MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Koku enerģētika


Ozols
Ozoli ir enerģiju dodoši, ļoti spēcīgi koki. Tie ir cildeni un viedi koki. Vīrišķās un zelta enerģijas nesēji. Tie nes īpašu kosmisko svētību visiem, kas ir līdzīgi tiem vai kas vēlas tādi būt no visas sirds. Ejiet pie Ozola, ja jums vajag Jupitera enerģiju, visvairāk tas piemērots vīriešiem, jo tie katru mēnesi nezaudē enerģiju, bet neatgrūdīs nevienu, kas ir gaišs un garā cildens. Ozoli piepilda Dieva gribu nesot pasaulei visas vajadzīgās enerģijas. Lūdziet viņam palīdzību un jums nolemtais liktenis tiks piepildīts, ja vien tas nebūs pretrunā kosmosa likumiem. Tas ir koks, kas var ļoti daudz. Ja jūs iegūsiet Ozola draudzību, tad tas strādās, lai jums un jūsu ģimenei palīdzētu visu mūžu, Ozoli ir vareni draugi. Taču, ja kādreiz esat kaut otrā pasaules malā darījis kādam Ozolam pāri, tad katrs Ozols, pie kura jūs iesiet ar lūgumu, nesīs jums jūsu likteņa sliktāko pusi. Labāk neriskējiet. Ozols ir varens un gudrs spēkavīrs, kas visu apsver ar prātu, jo viņam jāvada visa sava dzimta. Ejiet pie Ozola no 21.00 līdz 00.00.

Bērzs

Bērzi ir enerģiju dodoši, ļoti spēcīgi koki, bet zināmā veidā pretstati Ozoliem. Bērzs nes sudraba enerģiju, tas labāk saprotas ar sievietēm. Bērzs neko jūsu liktenī nemainīs, ja vien tas nav saistīts ar grūtniecību un bērniem, kad tas palīdz vienmēr. Bērzs noskaidros jūsu paša haotisko prātu un jūs pats ieraudzīsiet risinājumu. Bērzi ir mākslinieki un dzejnieki, poēzijas koki, tie vairo skaistumu un smalko uztveri. Bērzi ir emocionāli un jūtīgi koki, kurus viegli aizvainot, tie nepiedos nevienu rupju vārdu, ko dzirdēs izrunājam tā klātbūtnē. Bērzs ir kā vieda pareģe, tai pašā laikā trausla un ievainojama dvēselīte, māte, kuras mīlestība nepazīst robežu. Ejiet pie Bērza no 6.00 līdz 9.00 vai vakarā, kad drīz rietēs saule.

Priede
Priede ir Saules koks. Tā ir spēku dodošs koks, ļoti stipra un lepna. Priedei nedrīkst neko lūgt, tā visu pati zina. Pasakiet tikai palīdzi man un viņa to darīs. Viņa piepildīs cilvēku ar ticību sev un attīrīs ar kosmisko uguni. Priedes palīdz visu slimību gadījumos, ļoti rūpējas par fizisko veselību. Priede ir cēla un lepna, bagāta mātes meita, kas ir ar labu sirdi un čakla, bet nevēlas tikt traucēta un nenovērtēta. Ejiet pie priedes visā laikā, kad spīd Saule.

Egle.
Egle enerģiju nedod, bet cilvēkam nosūc. Viņai ir jātiek galā ar cilvēku darbības sekām, tāpēc nebrīnieties, ka viņa nepavisam nemīl cilvēkus. Viņa var sadraudzēties ar kādu, bet reti. Egle pieņem cilvēkus tikai tad, kad viņai ir mazāk darba, pēc Ziemassvētkiem, kad pasaule ir attīrīta un kamēr vēl ir sniegs. Šajā laikā egle sakārtos biolauku un nosūks no tā visu lieko, tikai neejiet tai klāt, stāviet metra attālumā un vispirms atvainojieties par visu, ko esiet dabai nodarījis. Īpaši labi Egles aizlāpa astrālos caurumus. Egle ir veca sieviete, daudz cietusi mūžā, un lai gan nav zaudējusi ticību labajam, tomēr ir rūgtuma pilna. Ejiet pie egles, kamēr ir gaišs, bet nespīd spilgta saule.

Apse
Apse nosūc enerģiju. Viņas pienākums ir no cilvēku pasaules nogādāt visu pazemes ļaunumu un visu slikto, ko cilvēki izmanto un nes dabā tur, kur ir tā vieta. Apse nav ļauna, tas ir viņas darbs, bet redzot tikai ļauno, viņa cilvēkus par draugiem netur. Viņa paņems visu, ja neuzmanīsieties. Tādēļ ejiet pie apses tikai attīrīties no visa sliktā, kas nonāks pa taisno pie Tumsas. Bet tad, kad viņa būs to paņēmusi, apmēram pēc 10 minūtēm, tad paņems visu, kas viņai patiks. Ilgāk nepalieciet. Apse ir laupītāja meita, kura neko labu dzīvē nav ne redzējusi, ne dzirdējusi, tādēļ pat nezin, ka tas eksistē un dara visu, ko grib. Ejiet pie Apses no saullēkta līdz 15.00.

Papele
Pie papelēm neejiet. Tās visas mūsu klimatiskajā joslā ir slimas un nelaimīgas, lai gan citur ļoti palīdzēt griboši koki. Varat ar to kontaktēties tikai tad, ja tā aug pavisam blakus mājai, bet atcerieties, ka tai ir grūti un neko vairāk par parunāšanos neprasiet. Ja tā jūs mīlēs, tad palīdzēs visur, pat neprasot atļauju. Un atcerieties, ka viņas ir nosūcošie koki un ilgi nepalieciet viņu tuvumā.

Liepa
Liepa ir dodošais koks, ļoti stipru enerģiju. Tā cilvēkiem dod vēlmi dzīvot un cīnīties, tā dziedē gandrīz visu, ja vien tai ļauj iejaukties visur, kur tā grib. Liepa ātri vien uzzinās no citiem kokiem visu, ko vien gribēs par jums un palīdzēs no tīras sirds, tas ir koks, kas tik ļoti grib palīdzēt, ka pat atļauju neprasīs un par to uzskatīs kaut vai sasveicināšanos. Liepa nes vistīrāko Zemes enerģiju un mieru. Šis koks pieņem arī Tumšos cilvēkus, bet tos tikai dziedē. Liepa ir gādīga saimniece, kas grib aprūpēt visus, kas ienākuši tās mājā. Ejiet pie liepas gaišajā diennakts laikā, tikai ne no 13.00 līdz 15.00

Osis
Osis ir ar maigu un kustīgu, ne pārāk spēcīgu enerģiju, ar kuru uzlādē. Dienā tas nes zelta, naktī sudraba enerģiju. Osis apvieno pretstatus. Tas neko daudz nedod, tikai tīro spēku, bet visu, kas jau ir, sakārto vajadzīgajā kārtībā un novērš haosu. Osis aktivizē jūsu mentālo ķermeni un ir vieglāk materializēt domas un piepildīt vēlmes, bet to jums pašiem jādara. Osis palīdz arī atvērt trešo aci. Osis ir divdzimumu būtne, kas iemieso visus iespējamos pretstatus. Ejiet pie Oša jebkurā laikā, tikai ne saullēktā un saulrietā, kad tas maina bioritmus.

Kļava
Maigs, enerģiju dodošs koks ir Kļava. Tā nes mieru un mīlestību un ļoti mīl nodarboties ar cilvēku mīlas un draudzības lietām. Viņa ļoti grib palīdzēt visiem atrast savu īsto un vienīgo, atrast harmoniju un mīlestību pašam sevī. Viņa palīdzēs arī sakārtot attiecības darbā un ģimenē. Kļava nekad nepiedos, ja to pametīsiet un pat atriebsies, jo uzskatīs, ka esat pelnījis sodu. Kļava ir jauna meitene, skaista un mīlas ilgu pilna. Ejiet pie Kļavas no 7.00 līdz 10.00, bet ziemā tā palīdzēt nevarēs.

Vītols
Vītols ir enerģiju dodošais koks, maigs un saudzīgs. Viņš attīra un sakārto astrālo ķermeni un atjauno cilvēka saikni ar Visumu un Debesu enerģijām. Vītols ir romantisks, mīlošs koks, kas neizmērojami pieķeras draugiem. Tas dāvā pareģa spējas, parāda pasaules skaistumu un atver acis uz visu daiļo, kas vien ir pasaulē. Tumšus cilvēkus Vītoli cenšas izolēt no sabiedrības un no tiem pasargāt sev mīļos. Vītolam ir ļoti kustīga astrālais ķermenis, un, kad vien jūs par to iedomāsieties, tas būtībā jau būs pie jums. Vītols ir jauns, sapņains puisis, kas ir it kā ne no šīs pasaules un gaida savu ideālo princesi. Pie Vītola ejiet jebkurā laikā.

Pīlādzis
Ļoti spēcīgs dodošais koks, kura darbības princips ir mīlestība. Pīlādzis dziedina un dod spēku visiem, kas mīl. Tas palīdz novērst visus šķēršļus, kas draud izšķirt mīlošas sirdis. Palīdz atvērt sirds čakru un iemīlēt visas jūtošās būtnes un Visumu. Atver sirdi Dievam. Pīlādzis ir Dievišķās varas pārstāvis Zemes virsū tāpat kā Ozols, Goba un Vīksna, Īve, Ābele, Bērzs, Ciprese, Egle un Apse. Pīlādzis palīdz tikai Gaismas un Mīlestības pārstāvjiem. Šie koki darbojas tikai tā, kā vēlas Dievs, un Pīlādzis ir tas koks, kas nekad un nevienam nepiedos nevienu kļūdu, ja vien tā netiks ar mīlestību sirdī nožēlota. Pārējie koki darīs, kas tiem jādara, jebkuros apstākļos, bet Pīlādzis var atļauties aizvērt sirdi tam, kas nemīl. Pīlādzis ir jauns zintnieks, kas velta savu kvēlas mīlestības pilno sirdi Dievam un līdzcilvēku laimei, tomēr jaunības maksimālismā prasa visaugstāko gara skaidrību no visiem. Ejiet pie Pīlādža no 12.00 līdz 17.00.

Īve
Īve ir spēcīgs dodošais koks ar cilvēkam grūti saprotamu raksturu. Tas ir Tora svētais koks, tomēr to labāk salīdzināt ar dievību Sehmetu. Viņa ir kara un vardarbības dieve, tomēr pozitīva dievība, kas aizstāv visu labo. Īves darbības lauks saistāms ar to daļu vardarbības un spēka pielietošanas, cik tas ir diemžēl pat gaismai vēl nepieciešams. Kad mums jāaizstāv sava dzīvība pret uzbrukumu, tad mums ir tiesības pat nogalināt, ja citādi nevar, to prasa izdzīvošanas instinkts. Īve pārstāv šo spēku daļu, kuras pareizās robežas cilvēkam ir ļoti grūti saprast un novilkt pareizi. Kad jādara kaut kas šaubīgs šajā jautājumā, tad padomu un palīdzību jāprasa tieši īvei. Īve arī dziedina tos, kas nebaidās no grūtībām un smagiem upuriem un palīdz stiprināt gribasspēku, kā arī panest šķietamas netaisnības, ko mums liek pārciest Gaismas spēki mācību dēļ. Pie Īves labāk neiet klāt, bet lēnām pastaigāties tās tuvumā. Pieskarties var galēja spēku zuduma gadījumā ne ilgāk kā uz 10 minūtēm. Īvei vienmēr jāpateicas, jo tas ir lepns koks un nepateicību nepiedos. Pie Īves var iet jebkurā laikā.

Goba un Vīksna
Goba un Vīksna ir ļoti radnieciski koki, kuriem atšķirības ir ļoti niecīgas. Goba ir mazliet mierīgāka un piedodošāka, Vīksna savukārt asāka. Tā arī vienīgā atšķirība. Vīksna ir pretstats Ozolam. Tai ir tikpat varens vainags un resns stumbrs un tā ir ļoti spēcīgs koks, bet tas ir enerģiju nosūcošs koks. Ja Ozols piepilda mūsu liktenī to, kam jānotiek, tad Vīksna no tā aizvāc visu, kam nav jānotiek un atbrīvo mūs no tā, ko mums nevajag. Goba un Vīksna labāk saprotas ar sievietēm, jo tās katru mēnesi zaudē mazliet spēka, bet toties attīrās, tāpēc Goba un Vīksna tās labāk saprot. Koki fanātiski pieķeras draugiem, tāpat kā Vītoli, Kļavas, Ievas, Bērzi un Papeles. Ja liksiet kokam jūs iemīlēt un tad pametīsiet, jūs salauzīsiet koka sirdi un visu savu garo mūžu tas pavadīs nebeidzamās sāpēs. Vēl vairākas dzīves jūs pavadīs koka pārmetums un jūs izveidosiet ļoti smagu karmisko saiti. Goba un Vīksna ir kā pusmūža sievietes, kas saprot pasauli no sākuma līdz galam, tomēr nezaudē rotaļīgumu un mīl no visa spēka. Ejiet pie Gobas un Vīksnas no 11.00 līdz par saulrietam, bet, ja ļoti vajag, tad vienalga kad.

Alksnis
Gan melnalkšņi, gan baltalkšņi ir līdzīgi, tikai melnalkšņi stipri varenāki, toties grūtāk pieejami. Alksnis ir enerģiju dodošais koks, kosmiskais skolotājs. Alkšņi translē visa Visuma informācijas lauka enerģiju un dos jums visu, ja vien būsiet to nopelnījuši. Alkšņi ir pilnīga miera koki un nesaprot cilvēkus diez ko labi, tie nekad neauklēsies un atklās jums vissmagākās patiesības visnesaudzīgākajā veidā, un pēc tam brīnīsies par jūsu asarām un skums, ka sāpinājuši. Bet viņi ir patiesības koki un daļa jums tik mīļo ilūziju ir diemžēl nepieciešamas veselajam saprātam un tikai attīstīta dvēsele spēj pieņemt absolūto patiesību bez histērijas un pat nāves. Bet, ja Ozols tikai pasmiesies, ka neticat tā teiktajam, tad Alksnis jūs pat nolādēs kā Tumsas pārstāvi, ja apšaubīsiet tā teikto. Alksnis ir veca zintniece, kas atklājusi Patiesību un nepieļauj, ka citam varētu būt savējā. Ejiet pie Alkšņa no 17.00 līdz 21.00.

Ābele
Ābele ir dodošais koks, nav ļoti spēcīga, bet cildena un mistiskas poēzijas pilna, viņa var atrast visas vajadzīgās spraudziņas, kā jums piekļūt un panākt, lai atveraties Visuma un Zemes Mīlestībai un nebeidzamajam skaistumam. Ja jums grūti pieslēgties Gaismai un Mīlestībai vai ir grūti saprast, vai gribat to pieņemt, tad ejiet pie Ābeles. Viņa ir tik dziļas mīlestības pilns koks, ka atklās jums visu savu daiļo dvēseli un atdos jums pēdējos spēkus, lai tikai jūs nonāktu skaistajā pasaulē, kurā dzīvo viņa. Beznosacījuma Mīlestība, bezgalīga vienotība ar visu skaisto, Dieva un Mātes Zemes nebeidzamā uzticība un pacietība ir Ābeles pasaule. Viņa cerēs mūžīgi, ka izdosies jūs pievērst Gaismai. Ābele ir māte, kas tik bezgalīgi mīl visus savus bērnus, ka atdos savu dzīvību par to laimi pat tad, ja tie viņu nogalinās. Pie Ābeles ejiet jebkurā laikā.

Ieva
Ieva ir ļoti līdzīga Ābelei, tikai zaudējusi uzticību cilvēcei. Pret Ievas Garu senatnē tika izdarīts smags noziegums, tādēļ Ieva atveras tikai atsevišķiem cilvēkiem. Vienīgais, ko varat gaidīt no Ievas jau pirmajā tikšanās reizē, ir attīrīšana no pārāk traucējošām tumšām enerģijām, kas traucē pašai Ievai un acu atvēršana uz skaisto, kas ir tuvākajā apkārtnē. Ievas enerģija ir vēl smalkāka un sievišķīgāka nekā Ābelei. Ieva ir jauna meitene, kas jau bērnībā saņēmusi tik smagu triecienu, ka pat nerunā ar svešiniekiem un kuras uzticību ir ļoti grūti iekarot. Ejiet pie savas Ievas vienalga kad, bet pie svešas, ar kuru gribat iedraudzēties, labāk no rīta vai vakarā.

Lazda
Lazda nav ne dodošs, ne enerģiju nosūcošs koks, tā tikai materializē jūsu domas. Lazda palīdz visā, par ko domājat, bez izšķirības vai jums tas ir labi vai kaitīgi. Pie Lazdas ejiet ar skaidru rīcības plānu, neejiet, ja esat problēmu nomākts, jo domājot pie Lazdas par savām problēmām tās kļūs tikai smagākas. Tumšus cilvēkus tā vienkārši ignorē. Lazda ir pasūtījumu pieņēmēja, kurai nav jāatbild par to saturu. Ejiet pie Lazdas no 5.00 līdz 13.00.

Vilkābele
Vilkābele ir koks, kuram var lūgt palīdzību pret burvestībām, kas vērstas pret kādu gaišu personu. Tai nepatīk palīdzēt kaut kur citur, kā tikai dziedinot un dodot spēku. Tikai vareni Zaļās maģijas pārzinātāji var ar to konsultēties smalkākos jautājumos. Vilkābele ir kā cildena zintniece, kas uzskata par zem sava goda esošu noņemties ar sīkām problēmiņām, bet palīdzēs pret visiem ļauna darījumiem un sadarbosies ar līdzvērtīgu būtni. Ejiet pie Vilkābeles kad vien jūtat, ka viņa jūs pieņem.

Ciprese
Ciprese ir no cilvēku pasaules tālu stāvošs koks. Jums viņas enerģija ir graujoša. Ciprese translē nesen mirušo pasaules enerģiju, kas dzīvajiem ir kaitīga. Neejiet pie Cipreses, ja vien nav situācija, kad slimības vai ļaunu darbību dēļ jau esat uz nāves sliekšņa. Tādā gadījumā, kad vairs nav ko zaudēt un jau esat gatavi nāvei, tad varat prasīt palīdzību, ja tomēr vēlaties dzīvot. Tikai jūs nedrīkstat baidīties no nāves, citādi Ciprese jūs nepieņems. Ja jums būs lemts mirt, tad Ciprese padarīs nāvi tikai ātrāku un vieglāku, ja būs lemts dzīvot, tad palīdzēs atveseļoties pat vienā mirklī. Pie Cipreses var iet arī tie, kam ir nosliece uz pašnāvību. Ja tā būs tikai tuvas nāves dēļ parādījusies, tad Ciprese izbeigs jūsu ciešanas, ja nē, tad palīdzēs atrast spēku dzīvot. Pie cipreses var iet arī cits cilvēks, ja slimais to nevar, pat tad, ja tas ir jau komā. Tikai vislielāko cieņu. Vismazākā familiaritāte vai pat necieņa var atstāt neparedzamas sekas. Un ir jānāk tai pateikties vismaz trešajā dienā pēc atveseļošanās vai otra cilvēka veselības uzlabojuma. Tikai nevajag to uzskatīt par draudzības izpausmi un vairāk pie Cipreses atgriezties nevajag, ja vien atkal nav nepieciešamība. Ciprese ir augstā Nāves priesteriene. Ejiet pie Cipreses vienalga kad, tikai naktī tas ir vēl bīstamāk, kā pa dienu, jo Ciprese ir aizņemtāka, bet, ja pēkšņi vajag tieši naktī, tad ejiet.

Kastaņa
Kastaņa ir nosūcošais koks, nav stipra un pie mums pārāk labi nejūtas. Bet tā atbrīvos no stresa un nevajadzīgām enerģijām ziedēšanas laikā, kā arī palīdzēs tiem, kas dzīvo tās tuvumā jebkurā laikā. Pie kastaņas ejiet dienas laikā.

Paeglis (Kadiķis)
Paeglis ir Gaismas koks, kas atbrīvo no visa Tumšā. Tas atšķirībā no Pīlādža palīdzēs visiem, jo tāds ir tā princips. Paeglis stiprina saiti ar Debesu enerģiju. Ja Liepa nes vistīrāko Zemes spēku un enerģiju, tad Paeglis translē tīro Visuma enerģiju un ir Debesu spēku translētājs uz Zemes. Tam ir īpaša saikne ar eņģeļiem, īpaši Erceņģeli Rafaēlu. Paeglis stiprina augstākus ķermeņus par Mentālo, kas retajam kokam ir pa spēkam, bet, protams, tikai tad, ja būsiet to pelnījuši. Paeglis ir Augstais Priesteris, kas ved savu tautu pretim Gaismai. Ejiet pie Paegļa jebkurā laikā, bet vislabāk tad, kad spoži spīd Saule vai Mēness.

Komentāri (0)  |  2011-03-01 18:36  |  Skatīts: 2491x         Ieteikt draugiem
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ