MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


2011.gada 3.novembris


Vakar saņēmu brīnišķīgu vēstuli - pilnu radošas Gaismas un Mīlestības. Kāds prieks!

Diemžēl ne visi varam uzrakstīt ko gaišu un priecīgu, ja mūsos pašos ir tumsa un šai mirklī neredzam izeju, jo otram varam dot tikai to, kas atrodas mūsos pašos. Es varu mēģināt ieteikt - Maini domāšanu!, taču diez vai to saklausīs pat tad, ja radušās veselības problēmas, jo šķiet, ka vainīgi ir visi citi, tikai ne pats.

Esmu pamanījusi, ka vīriešiem grūtāk pieņemt to, kas nav „zinātniski pierādīts", jo dominē viņu loģiskais saprāts. Sievietēm emocijas pirmajā vietā. Tāpēc jau, manuprāt, ir svarīgi dzīvot un darboties tandēmā - vīrietis + sieviete, lai pilnīgāk izprastu notiekošo. Taču ne vienmēr mums izdodas atrast līdzvērtīgu partneri, ar kuru varam dalīties it visā, nebaidoties, ka izsmies un uzskatīs par jukušu...Tāpēc jau ir tik daudz vientuļu cilvēku, kuri iet klusu savu garīgo Ceļu, jo ne visi spējam vai vēlamies skaļi afišēt savas domas un pārliecību. Un reizēm daudz vieglāk uzticēties pilnīgi svešam cilvēkam, kā tepat blakus esošam. Esmu to piedzīvojusi, tādēļ zinu, kā tas ir.

Šorīt izlasīju - „Jā, ziniet, neviens cits jūsu vietā, nevar ienest Gaismu jūsos un jūsu ceļos, visus kodus, programmas un mezglus tikai un vienīgi varat izgaismot paši. Paši esam savārījuši, paši izgaismojam un iemīlam. Mēs varam izmantot citu palīdzību, spēku un Gaismu, zināšanas un Dvēseles viedumu, bet neļaujiet sevi apmuļķot, ja domājat, ka otra persona jūsu vietā ko izdarīs. Nē, šis ir smags darbiņš, kurš sagaida katru cilvēku. Smags nevis tāpēc, ka darbs ir smags, bet tāpēc, ka cilvēks vēl guļ un negrib pats neko darīt, grib, lai kāds cits izārstē, noņem slikto, salabo, dziedina utt. Bet tas nav iespējams. Laiks mosties!!"
(Pilns teksts - https://inesemalinovska.wordpress.com/) un pilnīgi tam piekrītu.

Tad nu modīsimies!

Ar mīlestību - Maija

Komentāri (0)  |  2011-11-03 17:49  |  Skatīts: 1028x         Ieteikt draugiem
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ