MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Izvēlies savus stāstus, izvēlies savas emocijas


Tā kā stāsti, ko Jūs sev stāstiet rada visas Jūsu emocionālās reakcijas kā atbildes šiem stāstiem, būtu tikai saprātīgi sākt tos apzināti izvēlēties. Jūs variet sākt ar to, ka piefiksējiet tos stāstus, kurus Jūs paši sev stāstāt un to, kā tie ietekmē jūsu labsajūtu.
Uzdevums:
Uzrakstiet trīs notikumus, kas ir radījuši jums prieku un labsajūtu. Aprakstiet tos detalizēti.

Uzrakstītajā pasvītrojiet visus  īpašības vārdus.  Padomājiet kādus īpašus vārdus jūs izmantojāt, lai aprakstītu  prieku? Pievērsiet uzmanību, kā jūs esiet veidojis priecīga notikuma stāstu?
Paplašiniet savu emocionālo izpratni un tādu pašu vingrinājumu veiciet par: laimi, skumjām, bailēm, mierīgu prātu un dusmām. Ļaujiet sev iepazīt sajūtas, kuras izriet no jūsu stāstiem. Šis uzdevums prasa laiku, bet tas ir tā vērts. Jūs sāksiet ieraudzīt, ka patiesa brīvība rodas, jo apzināmies, ka mēs varam izvēlēties savas emocijas. Tas bagātina mūsu dzīves un aizved mūs tālāk mūsu pārliecībā.
Jūs patiesi variet sajust augstāko laimi un prieku, neskatoties uz to, kādi notikumi norisinās jūsu dzīvē. Tas tikai prasa nedaudz laika un praksi atcerēties, ka jānomaina stāsts.
Praktizējiet stāstīt laimīgus un priecīgus stāstus.
Un kādu dienu jūs kļūsiet laimīgs, lai kas arī notiktu!

Fragments no elektroniskās grāmatas "7 Soļi Laimīgai Dzīvei"

Autore: Dr.Sjūzana Grega (Dr.Susan Gregg).

https://www.inlighthouse.lv/7_step_to_joy.html
Komentāri (0)  |  2011-11-07 19:23  |  Skatīts: 1145x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ