MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Džeims Van Prāhs: Pavasara tīrīšanas vingrinājums.


1.daļa – Pavasara tīrīšanas vizualizācija:
 
Sāc, ieklausoties sevī. Pasēdi klusumā. Ja laikapstākļi ļauj, atrodi patīkamu vietu ārā, un ļauj pavasara brīzei darīt savu maģiju.

Iztēlojies sevi atveram sava prāta logus! Elpo lēnām un dziļi.

Kad tu izelpo, iztēlojies visu, kas tev vairs nekalpo, izplūstam caur logu. Vizualizē vecus aizvainojumus, nedrošību un nožēlas aizpūšam projām. Paņem iztēlotu slotu un slauki projām visas rūpēs par to, kā citi cilvēki tevi uztver un negatīvas runas par sevi, to visu ārā pa durvīm. Atver sava prāta kabinetus un skapjus, un attīri no apspiestām traumām un sāpēm. Cel to visu ārā un izmet atkritumu kastē!

Tagad, ieelpo savā jaunajā, tīrajā vietā, un ļauj ieplūst svaigai enerģijai. Iztēlojies skaistu, zeltainu gaismu, kas simbolizē tavu vislabāko Es, ieplūstam telpā. Atver logus un durvis uz savu bezgalīgo potenciālu. Pajautā sev, „Ko sevī ielaidīšu?”

Turpini izelpot, atbrīvojoties no vecā, un ieelpot, ielaižot sevī jauno. Apzinies, ko tu redzi savā prātā un sajūtās, kas asiocējas ar to, ko tu atlaid un ielaid.

Kad esi pabeidzis savu vizualizācijas vingrinājumu, paņem pierakstus; ir laiks otrajai daļai.

 
2.daļa. – Radi savu transformācijas projektu.
 
Sadali savu lapu trīs daļās. Tu izmantosi ieskatu, kuru guvi pirmajā daļā, lai radītu savu personisko transformācijas projektu.

Atzīmē savas trīs kolonnas sekojoši – Atlaistais, Iegūtais, Mainītais.

Stabiņā, zem kolonnas „Atlaistais” uzraksti to, ko tu vēlies atlaist. Ļauj savai iekšējai balsij tevi vadīt, atceroties, kas tas bija, ko tu izslaucīji ārā pa durvīm vai izcēli pirmajā, šī vingrinājuma daļā. Ietver visu, kas tevi velk atpakaļ un uzrodas tavā ceļā. Atceries, ka katrā pavasara tīrīšanā ir droši atlaist veco, lai attīrītu telpu. Ja šaubies, tad `izmet` šaubas atkritumu tvertnē!

Tagad, pievērsies kolonnai „Iegūtais”. Kas pie tevis plūda caur logiem vizualizācijas laikā? Ietver sajūtas, domas, ambīcijas, lietas par kurām esi sapņojis, bet baidījies īstenot. Uzraksti lietas, kuras visvairāk vēlies savā dzīvē. Nelabo savu sarakstu – raksti visu.

Kolonna „Mainītais” ir paredzēta tām lietām, kuras tu vēlies paturēt, bet, iespējams, rīkoties ar tām, no jauna skatupunkta. Piemēram, tev patīk tavs darbs, taču prasās pēc brīva laika, lai turpinātu savus garīgos meklējumus. Apsver, kā tu varētu veikt izmaiņas savā darba grafikā, lai atvieglotu šo mērķi. Varbūt, tavas attiecības nav apmierinošas, un būtu labāk ieviest vairāk komunikācijas. Rīkojies! Ja tu vari iztēloties labāku pieredzi, tu vari to īstenot.

Pārskati savu projektu bieži – īpaši, „Iegūtā” kolonnu. Atceries, ka tu esi Dievišķa būtne ar bezgalīgu potenciālu! To, ko tu vizualizē un, uz ko fokusējies, to tu piesaisti.

Būtībā, viss, ko tu vēlies, ir daļa no tavas dvēseles likteņa.
 
 
 
Tulkoja: Kwana Mikaela ©2017`Aprīlis
Komentāri (0)  |  2017-04-04 22:49  |  Skatīts: 739x         Ieteikt draugiem
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ