MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Laimdota Sēle "Kaislību pavārgrāmata"


   Esmu jau iepriekš rakstījusi, ka labprātāk lasu latviešu autoru darbus, tādēļ ieraugot mūsu bibliotēkas jaunumos Laimdotas Sēles gan diezgan apjomīgo grāmatu, nešauboties paņēmu, jo biju lasījusi jau arī iepriekš viņas dažas grāmatas. Atkal bija par ko padomāt, kā jau tas mēdz būt, lasot jebkuru grāmatu...
...
Komentāri (0)  |  2013-09-13 20:21  |  Skatīts: 1285x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Valērijs Siņeļņikovs “Likteņa receptes.” Dzīves noteicēja mācībgrāmata 2.


   Šī kārtējā Valērija Siņeļņikova grāmata var kļūt par ceļvedi mūsu dzīvē. Atverot jebkuru tās lapaspusi, iegūstam norādījumus, kā rast pareizo risinājumu. Viss laicīgais ir pakļauts iznīcībai: mašīna sarūs, māja noveco, tuvi cilvēki aiziet no šīs pasaules, vienus ideālus nomaina citi, zināšanas pastāvīgi mainās. Nemainīga un nesagraujama paliek vienīgi pati Patiesība, Dievs. Tam arī jākļūst par dzīves mērķi. Bet viss pārējais ir tikai līdzekļi šajā ceļā.
...
Komentāri (0)  |  2013-09-06 22:17  |  Skatīts: 3444x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Mans Ziedonis. Veltījums Dzejniekam jubilejā


    Šis krājums tapis pēc Imanta Ziedoņa vēlēšanās – kā dāvana no draugiem viņa 80. dzimšanas dienā. Arī dzejnieci Liju Brīdaku par krājuma sakārtotāju bija iecerējis Imants Ziedonis. Par godu dzejnieka jubilejai krājumu klajā laist apņēmās Apgāds Zvaigzne ABC.
...
Komentāri (0)  |  2013-08-27 01:06  |  Skatīts: 1200x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Irēna Lagzdiņa „Izslāpums. Olga Dreģe”


  Aktrise Olga Dreģe – kurš gan nepazīst šo vārdu un kuram gan neienāk prātā kāda viņas loma. Vēsturniece Dagnija Tūtere, protams, visupirms. Grāmatas autore, aktrises draudzene kopš Dailes teātra studijas laikiem, ar cieņu, pietāti un mīlestību atklāj aktrises dāsno, sīksto, talantīgo personību, kuplās Dreģu dzimtas fonu, radošo laboratoriju gan pašas, gan Olgas Dreģes, gan citu aktrisei tuvu cilvēku atmiņu prizmā.
...
Komentāri (0)  |  2013-08-27 00:45  |  Skatīts: 1596x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Andrejs Saļikovs "Sūfiji Mīlestības Ceļš"


       Grāmatas autors Andrejs Saļikovs (1961) ir fotogrāfs, ceļotājs un talantīgs stāstnieks. Šī ir pirmā grāmata, kuru viņš uzrakstījis pēc iepazīšanās ar sūfiju pasauli. Lasītājs šeit atradīs gan ceļojuma aprakstu, gan padomus tiem, kuri ceļā ņem līdzi fotokameru, gan arī aizraujošu, sūfija sarakstītu traktātu, kurā ir runa par dzīves mērķiem, dvēseles augšupejas pakāpēm, harismas būtību, saziņas likumsakarībām, personības attīstības posmiem un sevis izziņu. Grāmatu papildina autora fotogrāfijas, kas tapušas Turcijas ceļojumā. "Sūfiju ordeņos nenotur garas runas. Sūfiju apmācības pamats ir garīgā prakse un orientācija uz Dievu, nevis ārējiem faktoriem vai grāmatu studēšanu. Grāmatas noslīpē prātu. Pat ja tajās varētu rast atbildes uz visiem jautājumiem, nebūtu paša galvenā, proti, personiskā pārdzīvojuma. Sūfija galvenais mērķis ir iepazīt Dievu." (A. Saļikovs) 
...
Komentāri (0)  |  2013-07-05 00:19  |  Skatīts: 2550x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Marks Levi "Vārdi, kurus viens otram nepateicām"


 
  Vārdi, kurus nepateicām viens otram…
Tā dzīvē reizēm notiek. Kad attopamies, bieži vien nav vairs, kam tos pateikt…

Ieraugot grāmatu ar šādu nosaukumu, vienkārši nevarēju to neizlasīt. Vēl jo vairāk tāpēc, ka biju jau izlasījusi iepriekš vairākas Marka Levī grāmatas, kas mani uzrunāja. Tā notika arī ar šo.
...
Komentāri (0)  |  2013-06-19 22:19  |  Skatīts: 1423x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Erika Džeimsa "Keitijas Lavenderes CITA DZĪVE"


    Šis patiesi ir aizkustinošs stāsts par liktenīgiem maldiem un pārpratumiem.

Keitija Lavendere vienmēr uzskatījusi sevi par līdzsvarotu reālisti. Nav tādu satricinājumu, kas liktu viņai zaudēt prātu un savaldību. Līdz brīdim, kad viņa saņem vēstuli no advokātu biroja, kurā lūgts ierasties personīgi.
...
Komentāri (0)  |  2013-06-12 00:49  |  Skatīts: 1194x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Inguna Bauere "Līdz septītajai paaudzei"


   Vēstures skolotāja Ieva Zilberte savas audzināmās klases izlaidumam ir rūpīgi gatavojusies. Svinīgais brīdis ir klāt – viņa stāv uz skatuves audzēkņu un viesu priekšā, gatava uzrunai, bet pēkšņi viss sareibst… un viņa savā priekšā redz Zanes vecmāmiņas – ārstes Monikas Vaišļas acis. Kāds sens noslēpums vieno abas sievietes?
...
Komentāri (0)  |  2013-06-06 20:11  |  Skatīts: 1453x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


AGNE LIESMA "Senbaltu SPĒKA ZĪMES un raksti


        Šī grāmata ir sākums neaptverami plašajā baltu zīmju un rakstu pasaulē! Ierosme katram veidot rakstus, izgreznojot savu apkārtējo vidi nevis ar nesaprotamiem svešzemju kultūru simboliem, bet ar baltu zīmēm, no kurām var veidot brīnumainus rakstus, kuri ir ne tikai skaisti, bet nes mums saprotamu un vērtīgu informāciju un enerģētiku. Vai var enerģētiski attīrīties skaitot dainas? Kā meditēt, izmantojot senbaltu zīmes un rakstus? Kā sevi aizsargāt ar senbaltu zīmju un rakstu palīdzību? Uz šiem jautājumiem atbildes atradīsit unikālajā grāmatā “Senbaltu zīmes un raksti”. Autore apraksta katru zīmi, smalki izstāstot tās enerģētisko vērtību. Katrai zīmei ir piemeklēta atbilstoša latvju daina, kuru skaitot var meditēt.

...
Komentāri (0)  |  2013-06-03 01:35  |  Skatīts: 6048x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Rūta Mežavilka "Dzimuši Latvijai"


    Šis ir pirmais Rūtas Mežavilkas darbs, ko esmu lasījusi. Piesaistīja, ka autore ir tikai dažus gadus vecāka par maniem bērniem, tātad – manu bērnu paaudze... Man patika.
--------------------------------
...
Komentāri (0)  |  2013-05-22 17:54  |  Skatīts: 1099x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.