MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Viljams P. Jangs " Būda"


     Esmu izlasījusi šo aizkustinošu grāmatu "Būda". Šķiet, ka tā pašlaik ir viena no populārākajām ne tikai kristiešu vidū, bet arī SAVA CEĻA meklētāju vidū. Man patīk, ka šī grāmata nav tradicionāla teoloģiska literatūra, bet netradicionāla - tā ir kā stāsts, kā līdzība. Piedāvāju jums Andas Līces pārdomas un  Bārbalas Simsones recenziju.
...
Komentāri (0)  |  2011-07-16 21:00  |  Skatīts: 2398x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Džulio Leoni “Dantes Aligjeri noslēpums”


Ja tev patīk aizraujoši kriminālromāni. Ja tev patīk vēsturiskas mistifikācijas (vai varbūt pētījumos atklātas patiesības?).
Ja patīk apšaubīt oficiālās versijas.
Ja tev lasot nepieciešama sajūta, ka paralēli izklaidei gūsti arī jaunas zināšanas.
Ja tev patīk negaidīti sižeta pavērsieni, spiegu spēlītes, intrigas un kaislības.
Ja kaut viens no šiem ja ir tavējais, droši brien iekšā grāmatā -
...
Komentāri (0)  |  2011-07-14 21:19  |  Skatīts: 2813x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Lūle Vīlma "Debesis cilvēkā jeb Dzīves mācība"


Lūle Vīlma (1950.-2002.)

Lūle Vīlma (Luule Viilma) ir igauņu ārste un dziedniece, kas 18 gadus strādājusi par vecmāti un ginekoloģi, vēlāk pievērsusies privātpraksei. Igauņu valodā un arī latviešu tulkojumā izdota vesela sērija viņas grāmatu. Interesanta nianse, ka igauņu dziedniece gāja bojā tieši ceļā no Rīgas (autokatastrofā), kur tika vadījusi semināru.

 
...
Komentāri (0)  |  2011-07-12 01:01  |  Skatīts: 12399x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Aryana Havah - Inuaki


"Nejauši"!:) atradu un šķita interesanti. Varbūt vēl kādam noder...
------------------
Pirms sākt galveno stāstu, es mazliet gribētu pastāstīt par sevi. Es nepiederu pie parastiem cilvēkiem, tieši pretēji, es atrodos pastāvīgā meklēšanā. Es esmu pieradusi nevienam neuzticēties, kas jau sen ir pieņemts, ka tas tā ir un es pamatoju savus spriedumus ne tik daudz uz zinātniskiem apgalvojumiem, kā uz savu pieredzi un pārdzīvojumiem. Tāpat es nevaru sevi nosaukt par iesācēju paranormālo jautājumu sfērā, par cik es jau no pašas bērnības saņemu informāciju. Bet pateicoties arī izglītībai, es vispirms skatos uz pacienta psihiskajām novirzēm un tikai tad uz viņa spējām.
...
Komentāri (0)  |  2011-06-16 23:19  |  Skatīts: 1661x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Lida Pakraste "Baloži virs torņiem"
       Šis ir romāns, kuru grūti nolikt malā. Šis neapšaubāmi ir mīlestības romāns. Bet ne tikai.

Šis ir romāna galvenās varones Mairitas pārdzīvotais jūtu, kaislību, bet arī tautas Atmodas laiku stāsts, kurā vēsturiskie
...
Komentāri (0)  |  2011-06-15 17:17  |  Skatīts: 1723x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Aleksandra Jolkina "Piesmietā misis Eiropa"


                Grāmatā ir aprakstīta Aleksandras Jolkinas veiktā žurnālistiskā izmeklēšana par fiktīvajām laulībām kā Eiropas Savienības imigrācijas likumdošanas apiešanas veidu.
Izmeklēšanas lielāko daļu veido slēptā eksperimenta rezultāti, ko autore veikusi, lai detalizēti noskaidrotu fiktīvo laulību shēmas praktiskos aspektus. Izliekoties par finanšu grūtībās nonākušo latviešu sievieti, Aleksandra Jolkina izveidoja vairākus viltus profilus portālā draugiem.lv, kā arī ievietoja darba meklētāju sludinājumus portālos zip.lv un ss.lv. Slēptā eksperimenta gaitā tika nodibināti kontakti ar vairāk nekā desmit grupējumiem, ko veido latviešu un pakistāniešu/indiešu izcelsmes organizētāji, kā arī "trešo valstu" līgavaiņi. Žurnāliste klātienē satikusi 12 savedējus, saņēmusi 19 viltus "līgavai" paredzētās aviobiļetes uz Dublinu. Papildus vairāk nekā 20 organizētāji tikuši atklāti pēc fiktīvo laulību upuru un liecinieku stāstiem. Uzklausīts arī ap 20 fiktīvo laulību shēmā iesaistīto Latvijas pilsoņu stāstu.
...
Komentāri (0)  |  2011-06-11 19:11  |  Skatīts: 1303x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Vikija Mairona, Brets Viters “Djū. Mazpilsētas bibliotēkas kaķis, kas aizkustināja pasauli”


                 Vikijas Maironas un Breta Vitera grāmata 
                       "
...
Komentāri (0)  |  2011-05-30 00:36  |  Skatīts: 2039x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Poulu Koelju - Burvja piezīmes


                     „1986. gadā  devās svētceļojuma uz sv. Jēkaba kapu. Šis viduslaiku svētceļnieku ceļš sākas Pirenejos, Šķērso Ziemeļspāniju un noslēdzas pie Santjago del Kompostjelas katedrāles. Radošs stāsts par svētcelojuma laika pieredzēto un vienlaikus fascinējoša parabola par sava ceļa meklējumu nepieciešamību, kas noved pie atziņas, ka neparastais rodams katra cilvēka ikdienas dzīvē."
...
Komentāri (1)  |  2011-05-29 19:15  |  Skatīts: 4059x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Tatjana Fasta. Juris Podnieks. Vai viegli būt elkam?


    Žurnāliste un grāmatas autore Tatjana Fasta atklājusi, ka tieši režisora interesantā personība un noslēpumainā dzīve bijis galvenais grāmatas radīšanas iemesls. «Bieži dzirdu jautājumu - kāpēc es, krievu žurnāliste, uzrakstīju grāmatu par Juri Podnieku? Bet mēs bijām pazīstami septiņus gadus. Es bieži viņu intervēju, arī tad, kad viņš mācījās Maskavas Kinematogrāfiskajā institūtā. Pazinu viņa draugus, kolēģus, ģimeni. Katram ir savs Podnieks, un man arī. Juris bija izcils cilvēks, sarežģīts - kā jau visi talantīgie cilvēki. Viņam bija plaša domāšana, kā filozofam. Viņš filmēja ne tikai sižetus, bet arī sajūtas un emocijas tāpēc, ka tās ilgi dzīvo. Viņa dzīvē bija daudz noslēpumu: radošie, personīgās dzīves, nāves noslēpumi... Un man kā žurnālistei bija ļoti interesanti šos noslēpumus izmeklēt.»
...
Komentāri (0)  |  2011-04-29 00:08  |  Skatīts: 1290x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


"Austra Pumpure – mana un tava"


       Ir piepildījies kāds sapnis - klajā nākusi grāmata „AUSTRA PUMPURE, MANA UN TAVA". Tā tapusi vairāku gadu garumā un to kopīgi radījuši daudzi autori. Tā ir grāmata par neparastu Kurzemes dziesminieci ar smalku, bet reizē arī ļoti spēcīgu balsi, kas spēja daudzus latviešus septiņdesmito gadu vidū pamodināt no snauda, par ilglaicīgu Liepājas teātra muzikālo dvēseli, par vienreizēju skolotāju, kas izaudzinājusi veselu pulku Austrasbērnu, par sirsnīgu un brīnišķīgu sievieti. Beidzot ikvienam lasītājam ir iespēja Liepājas leģendu Austru Pumpuri iepazīt mazliet tuvāk un varbūt saklausīt to, ko dzejnieks Māris Čaklais rakstījis Austrai veltītajā dzejolī „Blūzs": „Tai ir jābūt lielai mākai jūru dabūt gliemežvākā, bet ir māksla divtik jauka - izdabūt no vāka laukā..."
...
Komentāri (0)  |  2011-04-11 03:19  |  Skatīts: 2187x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.