MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Inguna Bauere "Ādama gredzens"


     Īss grāmatas satura atstāsts - sākusies 20. gadsimta otrā trešdaļa. Mazā Antonija no kaimiņa - lieliskā ebreju juveliera Ādama - saņem dāvanā gredzenu ar sarkanu rubīnu un novēlējumu izšķirošās dzīves situācijās uzmanīgi raudzīties, vai gredzena actiņa uzliesmos, tādējādi sniedzot pozitīvu atbildi.
...
Komentāri (0)  |  2012-03-28 00:51  |  Skatīts: 2038x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Valērijs Siņeļņikovs "Nolūka spēks"


     Zemapziņas noslēpumi. Kas ir Nolūks? Kā to pareizi noformulēt un efektīvi izmantot ikdienas dzīvē? Kā uzkrāt personisko spēku? Grāmata palīdzēs atbildēt uz šiem un daudziem citiem jautājumiem, mainīt attieksmi pret saviem dzīves centieniem.

Esmu šo grāmatu izlasījusi jau senāk, bet nezin kāpēc tā šodien par sevi atgādināja, tāpēc ievietoju informāciju.
...
Komentāri (0)  |  2012-02-29 03:21  |  Skatīts: 4342x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Māra Svīre "Audums kāzu kleitai"


     Tā nu sanāca, ka vienu pēc otras izlasīju vienas ģimenes divu autoru - Vladimira Kaijaka un Māras Svīres jaunākās grāmatas. Abas ir pilnīgi atšķirīgas, taču aizveda mūsu tautas nesenajā pagātnē - kara laiks pusaudža skatījumā un 50-tie gadi studentu dzīvē... Interesanti.

Ievietošu šeit interviju ar Māru Svīri, kas publicēta "Latvijas Avīzē"-
...
Komentāri (0)  |  2012-02-16 03:26  |  Skatīts: 3038x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Vladimirs Kaijaks "Koka kāja, Kapu māja"


     Kāpēc Koka kāja?
    Kas ir Kapu māja?

Kapu māja ir kapu uzrauga nams, kurā dažus bērnības gadus dzīvojis rakstnieks Vladimirs Kaijaks, bet pa kapsētu vētrainās naktīs pastaigājusies Koka kāja, atstādama smiltīs noslēpumainus nospiedumus.
Izlasot Vladimira Kaijaka atmiņu stāstu "Koka kāja, Kapu māja", uzzinām, cik vētrainiem notikumiem bagāta bijusi rakstnieka bērnība un jaunība - ne velti grāmatai dots apakšvirsraksts "Stāsts par to, kā es septiņreiz no nāves izglābos". Kādas tik blēņas nav pastrādātas gan mierīgajos pirmskara, gan skarbajos kara gados!
...
Komentāri (0)  |  2012-02-08 17:17  |  Skatīts: 1521x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Džeims Redfilds "Selestīnas pravietojumi"


      Jau pusgadsimtu cilvēku dzīvē ienāk jauna apziņa, jauns pasaules redzējums - to nevar nosaukt citādi kā garīgu, neparastu.
Ja jūs esat nolēmuši izlasīt šo grāmatu, tad, bez šaubām, jūsos šis process jau ir sācies. Jo dzīve patiesībā ir apbrīnojams garīgs atklājums, kuram izskaidrojumu pilnā mērā vēl nav radusi nedz zinātne, nedz filozofija, nedz reliģija. Kad mēs izpratīsim notiekošā būtību, sabiedrība spers nozīmīgu soli uz priekšu, dzīve attīstīsies pavisam citā virzienā un iemiesos labāko, ko esam mantojuši no pagātnes.
...
Komentāri (0)  |  2012-01-25 17:55  |  Skatīts: 2863x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Džons G. Neiharts "Runā Melnais Briedis"


      „Runā Melnais Briedis" ir iedvesmojošs stāsts par indiāņu svēto vīru, kurš savas dzīves laikā panāca parastam cilvēkam gandrīz nesasniedzamu apziņas atmošanās līmeni. Visu viņa būtību caurstrāvoja viedums un gudrība, kas sniedzās ārpus šīs pasaules robežām. Melnā Brieža zināšanas ar vīziju starpniecību tika nodotas mūsu pasaulei un nu ar šīs neparastās grāmatas starpniecību ir sasniegušas arī mūs.
...
Komentāri (0)  |  2012-01-23 16:25  |  Skatīts: 1568x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Kristīne Muciniece "Vēstules" no cikla "Eņģeļu acis" 2.grāmata


    Tā ir mana sev uzdāvināta dzimšanas dienas Dāvana - Kristīnes Mucinieces abas grāmatas no cikla „Eņģeļu acis"...
 Ja 1. grāmatu „Kristālu sargātāji" lasot, neko nezināju ne par grāmatas autori, ne tās saturu, vienīgi paņemot rokās bija piesaistījis tās noformējums un nosaukums, tad otro - „Vēstules" jau apzināti gaidīju un meklēju iespējas ne tikai izlasīt, bet arī iegādāt savā privātajā kolekcijā. Esmu ļoti priecīga, ka ne tikai esmu šīs grāmatas lasījusi, bet kaut nedaudz caur dažām vēstulītēm esmu iepazinusi arī grāmatas autori un zinu, ka mēs noteikti arī satiksimies...
...
Komentāri (0)  |  2012-01-09 17:09  |  Skatīts: 2794x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Jehūda Bergs "Eņģeļu gudrība"


              Pamatojoties uz senās mācības - kabalas - atziņām, viens no ASV ietekmīgākajiem rabīniem Jehūda Bergs šajā grāmatā stāsta par eņģeļiem - enerģijas kopām, kas pastāv universā un būtiski ietekmē mūsu dzīvi. Saskaņā ar kabalas mācību daļa eņģeļu ir eksistējuši mūžam, un galvenie to vidū ir erceņģeļi (Mihaēls, Gabriēls, Uriēls un Rafaēls), nāves eņģeļi un sargeņģeļi. Ir arī nedēļas dienu, zodiaka un stihiju eņģeļi. Kabala māca, ka tad, kad sākam apzināties eņģeļu eksistenci un viņu radīto enerģiju, varam izvēlēties, vai radīt prieku un gandarījumu savā dzīvē vai padoties apkārtējam haosam un krīzei. Pieslēdzoties neredzamajiem enerģijas avotiem, mēs spējam pieņemt dzīves vislielākos izaicinājumus un sekmēt savu garīgo pilnveidi. Kad eņģeļi mūs atbalsta un notiek pieslēgums Gaismai, viss vajadzīgais sāk parādīties mūsu dzīvē kā pēc burvju mājiena, turklāt tieši tobrīd, kad tas ir nepieciešams. Iedomāsimies, ka eņģeļi ir kā logi uz Gaismas pasauli, un katrs sev pajautāsim: "Cik daudz dēmonu, kas bloķē Gaismu, ir manī? Cik daudz logu uz Gaismu esmu atvēris?" Lai palīdzētu mums atrast atbildes uz šiem jautājumiem, Jehūda Bergs grāmatā apraksta īpašu tehnoloģiju, kā izveidot tiešu saikni ar eņģeļiem meditācijas procesā. Autors norāda, ka kabalas atziņas par eņģeļiem var radīt īstu apvērsumu mūsu domāšanā un izkopt prasmi veiksmīgi spēlēt to spēli, ko dēvē par dzīvi.
...
Komentāri (0)  |  2011-12-28 17:16  |  Skatīts: 1358x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Nora Ikstena "Vīrs zilajā lietusmētelītī"


       Šajā gandrīz vai vēstuļu romānā Tebe raksta: "Vīrs zilajā lietusmētelītī mīl Meitiņu."Vai Tebe ir Dzintars Sodums? Vai Meitiņa ir Nora Ikstena? Atbilde meklējama Dzintara Soduma teiktajā: "Mana dzīve vairāk ir pasaka nekā biogrāfija."

Rakstnieci Noru Ikstenu pazīst "daudzi. Ikkatra viņas grāmata ir notikums, jo Noras stāstīšanas maniere ir dziļi cilvēciska un sirsnīga. Šis ir līdz kaulam, līdz dvēseles dzīlēm izjusts darbs, jo satur autobiogrāfiskus momentus un ir veltījums pašas rakstnieces ilggadējai draudzībai ar nu jau aizsaulē aizgājušo rakstnieku Dzintaru Sodumu, kurš mūža pēdējos gadus pavadīja Noras mājās, dzimtenē.
...
Komentāri (0)  |  2011-12-01 16:50  |  Skatīts: 3208x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Inguna Bauere "Skolas Līze"


    Sešas sievietes, kuras vieno kopīgs liktenis.

Nepiepildītas mīlas stāsts trīsdesmit gadu garumā.
Latviešu literatūras dižgaru cilvēciskās vājības.

Kas īsti bija Vecpiebalgas skolotāja meita Līze Rātmindere? Vai sava laika gudrākā sieviete, kuru visu mūžu nospieda attiecības ar valdonīgo māti? Vai Līzes mūža mīlestība bija Matīss Kaudzīte vai tomēr meitu ģēģeris Andrejs Pumpurs? Kas patiesībā bija "Mērnieku laiku" Oļiņietes prototips?
...
Komentāri (1)  |  2011-11-23 19:11  |  Skatīts: 2957x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.