MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Breskmena-Kozmī Sāra HIPNOTERAPEITA CEĻOJUMS UZ ATLANTĪDU


    Hipnoterapeita ceļojums uz Atlantīdu ir vairāk kā ceļojums atpakaļ laikā pie pazaudētās civilizācijas , tas ir dvēseles ceļojums pagātnē. Vieni to sauc par dievišķo spēku, kamēr citi par nolemtību, taču to, kas notika, divatā iedziļinoties iepriekšējo dzīvju regresijas hipnozes pasaulē, var dēvēt tikai par likteni... Ja šī grāmata nonākusi tavās rokās, tev ir lemts to izlasīt.

 

Fragmenti no grāmatas:

Manā dzīvē bija noticis aizraujošs pavērsiens. Kā jau paredzēju, drīzumā sāku pieņemt klientus ikdienā. Līdz ar jauno klientu vilni novēroju arī interesantu fenomenu. Cilvēki, kas viens otru nepazina, hipnozes sesijās stāstīja līdzīgas lietas par divām senām civilizācijām. Kā es sāku saprast no sesijām ar klientiem, Lemūrija vai Amuna, kā to toreiz sauca, atradās Klusā okeāna dienviddaļā un ietvēra zemi, kas tagad ir Lieldienu salas, un stiepās Dienvidamerikas virzienā. Daudzi uzsvēra, ka tā bija liela sala, kurā tiesības valdīt tika nodotas sievietēm vienā dzimtā. Tā vienmēr tika aprakstīta kā ļoti laimīga vieta, kur cilvēki augstu vērtēja līdzjūtību un garīgumu. Lai gan viņu pasaule tika izpostīta pirms apmēram 25 tūkstošiem gadu, daudzas dvēseles nāk atpakaļ uz šo pasauli, joprojām nesot sevī traumu, ko radīja vilnis, kurš nopostīja Amunu.

---------------------

"S: Vai vari pastāstīt vairāk par tagadējo vīrusu? Vai tam jāprovocē atmiņas cilvēkiem, kuri to jau piedzīvojuši Atlantīdā?
Dž: Jā, tieši tā bija paredzēts. Tam ir liela loma. Vīrusa uzdevums bija atvērt cilvēku acis, lai viņi ieraudzītu, kas notiek apkārt .. (..) Cilvēkiem jāatgūst aizmirstās atmiņas, jāsaliek iepriekšējo dzīvju fragmenti un jāierauga sava loma tajā.
S: Ja vēsture atkārtojas un vīruss Atlantīdā bija tuvu civilizācijas beigām, vai tagad ir tāpat? Vai beigas ir tuvu?
Dž: Izskatās, ka esam vecās dzīves beigās. Mēs maināmies, taču tās nav beigas. Tas ir cikls, mēs izlīdzinām Lemūrijas un Atlantīdas dzīvju karmu.
S: Pastāsti vairāk.
Dž: Tā ir pārveidošana. Pēc abu civilizāciju bojāejas mēs visi satikāmies, lai caurskatītu, kas noticis, un konstatējām, ka tur bija daudz traumu un destrukcijas. Ar visu šo karmu tika izlemts, ka civilizācijām jāsatiekas tagad. Mēs visi šo esam izvēlējušies, un pašlaik rīkojamies citādi. Destrukcijas vietā mēs izvēlamies mīlestību." (116.lpp.)

"S: Mani ļoti interesē paralēles starp vīrusu, kurš šobrīd ir mūsu realitātē, un Atlantīdas vīrusu. Vai vari par to pastāstīt?
Dž: Ir daudz paralēļu, īpaši sākuma fāzē, ar paniku, krājumu veidošanu, izvairīšanos no cilvēkiem un izolāciju. Atšķirība ir, jo Atlantīdā tā rezultātā viss tika pakļauts diktatūrai.
S: Vai tāpēc daudzi uztraucas, ka tas varētu notikt tagad?
Dž: Jā, daudzus tas uztrauc, jo viņi piedzīvojuši līdzīgas lietas, taču mēs darām citādi, mēs izvēlamies mīlestību.
S: Kāpēc cilvēki izvēlas nomirt ar šo vīrusu?
Dž: Izskatās, ka ir pienākušas viņu misijas beigās. To ceļa gals, ko bija izvēlējušies pirms dzīves. Viņi ir tie, kuri šobrīd augšupceļas.
S: Vai var būt nejauša nāve šī vīrusa dēļ?
Dž: Nē, šeit nav nejaušību; tas ir labi saplānots. Visi, kas šobrīd ir uz planētas, meklēja savas iespējas un izprata mērķus." (141.lpp)

"M: Atlantīdas laikā bijuši daudzi vīrusi un slimības, jo viņi darīja lietas, ko nevajadzētu, tas arī bija katalizators galīgai iznīcināšanai. (..) Viņu eksperimenti un tas, ko varētu saukt par vakcīnu, izmainīja cilvēka DNS. Tas galu galā noveda līdz viņu iznīcināšanai." (141.lpp.) 

-------------------

Par grāmatu:

https://www.youtube.com/watch?v=3jsP9bgcDhE

----------------

Izlasīju. Noteikti pārlasīšu! Iesaku!

 

Komentāri (0)  |  2021-11-24 17:42  |  Skatīts: 242x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ