MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


2011.gada 10.aprīlis


Pavasarīgs sveiciens!

Lai gan šur tur, vismaz Mazsalacā, sniegs vēl ir redzams (ne jau vairs tas baltais un tīrais, bet tāds brūngani pelēcīgs...), tomēr skaļās putnu balsis un piesaulītē pie mājas stūra pirmās izplaukušās sniegpulkstenītes vēsta, ka pavasaris ir klāt!

Vēlos pateikt PALDIES! tiem, kuri lasa šeit ievietoto un jo īpaši PATEIKTIES tiem, kuri uzrakstīja personīgas vēstulītes. Kā jau rakstīju, es tikai mācos veidot šo lapu un man ir ļoti svarīgs katrs Jūsu vārds.

Neskaidrība bijusi par mani pašu, bet arī to var noskaidrot, ja ir vēlēšanās. Citiem lai esmu vienkārši Maija!:) Grāmatā par Zilākalna Martu arī izlasīju, ka svarīgākais cilvēkam ir Vārds, tādēļ ļoti rūpīgi jāizvērtē, kādus vārdus mēs liekam saviem bērniem. Toreiz, kad man dzima bērni, es nezināju vārdu nozīmes, bet tagad to ir viegli noskaidrot. Toreiz es daudz ko nezināju, bet man bija jānoiet šis Ceļš, lai nonāktu tur, kur šobrīd esmu...

Ar savu vārdu esmu sadzīvojusi labi, lai gan tam ir vairākas nozīmes -

Pirmais tips. Maiga, liriska, izdarīga un varbūt pat kautra, ne vienmēr prot panākt vēlamo.

Otrais tips. Talantīga un mākslā veido jaunu virzienu. Ir afektēta. Izsmalcināta. Dvēseles piruetes ir galvenais vadmotīvs. Saturs un forma, vīzija un fantāzijas, prasme ielīst iekšā pašā cilvēkā - tas ir dievu svaidīts talants, kas piemīt Maijai.

Trešais tips. Gandrīz vai skopa kā gnīda, īsts īdzības paraugs. Nevar un nevar sagaidīt brīdi, kad viņu apjūsmos; negudra arī laulībā, jo mūžīgi rājas, koriģē un stumda otru. Dienās, kad spīd saule, viņai gribas lietavas, bet lietainā laikā Maija īdzīgi pukst - kāpēc nav svelmes?

Ceturtais tips. Šai Maijai raksturīgs ass prāts kopā ar dziļi valdītu kaisli.

(tas no lapas https://pbs.lv/vardu-skaidrojumi/)

Par sevi varu teikt, ka šis tas man piemīt no visiem tipiem, ja nu vienīgi 3.tips galīgi man nav raksturīgs... :) Bet, kas zina - iekšā varbūt sēž kāds velniņš mazs!:)

Par tekstiem, ko šeit ievietoju, jau rakstīju, bet atgādināšu, ka tie nav nekas jauns un nezināms un līdzīgus var atrast daudzās mājas lapās un vietnēs, bet tie ir tie, kas palīdzējuši manā izaugsmes Ceļā. Ne visiem ir pievienoti avoti vai autori, jo lielākai daļai no tiem esmu pievienojusi savu domu, bet ne visi ir manis pašas pilnībā sacerēti, ja nu vienīgi sadaļā par sevi, kur nav norādīts autors. Bija ierosinājums vairāk pašai rakstīt, nekā pārkopēt... Ar to rakstīšanu ir tā, ka ne vienmēr rodas īstie vārdi, lai pateiktu to, ko gribētu... Un tad ieraugu, ka kāds cits jau to pateicis... Bet apsolu, ka vismaz reizi pa reizei arī pati ko uzrakstīšu!:)

Lai Gaisma un Mīlestība mūsu sirdīs un domās!

Maija


Komentāri (0)  |  2011-04-10 20:54  |  Skatīts: 1230x         Ieteikt draugiem
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ