota - saprātīgā spēka, ko dēvē par Dievu - šo mācību jau saucam par sakrālo ģeometriju. Šīs dievišķās ģeometrijas vienkāršo patiesību izpratne veicina apziņas evolūciju un sirds atvēršanos, un tas ir nākamais solis cilvēka evolūcijas procesā.

Sakrālā ģeometrija - tā ir formu ģeometrija, kas ir pamats visai dzīvībai un visām citām izpausmēm Visumā. Šīs formas jau senatnē tika uzskatītas par sakrālām un svētām, jo tās liecina par dievišķo kārtību mūsu realitātē. Šai kārtībai varam izsekot no neredzama atoma līdz pat bezgalīgiem zvaigznājiem. Sakrālās formas ir sastopamas it visur, visā esībā: gan cilvēka, gan citu dzīvo būtņu ķermenī, kristālos, planētās, zvaigznēs, galaktikās.

Sakrālā ģeometrija - tā ir Visuma radīšanas universālā valoda. Tā paver iespēju ielūkoties senajās zināšanās, kas apslēptas mūsu pašu ķermeņu šūnās. Tā ir atslēga, lai izprastu garīgās evolūcijas būtību, kā arī visu parādību - kā fizisko, tā garīgo - savstarpējās attiecības. Tieši sakrālā ģeometrija veido pamatu teorētiskajām zināšanām un visām garīgajām praksēm, kuras tika mācītas Senajā Ēģiptē Ehnatona skolā „Hora labā acs".

Komentāri (0)  |  2012-09-14 15:31  |  Skatīts: 1863x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ