MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Zane Zusta "Tauriņa spārnu vēzieni"


      Rakstniece un žurnāliste Zane Zusta (1982, Liepāja) literārās gaitas aizsākusi 2015. gadā ar bērnu grāmatām par pūcīti Ucipuci. Bērnu psiholoģiskās labsajūtas uzlabošanai veltīta arī Zanes grāmata “Es esmu Boss”.
Sadarbībā ar psihoterapeitiem Diānu Zandi un Gati Līdumu tapušas grāmatas “Tarakāni manā galvā” un “Tarakāni tavā galvā”.
Kā romānu autore debitēja ar grāmatu “Aiz durvīm”. Zanes Zustas grāmatas uzreiz pēc iznākšanas kļūst par dižpārdokļiem un ir guvušas arī starptautisku atzinību.

"Jasmīnas dzīve ne tikai no ārpuses šķiet apskaužama, bet ir patiesi harmoniska un piepildīta. Viss būvēts uz drošiem savstarpējas uzticēšanās un mīlestības pamatiem, tāpēc jo grūtāk saprast, kā palaists garām brīdis, kad tajos iemetās trupe. Zane Zusta raksta par īsto dzīvi, par cilvēkiem, kuri patiesi mīl un katrā situācijā meklē ceļus, kurus ejot nemelot sev un pēc iespējas mazāk sāpināt citus. Ievelkošs stāsts ar negaidītiem pavērsieniem. Pēc izlasīšanas ilgi neizgaist."
Rakstniece Jana Egle


"Šī ir viena no tām grāmatām, ko vakarā ap astoņiem jūs laiski paņemat rokās pašķirstīt un tad attopaties dziļā tumsā ar klēpī ieslīdējušu, jau izlasītu grāmatu, kas atņēmusi pēdējās miega paliekas, un dodaties vārīt agrā rīta tēju, lai vēlreiz kārtīgi pārdomātu nule izlasīto. Lielisks darbs!"
Psihoterapeits Gatis Līdums

"Skaistākajos un traģiskākajos mirkļos laiks apstājas. Sāpes ir poētiskas, un šis stāsts tāpat. Spilgti epiteti, laikmetīgas un humorpilnas metaforas, ko gribas pierakstīt un ieviest savā valodā. Zane uzrakstījusi sievietes iekšējo stāstu traģēdijas pēcvakarā. Tā ir sievietes vēstule pašai sev."
TV raidījumu vadītāja, producente Kristīne Komarovska

PUBLIKĀCIJAS

------------------------

Ko te piebilst - atliek tikai lasīt un paņemt to, kas rezonē... Man patika, atkal viela pārdomām... Iesaku! Paldies autorei!

 

 

Komentāri (0)  |  2022-08-17 23:06  |  Skatīts: 133x         Ieteikt draugiem
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ