MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Velta Golubina KOKU UN AUGU SPĒKS TAVAI VESELĪBAI


  Šajā grāmatā autore dalās zināšanās par augu ezotēriskajām īpašībām, par koku biostrāvojuma spēku un iepazīstina ar veselības atjaunošanas iespējām. Viņa uzskata, ka veselības atjaunošana ar vienkāršajiem dabas līdzekļiem ir pieejama katram no mums.

------------

Daži citāti no grāmatas:

Koki, kuri ar savu augumu tiecās debesīs, tika uzskatīti par dzīvām radībām, kas pilda starpnieka lomu starp debesīm, zemi un cilvēkiem. Kokus pielūdza, jo uzskatīja par svētiem.

---------

Senie viedie cilvēki zināja, ka augam, kā katram dzīvam organismam, piemīt savs biolauks, smalku enerģiju strāvojums. Tam ir sava īpaša iedarbība uz tuvāko apkārtni, līdzās augošajiem citiem augiem un arī uz cilvēku. Jau senatnē bija zināms, ka augi pozitīvi ietekmē vietu, kurā aug.

---------

Atrodoties mežā, nonākam tiešā koku tuvumā. To dabas dotais spēks ietekmē mūs visdažādākajos veidos. Koku biostrāvojums notīra lieko, papildina trūkstošo. Atjaunojas cilvēka spēks, atgriežas iekšējais līdzsvars, un dvēsele atgūst mieru.

--------------------------------------------

 

Pēdējos gadus esmu pastiprināti pievērsusi uzmanību koku enerģētikai, tādēļ pamanījusi informāciju par šo grāmatu, meklēju iespēju to iegādāties. Nu jau tā vairākkārt pārlapota, iegūstot jaunas zināšanas, kā arī apstiprinot esošās. Noderīga. Paldies autorei par kopsavilkumu šajā lauciņā. Lai gan daudz vēl jāapgūst arī caur citiem resursiem. Man pietrūka, ka pie aprakstītā koka trūka ilustrācija, bet tas nozīmē, ka jameklē pašai.:)

 

Komentāri (0)  |  2021-08-21 22:29  |  Skatīts: 255x         Ieteikt draugiem
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ