MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Degošas sveces maģija


Piespraudiet pie sienas zemāk minētos noslēpumus, lai nekad tos neaizmirstu un vienmēr būtu iespēja izmantot sveces maģiskās spējas.

1. Ja cilvēka dzīvē viss ir kārtībā, viņa uzliktā svece deg ar taisnu augstu liesmu, neveidojot nekādus notecējumus.

2. Līdzko ko rodas kaut kādas dvēseliskas problēmas, svece sāk “raudāt” un veidojas notecējumi.

3. Ja notecējumu līnijas virzās šķērsām un krustojas, tas nozīmē, ka cilvēkam draud nāve no smagas slimības, turklāt tajā vainīgs var būt viņš pats vai kāds, kas viņam sagatavojis šādu likteni.

4. Ja pa tikko uzliktu sveici no augšas līdz apakšai izveidojas notecējuma līnija, tas nozīmē, ka cilvēkam ir uzlikts lāsts. Ja divas līnijas – divi lāsti. Lielāks notecējuma līniju skaits sastopams ārkārtīgi reti.

5. Ja degošu sveci pulksteņrādītāja virzienā virza gar cilvēka ķermeni, sākot no galvas, un kādā vietā tā sāk izdalīt melnus dūmus, tas nozīmē, ka šajā vietā iekšējos orgānus ir bloķējusi slimība un tos vajag ārstēt, kamēr svece nepārstās dūmot.

6. Ņemiet vērā, sveci vienmēr vajag turēt ar vienu pusi pret slimnieku. Ja notecējumi veidojas no viņa puses – savās kaitēs vainojams viņš pats. Ja pretējā pusē, tas nozīmē, ka slimība viņam ir uzsūtīta.

7. Ja sveces “asara” tek pa sveci kreisajā vai labajā pusē, tā ir pazīme, ka notiek enerģētiska cīņa starp slimnieku un kādu citu personu. Ja “asara” ir melnā krāsā, tas nozīmē, ka cilvēks atrodas negatīvas enerģijas stāvoklī.

8. Kad sveces liek baznīcā, paveras aptuveni tāda pati kā mājās, bet dievnamā sveces dažkārt saliecas. Tas nozīmē, ka cilvēku apsēdis ļauns gars. Notecējumi nereti atgādina velna vai tā cilvēka, kas uzsūtījis lāstu, profilu.

9. Ja svece dziest, tas var signalizēt par nāvi, un nepieciešams steidzami pieņemt mērus – nožēlot grēkus, lūgt piedošanu tiem, ko esi aizvainojis, un piedot tiem, kas aizvainojuši tevi.

10. Stearīna sveci var nolikt pie kājām, sasildot tās apakšējo daļu un pielipinot pie lielas bļodas. Ja svece “raud” un ap visu pamatni vienmērīgi veidojas 2-3 cm gari notecējumi, tā ir nopietna zīme par iespējamām onkoloģiskām saslimšanām.

Ja jūs kāds spēcīgi aizvainojis un vēlu vakarā joprojām nenāk miegs, dodieties uz virtuvi vai istabu – tur, kur jūs neviens neiztraucēs, un aizdedziet sveci. Nolieciet to uz palodzes, apsēžaties blakus un nesteidzīgi čukstot, izstāstiet tai, kas ir noticis. Parādīsies asaras, nekautrējaties, paraudiet.

Lai aizvainojums un sāpes iznāk ārā ar asarām. Sveces liesma trīcēs, mirdzēs, uzklausīs jūs un mierinās. Un tāpat kā izkusīs vasks, izkusīs jūsu aizvainojumi, kas vairs nešķitīs tik nozīmīgi, kā sākumā.

Cits noslēpums: jā mājās noticis skandāls un ir pateikti daudzi rupji, nežēlīgi vārdi, pacietīgi sagaidiet nakti, kad visi aizmigs un iestāsies klusums. Aizdedziet sveici un ar to rokā apstaigājiet visus mājiniekus. Stāvot pie katra gultas pagalvja, novēliet viņiem labu nakti. Nedomājiet par slikto.

Atcerieties, cik daudz laimīgu, priekpilnu dienu tika piedzīvots kopā. Vēlieties, lai tās atkārtotos daudz, daudz reižu. Svece degs jūsu rokās, un labvēlības, maiguma un mīlestības vārdi kā dūmaka nolaidīsies pār gulošo sejām. Viss labais, kas ir jūsu sirdī, caur sveces liesmu atstās “nospiedumu” jūsu tuvinieku sejās.

Un visbeidzot – pēdējais noslēpums. Ja esat sagrēkojis pats, rīkojies slikti un kādam nodarījis sāpes, nekad nav par vēlu atzīties un lūgt piedošanu. Vispirms pašam sev. Stāvot pie spoguļa, aizdedziet sveci. Skatoties uz savu atspulgu caur sveces liesmu, pastāstiet visu, kā bija. Nemelojiet, citādi nekas neizdosies. Sakiet – uguns iznīcina zemisku rīcību un nodarījumus. Attīroties sveces liesmā, sajutīsiet, ka pat vissliktāko sevī vienmēr var vērst uz labo pusi. Un dvēselē kļūs daudz vieglāk un gaišāk.


Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”
Komentāri (0)  |  2017-10-30 16:11  |  Skatīts: 1362x         Ieteikt draugiem
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ