MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Indulis Paičs "Klātbūtne"


    Krīzes izceļ gaismā kā sliktāko, tā arī labāko mūsos. Sākoties pandēmijas laika ierobežojumiem, radās "Brīdis kopā" – ikvakara sarunām par garīgām, psiholoģiskām un eksistenciālām tēmām veltīts KOPBRĪDIS. Manuprāt, labākais veids, kā pārvarēt krīzi, ir soli pa solim izmantot to izaugsmei.

Šī grāmata ir dzīva liecība tam, cik liels spēks ir cilvēku kopības – KLĀTBŪTNES – sajūtai un savstarpējam atbalstam. Vienlaikus tā ir daudzu gadu gaitā uzkrātu atziņu un ierosmju apkopojums. Dzīve nereti ir grūta, bet arī vērtīga un skaista. Mums izdosies!
Indulis Paičs, luterāņu mācītājs, teoloģijas maģistrs, psiholoģijas doktorants

-----------------

Par šo grāmatu var lasīt arī:

https://www.didziskukainis.lv/blogs-raksti/params/post/2321471/klatbutne---tik-svariga-un-iespejama--indulis-paics-un-vina-brizi-kopa-gram

-----------

Lasu šo grāmatu tieši gadu pēc tam, kad tā radusies. Toreiz tiešraides neklausījos un vispār par tādu Induli Paiču nekā nezināju... Tad "gadījās" noklausīties interviju ar viņu... "Nejauši" manā redzes lokā nonāca šī grāmata, ko atļāvos iegādāties... VISS notiek tieši tad, kad tam jānotiek! Arī šobrīd vēl joprojām tik aktuāli rast atbildes uz grāmatā skartajiem jautājumiem. PALDIES!

 

Komentāri (0)  |  2021-03-12 18:36  |  Skatīts: 61x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ