MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Par piramīdu izmēriem un elektromagnētiskiem laukiem


Pasaules daudzveidība ir tās galvenā īpašība un katrs tās modelis ir tikai tevis izraudzītās realitātes atsevišķs aspekts. Jūsu domas un izvēles vienmēr realizējas. Ko izvēlaties to arī saņemat. Variantu telpa - tas ir informācijas lauks, par to kas ir bijis, ir un būs. Informācijas laukā eksistē jeb kura notikuma visi potenciālie varianti. Domu enerģijas starojums materializē potenciāli iespējamo variantu un ik viens organisms piedalās materiālās realitātes veidošanā. Mainoties domu starojuma parametriem mainās potenciālās realitātes līnijas. - Citiem vārdiem notiek pāreja uz citu realitāti.

Piramīdu specifisko starojumsu var izskaidrot ar to formas īpašībām. A. Akimovs un G. Šipovs izšķir 4 torsionu vai vērpes lauka avotus:

a) elektromagnētiskos (dažādas elektroiekārtas),
b)rotējošos (žiroskopi, rotējoša plazma, elektromotori),
c)fero magnētiskos
d)formas ģeneratori ( pie tiem pieder arī piramīdas).

Smailes efekts.

Torsiona lauka intensitāte pieaug gar skaldnēm vai vietās, kurās plaknes krustojas vairākas plaknes. To vēl sauc par smailes efektu. Būtiska nozīme ir laukumam, kuru aptver piramīdas karkass, bet izmantojot neliela izmēra piramīdas, lai palielinātu to jaudu tās var savienot savstarpēji līdzīgi kā to dara ar elektriskajām baterijām. Piramīdas iedarbības efektivitāte ir atkarīga no:

a) piramīdas izmēra,
b) proporcijām
c) leņķiem,
d) materiāla no kā tā pagatavota,
e) orientācijas telpā,
f) atrašanās vietas un laika.

Vienus no labākajiem rezultātiem dod piramīdas ar sekojošām proporcijām: ja pamatnes kvadrāta malu pieņem par „1" , tad piramīdas sānu šķautnes izmērs ir 0,95 , bet augstums - 0,64.

Piramīdas var būt monolītas, dobas; tās var tikt pagatavotas no plastikāta, metāla, stikla, kartona vai akmens. Tās var būt pagatavotas pat kā stiepļu karkas, kurš tikai ieskicē piramīdas skaldnes. Visizplatītākās ir piramīdas 10 - 15 cm augstumā. Lielākas piramīdas parasti izmanto produktu uzglabāšanai. Vislabākos rezultātus var sasniegt izvietojot objektus piramīdas apakšējā 1/3, mazliet sliktākus - virsotnē un četros stūros.

Ņemsim parastu mazo piramīdiņu, kuras pamata skaldnes garums ir 4 cm un izmēri atbilst zelta griezuma proporcijai. Ja piramīda pagatavota no kvarca, lazurīta, nefrīta tās iedarbības rādiuss sniedzas 0,5 - 3m attālumā no piramīdas. Vislabāk piramīda iedarbojas uz cilvēku, kurš sēž tā saucamajā „farona pozā" - uz krēsla , ar taisnu muguru, kājas paralēli viena otrai, rokas uz ceļiem ar plaukstām uz augšu. Tagad uzliekam vienu roku uz otras un atvērtajā plaukstā ievietojam piramīdu. Atslābināmies, aizveram acis un koncentrējamies uz savām sajūtām. Pēc dažām minūtēm plaukstās var sajust siltumu un vieglu pulsāciju. Pēc tam iestājas nervu un muskuļu atslābums, visā ķermenī jūtams vieglums. Pastāv uzskats ka piramīdu starojums labi pasargā no geopatogēnā , tautā sauktā par āderu, starojumu. Tātad no starojuma, kas veidojas Zemes garozas lūzuma vietās, ūdens āderēm un rūdas dzīslām. Cilvēkam piramīdas tuvumā paaugstinās imunitāte, uzlabojas vispārējā pašsajūta, zūd nervu spriedze, mazinās galvas sāpes, bezmiegs. Tāpat piramīda sargā telpas no elektro magnētiskā starojuma avotiem - televizora, datora, mikroviļņu krāsnīm, ledusskapjiem u.c.

Kur uzstādīt piramīdu? Vietās, kurās jūs atrodoties ilgāk par stundu - pie gultas, pie rakstāmgalda, datora, televizora. Piramīdas pamatnei jāatrodas vienā līmenī ar jums, ne tālāk kā 50cm attālumā no jums. Reizi 2- 3 nedēļās piramīdu vēlams vismaz uz stundu iznest svaigā gaisā, lai tā varētu atjaunot savus spēkus.

( no raksta - https://www.e-mistika.lv/?kat=arh&txt=544 )


Komentāri (0)  |  2012-05-19 20:50  |  Skatīts: 3329x         Ieteikt draugiem
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ