MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Inita Sila "100 vēstules sievietei"


    Inita Sila septiņpadsmit gadus strādājusi dažādos sieviešu žurnālos, visilgāk vadījusi "Ievu", populārāko žurnālu Latvijā. Bet pēc desmit gadiem šajā amatā, klausīdama savai sirdsbalsij, pieņēmusi drosmīgu lēmumu - aiziet. Taču Inita uzsver: viņa nav gribējusi mainīt darbu, viņa vēlējusies mainīt dzīvi.

100 vēstules sievietei ir Initas atklāsmes par savu dzīvi: par aizvainojumu un piedošanu, par šķiršanos un izlīgšanu, par sevis šaustīšanu un sevis pieņemšanu, par zaudējumiem un spēka avota atrašanu, par viņas dzīves galvenajiem cilvēkiem un sievišķības meklējumiem, par baudīšanu un sevis ierobežošanu, par ikdienu un svētku svinēšanu. Par to, lai katra diena būtu kā maza svētku diena.

«Es esmu sieviete. Ar savām traumām un rētām, kas vai nu sadzijušas, vai vēl dzīst. Es esmu mīlējusi un esmu jutusies mīlēta. Esmu sāpinājusi pati un tikusi ļoti sāpināta. Sievišķības meklējumos esmu mēģinājusi būt vāja, līdz sapratusi, ka stiprums ir mana lielākā dāvana. Esmu zaudējusi, bet ļoti daudz esmu ieguvusi. Esmu kļūdījusies, bet no kļūdām mācījusies. Un to visu vienmēr esmu pierakstījusi. Tā tapa šīs 100 vēstules sievietei. Vēstules, kuras patiesībā es rakstīju sev, lai paskatītos uz savu dzīvi no malas. Tāpēc tās ir privātas, godīgas un intīmas, » raksta Inita Sila.

Taču šīs 100 vēstules nav tikai stāsts par autores dzīvi, tās liek ikvienai lasītājai šos pašus jautājumus pavaicāt sev: kas ir mani dzīves laimīgākie mirkļi? Ko es varu darīt, lai savu dzīvi piepildītu un kļūtu laimīgāka? Vai es spēju piedot? Vai es protu svinēt dzīvi? Atbildot uz tiem, mēs ikviena varam radīt savu grāmatu. Savas 100 vēstules. Dāvanu sev.

---------------

Man patika šī grāmata – vēstules. Autore ir manu bērnu vecumā, taču atradu arī priekš sevis vielu pārdomām, atmiņām, atziņām...

Paldies autorei!

Komentāri (0)  |  2018-05-14 15:44  |  Skatīts: 788x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ