MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Pielikums.


Pasaules skolotāji tev tikai var palīdzēt, pasakot, ko tu vari sajust un izjust tieši šajā laikā, lai pēc tam tu varētu pats izdomāt, ko labāk darīt ar šiem dažādajiem iespējamajiem elektromagnētisko traucējumu vai izkropļojumu radītajiem simptomiem.

  • FIZISKAJĀ līmenī, tu vari sajust nogurumu pat uz sabrukuma robežas, jo enerģētiskie ķermeņi griežas arvien ātrāk atbildot uz šā laika gaismas frekvences palielināšanos. Tu vari sajust enerģijas "viļņus", kas caurtek tavas rokas un kājas. Pie tam šīs sajūtas var būt ievērojamas kādā noteiktā laikā. Tu vari ļoti mēģināt iemigt naktī, taču neizgulēties un justies ļoti noguris, tāpēc vari gribēt gulēt arī dienas laikā. Tāpēc atpūties tik, cik tev tas ir iespējams. Tā tam ir jānotiek.
  • EMOCIONĀLAJĀ līmenī tev var likties, ka tava dzīve noris kā uz "amerikāņu kalniņiem"! Augšup un tad atkal strauji lejup. Tu vari būt "uzvilkts" un ātri aizkaitināms. Vai arī vari atrasties depresijas un nemiera stāvoklī. Laiku pa laikam tu vari izjust lielas bailes un trauksmi, un pat vari baidīties palikt vienatnē. Tev pat var likties, ka tu mirsti, taču tev jāsaprot, ka tu tikai šķērso mākslīgi izveidoto baiļu un ilūziju zonu, tā kā pacenties atviegloti uzelpot un pārstāt baidīties. Tā tam ir jānotiek.
  • MENTĀLAJĀ līmenī, tev var likties, ka visi notikumi norisinās pārāk strauji, un tu vari justies mentāli iztukšots un tuvu "vārīšanās" stāvoklim. Tas ir tāpēc, ka rietumu kultūrā prāts ir pārāk aktivizēts un uzbudināts jebkurā situācijā. Gaismas frekvences palielināšanās arī turpmāk stimulēs un saasinās prātu aiz līdzsvara robežām. Tāpēc atslābinies, elpo mierīgāk, ļauj notikumiem norisināties un necenties visu laiku "būt augstumos", lai kontrolētu situāciju, jo to tu tāpat nespēsi. Labākā reakcija - "palēnināties" un tikai "peldēt pa straumi", bez pretestības notikumiem, kas uz tevi šobrīt neattiecas un kurus tu nespēj iespaidot. Notikumus, kas attiecas uz tevi personīgi, tev vispirms ir jāpieņem tādus kādi tie ir (jo tie taču jau ir notikuši) un tad jāmēģina iespaidot tos savu iespēju un vēlmju robežās. Ja vēlamās izmaiņas nevar panākt, tad jāizmaina sava attieksme pret šiem notikumiem. Tā tam ir jānotiek.
  • SIRDS līmenī tu vari just ļoti spēcīgi. Jo pašlaik ir izmaiņu laiks. Cilvēks nu atkal tiek vienots ar Kosmisko Pulsu un sajust Dievišķās Radošās Enerģijas plūsmu katrā sava ķermeņa šunā. Jo vairāk tu spēsi atrasties savas Sirds enerģijā, jo vieglāk tev būs atrasties Galaktiskajās Gaismas un Mīlestības plūsmās. Tā tam ir jānotiek.

https://gaisma12.lv/literatura.php?f=minimums&nr=8

Komentāri (0)  |  2011-06-13 21:51  |  Skatīts: 2481x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ