MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Kristīne Muciniece, Jānis Straume “Sajūtas”


   “Kad gaisma netverami pieskaras debesu pamalei, migla uzvelk baltu kleitu un basām kājām saudzīgi iekāpj pļavā. Svēts klusums un miers guļ kokos, zālē un putnos. Zeme vēl miegā, pavisam drīz modīsies. Miglas plaukstas ir pilnas ar rasotiem dimantiem, īpaši kādam, kurš pirms mirkļa bezgalības, reiz samiegojies, ieķērās viņas sirdī, kad tā nejauši nonāca te. Viņa aiztur elpu, lai nepamodinātu citus, un dodas arvien dziļāk un dziļāk pļavā, basajām pēdām tikpat kā neskarot zemi...” –
...
Komentāri (0)  |  2016-05-31 18:32  |  Skatīts: 1813x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Laima Kota "Mierielas vilkme"


      Ar lielu interesi izlasīju šo kārtējo Laimas Kotas grāmatu. Apbrīnoju. Paldies!
---------------------------

...
Komentāri (0)  |  2016-04-11 20:59  |  Skatīts: 862x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Anna Skaidrīte Gailīte "Tilts starp horizontiem"


   Manuprāt - ļoti vērtīga grāmata. Esmu šis grāmatas autores fane un izlasījusi visas man pieejamās grāmatas. Tādēļ ar interesi lasīju arī šo grāmatu. Paldies autorei!
------------------------------------
...
Komentāri (0)  |  2016-03-31 22:58  |  Skatīts: 886x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Inese Prisjolkova "Septiņas saules"


   Inese Prisjolkova ir tūkstošiem lasītāju iemīļoto grāmatu „Ieelpo laimi un mīlestību”, „Ieelpo laimi un mīlestību 2” un “Audzēt Mīlestību”, izdevumu „Sajūtu kalendārs”, „Mana laimes dienasgrāmata” un “Domu pērlītes” autore un Pozitīvās domāšanas un attieksmes centra PAVASARA STUDIJA vadītāja, pieprasīta lektore, kas radījusi metodiku „Laimes terapija”.
...
Komentāri (0)  |  2016-03-30 03:51  |  Skatīts: 1143x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Nora Ikstena "Mātes piens".


    Noras Ikstenas romāns “Mātes piens” aptver laika posmu no Otrā pasaules kara beigām un vēsta par triju paaudžu sieviešu likteņiem, bet vēstījuma centrā ir 20. gadsimta 70. un 80. gadi. Visu romāna tekstu caurauž atteikšanās – no vīra un tēva, no sapņiem un iecerēm, no darba un uzskatiem, no draugiem un tiem, kurus mīlam. Šajā visu paaudžu sieviešu sāpju ceļā ļoti spēcīgs ir piedošanas motīvs. Tas kopš mazotnes ir nepārtraukts uzdevums meitai, lai turētu pie dzīvības māti, kura apzināti viņai liegusi savu pienu, lai neļautu mantot savas sāpes un izmisumu.
...
Komentāri (0)  |  2015-11-20 19:02  |  Skatīts: 996x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Daina Avotiņa “Mani spēka pīlāri”


   Dzejniece un prozaiķe Daina Avotiņa (1926) pieder tiem latviešu autoriem, kas bijuši pastāvīgi klātesoši visos 20. gadsimta otrās puses Latvijas literārajos procesos. Rakstnieces pūrā ir desmit dzejoļu krājumu, gandrīz divi desmiti romānu, vairāki ceļojumu apraksti, kā arī neskaitāmi atdzejojumi un tulkojumi no lietuviešu un krievu valodas, turklāt rakstniece arī aktīvi darbojusies Latvijas un Lietuvas kultūras sakaru veicināšanā. 
...
Komentāri (0)  |  2015-11-13 18:43  |  Skatīts: 1416x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Nīna George "Lavandu istaba"


    Man patika šī grāmata ar savu smeldzīgo stāstu, bet pats galvenais, ka tajā liela vieta ierādīta grāmatām, to lasīšanai atbilstoši tā brīža noskaņojumam... Grāmatas - zāles dvēselei... Priecājos, ka izlasīju.

...
Komentāri (0)  |  2015-11-03 02:29  |  Skatīts: 1067x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Jurga Adomo "ES+ZB=ES".


    Ar ko šī grāmata uzrunā? Ar to, ka tas ir patiess stāsts. Ja protat lietuviešu valodu, varat iemest aci arī blogā - www.jurgaadomo.com, kura izveide grāmatā tiek pieminēta un izskaidrota.

...
Komentāri (0)  |  2015-08-18 20:44  |  Skatīts: 849x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Līga Blaua "Harijs Spanovskis. Nekas jau nebeidzas... ."


    Līgas Blauas grāmatas allaž veidotas pirmās personas vēstījumā. Tāds ir viņas veikums gan par Viju Artmani un Džemmu Skulmi, gan Jāni Paukštello un Maiju Tabaku. Šis gadījums ir atšķirīgs. Stāsta Līga Blaua: "Haris vēl bija jauns: priekšā daudz lomu, dziesmu, gadu... Ja viņš pats būtu ierosinājis grāmatas tapšanu, ar laiku to ļoti labprāt būtu arī rakstījusi. Bet šoreiz situācija bija cita. Sākumā šaubījos, vai man tas izdosies. Un tad ideju par grāmatu ierosināja Inta, sakot, ka dēlam tad nebūšot laika ļauties drūmām domām. Harijs šai domai pieķērās: viņš to gribēja! Turklāt viņš pats līdz pēdējam bija pārliecināts, ka izķepurosies... Viņš man lietišķi teica: "Tad nu tā! Grāmatas koncepts būs šāds: vispirms - par lomām, tad - par dziesmām, bet par dzīvi tāpat jau visi visu zina. Tu varētu tur ieviest skaidrību, uzrakstot, kā patiesībā bijis!""
...
Komentāri (0)  |  2015-08-06 23:04  |  Skatīts: 1067x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Saule. Pasaule


    Šī pasakainā grāmata aizraus tevi pārdomu pilnā ceļojumā no sevis caur sevi pie vēl vairāk sevis. Raitā un lakoniskā valodā te ir pateikts pats svarīgākais, kā veidot pasauli, kurā tu vēlies dzīvot. Kopā ar burvīgiem bērnu zīmējumiem grāmata pārtop brīnumainā mākslas darbā - Indigo bērnu manifestā, tas dziedē un iedvesmo. 
...
Komentāri (0)  |  2015-07-13 00:11  |  Skatīts: 1795x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.