MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Septiņi laimes cikli


Vai esat ievērojuši, ka ik gadu ar jums apmēram vienā un tajā pašā laikā gadās vienādi notikumi. Tas tāpēc, ka ik gadu cilvēks izdzīvo septiņus dzīves ciklus. Tos ievērojot un vadot noteiktā ritmā, iespējams krietni vien atvieglot savu dzīvi.

Šos ciklus viegli noteikt: katrs ilgst 52 dienas. Pirmā cikla sākums ir jūsu dzimšanas diena. Piemēram, ja esat dzimis 6. jūlijā, tad, pieskaitījis 52 dienas, uzzināt, ka tas beigsies 27. augustā. Otrais dzīves cikls iesāksies 28. augustā un beigsies 17. oktobrī... Jāpiebilst, ka dzimšanas gadam nav nozīmes. Saprotams arī tas, ka garajā gadā pēdējais dzīves cikls būs par vienu dienu garāks.

Ko nozīmē šie cikli? Kā tos izmantot savā labā?

Pirmais cikls - iespēju laiks
Šis ir labākais laiks, lai ar ietekmīgu cilvēku palīdzību īstenotu iecerēto. Atradīsiet aizbildņus, sen kārotu darbu, iespējams gūt materiālus labumus vai sākt savu biznesu. Veiksmīgs laiks, lai meklētu un atrastu uzticamus partnerus un ieguldītu naudu kādā izdevīgā projektā.

Šai laikā jāspodrina sava reputācija.

Otrais cikls - lielu un mazu pārmaiņu laiks
Šai laikā varat doties tuvos un tālos braucienos - vienalga, vai tie saistīti ar darbu vai atpūtu - tie noteikti būs veiksmīgi. Laiks labvēlīgs visam, kas saistās ar kustību: auto pirkšanu vai pārdošanu, pārvadājumiem...

Lielisks brīdis, lai uzstātos sabiedrībā. Plašas iespējas paveras tiem, kuri saistīti ar šķidrumu pirkšanu vai pārdošanu - vienalga, vai tas ir piens, ūdens, alus vai benzīns.

Der iegaumēt, ka otrā cikla laikā nevajag sākt jaunu biznesu, mainīt darbu, parakstīt ilgtermiņa līgumus, dot vai ņemt kredītus, iegādāties vērtspapīrus un spēlēt azartspēles.

Trešais - enerģētiskais cikls
Šai laikā jums būs teicama pašsajūta un veselība. Nebijis enerģijas pieplūdums ļauj šai laikā veikt svarīgus darbus. Vispiemērotākais laiks, lai cīnītos ar konkurentiem.

Ja vēlaties kaut ko pārdot, dariet to nekavējoties, veiksme garantēta!

Šai laikā vīriešiem jaunas romantiskas attiecības uzsākt nav ieteicams, savukārt sievietēm šis brīdis ir piemērots, lai meklētu aizbildni, kurš spēs palīdzēt un sniegt nepieciešamo atbalstu. Ja nevēlaties iegūt ienaidniekus, vairieties no konfliktiem.

Ceturtais - garīgais cikls
Īpaši labvēlīgs radošiem ļaudīm. Studējiet, uzrakstiet sen iecerēto grāmatu, uzgleznojiet gleznu - jūs apņems jaunas idejas un šai laikā tās būs piepildāmas. Šai laikā būsit optimists, lai gan secen nepaies arī uzbudinājums - kā jau katram, kuru apciemo iedvesma.

Kontaktējoties ar izdevējiem, producentiem, projektu vadītājiem u.c., jums jābūt uzmanīgam, un, lai netiktu piekrāpts, pievērsiet uzmanību juridiskiem sīkumiem. Laiks nav piemērot laulībām un lielai naudas ieguldīšanai.

Piektais - personiskais cikls
Paplašiniet savu interešu loku. Jūsu viedoklī ieklausīsies, draugi un sadarbības partneri jums uzticēsies. Esiet sabiedrisks, atmetiet kautrību un vērsieties pie augstāk stāvošām personām. Ja nākas tiesāties, dariet to šajā laikā.

Lielisks periods, lai īstenotu tādus ilgtermiņa projektus, kuri saistīti ar komandējumiem un pārrunām. Varat veikt lielus iepirkumus, ieguldīt naudu, tomēr atcerieties, ka ar visu var notikt kaut kas negaidīts.

Nav ieteicams pirkt un pārdot gaļu un jūras produktus, labāk - uz laiku kļūstiet veģetārietis!

Sestais cikls - atslābināšanās
Laiks atpūsties, izklaidēties, nodarboties ar sportu - nebaidieties, karjera neizjuks, ja nedaudz laika veltīsit arī sev. Lielisks brīdis, lai kaut kur aizbrauktu, pavadītu laiku kopā ar ģimeni un draugiem, veidotu jaunas romantiskas attiecības. Vērtīgi baudīt mākslu - tas kalpos par nākotnes veiksmes ķīlu. Šai laikā radušās draudzīgas vai intīmas attiecības būs noturīgas (vīrieši, nežēlojiet naudu puķēm, smaržām un rotām! Sievietēm izdosies savaldzināt savu sapņu princi).

Var arī nedaudz pastrādāt: kļūstiet par kāda uzņēmuma akcionāru vai ieguldiet naudu daudzsološā biznesā.

Septītais - kritiskais cikls
Šajās dienās jāpārdomā jaunā pieredze. Iespējams, tieši tagad jūs sapratīsit, ka "likāt ne uz to zirdziņu", tāpēc nākotnē vēlams orientēties uz kaut ko citu.

Radikālas pārmaiņas nenāks viegli. Tās var izprovocēt neapdomāta rīcība, bet nekrītiet izmisumā, atcerieties: katrs zaudējums ir tālākas attīstības sākums, tāpēc izmantojiet to un atbrīvojieties no visa liekā. Kaliet jaunus plānus un atcerieties, ka vecie kontakti vēl noderēs - nezaudējiet tos!

Negrimstiet pesimismā, apstājieties un ļaujieties pārdomām.

Avots - https://www.draugiem.lv/misterija/news/?p=3614390

Komentāri (0)  |  2011-05-14 19:55  |  Skatīts: 1413x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ