MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Ja ticam skaitļiem


Numeroloģija ir skaitļu filozofija, kas radusies tālā senatnē. Pirmie reģistrētie dati par numeroloģiju ir no 10000 gadu senas pagātnes Babilonijā un Ēģiptē. Tolaik cilvēki ļoti smalki pārzināja skaitļu ietekmi uz cilvēku raksturiem un likteņiem. Grieķu matemātiķis, astrologs un filozofs Pitagors 6 gs. pirms mūsu ēras, apkopojot seno cilvēku gudrības par skaitļiem un to ietekmēm, izvirzīja teoriju, ka skaitļi nosaka Visuma, pasaules kārtību un katra cilvēka personīgo dzīvi un likteni. Viņš ticēja, ka visas parādības var tikt reducētas matemātiskos terminos.

Numeroloģija var tikt izmantota kā līdzeklis, lai saprastu cilvēka dvēseli, izprastu viņa personību. Tavs vārds un dzimšanas datums var būt atslēga skaitļu noslēpuma atklāšanai un norādīt tavas nākotnes virzienu.

Numeroloģiskie skaidrojumi tāpat kā horoskopi, nav jāuztver viennozīmīgi, kā neapstrīdama patiesība, tomēr seno cilvēku gadu tūkstošos krātajām zināšanām var būt kāda nozīme...

 
Mans (Maijas) personības raksturojums

Lai iegūtu savu raksturojumu, ievadi vārdu, uzvārdu un dzimšanas datumu šeit:
(norādīts)

  UZZINĀM -

  Mani - Maijas - PERSONĪBU RAKSTUROJOŠIE SKAITĻI https://numerologija.testi.lv/img/hr.gif

   
DZĪVES CEĻŠ

Tavs skaitlis ir 22


Valdošais veidotājs, ļoti spēcīgs dzīves ceļš. Galvenās rakstura īpašības ir liela apdāvinātība, spēja sasniegt izvēlētās profesijas virsotnes, iedzimta spēja risināt materiālas dabas problēmas. Spēj produktīvi risināt globālas, starptautiska līmeņa problēmas. Nebaidies izmantot savu garīgo potenciālu! Negatīvās īpašības, no kurām jāizvairās ir lielas nervu spriedzes, vienaldzība, spēju izmantošana savtīgos nolūkos, pārdegšana, apjukums. Nebaidies kļūdīties un problēmu apskatīt no plašāka skatu punkta! Skaitlim 22 nekļūstot par dominējošo, tev raksturīgas skaitlim 4 raksturīgās īpašības: Cilvēks ar spēcīgu labā un ļaunā izjūtu. Tu esi ļoti godīgs, atklāts, kārtību mīlošs un nopietns, praktiskas dabas cilvēks ar lielu atbildības sajūtu, kurš sistemātiski un metodiski strādā. Tu mācies izmantot šīs īpašības, lai sasniegtu savus mērķus, par spīti dzīves, vides un iekšējiem ierobežojumiem, ar kuries sastopies strādājot. Tādēļ ātrāk kā citi jūti savu spēju robežas un mācies dzīvot mierā un harmonijā ar ierobežojumiem. Tev piemīt dabiska spēja plānot, labot, celt, likt lietām darboties, tādēļ tu vari tikt uzskatīts par vienu no uzticamākajām personām, sabiedrības stūrakmeņiem un veidotājiem. Tu es brīnišķīgs menedžeris ar lielisku apziņu, kā darbs būtu jāpadara, tomēr tava neatlaidība mērķa sasniegšanā un spējā iegūt darbu brīžiem robežojas ar apsēstību. Tu strādā labāk, ja esi pakļauts spēcīgai kontrolei, smagām problēmām. Tev draugu var nebūt daudz, bet tie ir lojāli un draudzība ilgst visas dzīves garumā. Tava palīdzība, atbildība par viņu iesāktajiem darbiem var būt viena no tavām labas reputācijas atslēgām. Tev jāizvairās no pārmērīga dogmatisma, balansa starp tiešumu un aplinkiem sarunās, darbaholisma un tieksmes komandēt, subjektīvas lietu apskates, ietiepības, spītības, sevis šaustīšanas un paškritikas. Koncentrējies uz ierobežojumu pozitīvo pusi, un tad tu sekosi ceļam, lai piepildītu savu dzīves mērķi!


DZĪVES CEĻA CIKLI
Savā dzīves ceļā katram no mums ir jāiziet cauri trim dzīves ceļa cikliem: formējošajam, kura laikā veidojas personība; produktīvajam, kura laikā tiek sasniegti galvenie panākumi un piepildīti dzīves mērķi; un noslēguma.

Formējošais cikls

Tavs skaitlis ir 1

Bērnam šis posms ir ļoti sarežģīts, jo ir spēcīga vēlme pēc neatkarības, kas vēl pilnīgi nav iespējama. Cikla sākumā parādās oriģinalitāte un radošums, kas turpinās visa cikla garumā. Jau no paša cikla sākuma ir spēja vadīt, bet problēmas var sagādāt to spēju attīstība, kas saistīta ar sekošanu un pakļaušanos. Drīzus panākumus tev sasniegt var palīdzēt augstā pašapziņa un individualitāte, kas tev piemīt jau cikla sākumā. Karjeras sākuma gados tu esi agresīvs, tev piemīt stiprs raksturs, noteiktība un saprātīgums. Jau agrā jaunībā tu esi inovatīvs, tavu radošo ideju realizāciju veicina labs intelektuālais potenciāls, radošs gars. Attīstot savas līdera dotības, lai saglabātu draudzību un esošo darbu, tev jāmācās apvaldīt savu egoismu.


Produktīvais cikls
Tavs skaitlis ir 3

Ļoti patīkams cikls, pilns pašizpausmes, kurā ir daudz prieka, bet maz plānošanas un koncentrēšanās! Pilns radošuma, bezrūpības, oriģinalitātes, optimisma, kas veicinās izaugsmi karjerā un privātajā dzīvē. Tomēr neizšķied savus talantus veltīgi un neesi pārmērīgs!


Noslēguma cikls
Tavs skaitlis ir 9

Nokārtotas un laimīgas dzīves savienojums - pozitīva attieksme pret pasauli, dalīšanās ar savu pieredzi, iesaistīšanās dažādos cilvēcei vai savai apkārtnei derīgos darbos. Ja esi jau iemācījies nesavtīgi dot, šī būs laimīgākā tavas dzīves daļa. Īstais laiks nepabeigto darbu realizācijai!

 

LIKTEŅA SKAITLIS

Tavs skaitlis ir 9


Tu es līdzjūtīgs, ar spēcīgu mīlestības un vienlīdzības izjūtu, plašu redzesloku, tu centies būt vidutājs starp cilvēku un radošumu, iztēli, cilvēkmīlestību, bezpersoniskumu, intuīciju, filantropiju, emocionalitāti, dāsnumu, ziedošanos, nodošanos. Šo vērtību dēļ draugi tev ir ļoti svarīgi. Tu esi par vienlīdzību un cilvēcību, draugus neizvēlies pēc sociālā statusa vai finansiālā stāvokļa. Seko savām sajūtām, nebaidies būt jūtīgs. Tu esi kā „vecākais brālis" vai māsa, cilvēki tevī klausās, tu māki viņus iedvesmot. Tevī mīt daudz apslēptu māksliniecisko talantu, tu veiksmīgi vari darboties kā padomdevējs, mediķis, mākslinieks, diplomāts. Ja neattīstīsi savas spējas un spēkus, novirzīsi tos nepareizi, tev būs jāspēj cīnīties ar tādām īpašībām kā egoisms, savrupība, vieglprātīga attieksme pret pienākumiem.


LIKTEŅA VIRZIENA SKAITLIS

Tavs skaitlis ir 5


Tev dzīvē ļoti svarīga ir pašatbrīvošana. Lai līdz tai nonāktu, tev jāattīsta sava brīvība, pašizziņa, pielāgošanās pārmaiņām un negaidītām situācijām, jaunas idejas, pētniecība, jāatvēl laiks piedzīvojumiem, ceļošanai, novērošanai, jāmācās dot brīvību arī citiem.


DVĒSELES PIEPILDĪJUMS
Dvēseles piepildījuma skaitlis pauž tavas vēlmes, kuras tu, iespējams, reti kad izpaud apkārtējiem, tomēr tās tev ir ļoti svarīgas, lai tu justos apmierināts ar savu dzīvi.

Tavs skaitlis ir 4


Tev visnepieciešamākais ir finansiālais nodrošinājums un darba garantijas. Tu esi laimīgs, ja tev nav parādu un mājās ir ģimeniska atmosfēra. Ja citi to pratīs novērtēt, tu iegūsi iekšēju mieru un piepildījumu.


IEKŠĒJĀS VĒLMES
Savas iekšējās vēlmes mēs reti kad apzināmies, jo tās slēpjas dziļi mūsu zemapziņā. Tajā pašā laikā tās stipri iespaido mūsu rīcību. Tieši iekšējo vēlmju izpausmes mēdz citiem radīt lielu daļu pirmā iespaida par mums. Šīs vēlmes var tā arī nekad netikt realizētas to neapzinātās dabas dēļ.

Tavs skaitlis ir 3


Tu vēlies būt mākslā - kā rakstnieks, mūziķis, gleznotājs, tādēļ meklē vislabākos veidus kā paust savas izjūtas, iegūt dzīvesprieku. Tu tiecies pēc slavas, novērtējuma un pievilcības citu acīs.

 

LAIMĪGIE DATUMI
Nevajag šo dienu dēļ īpaši mainīt savu dzīvi un plānus, tomēr der iegaumēt dienas, kad veiksmes zvaigzne tev pilnīgi noteikti ir blakus!

Tavi laimīgie datumi ir 4., 13., 22., 31.
DZIMŠANAS DIENA
Diezgan daudz par tavu raksturu un personības īpašībām var pastāstīt arī diena, kurā tu esi dzimis. Svarīgi ir gan kura nedēļas diena tā bijusi, gan kurš mēneša datums.

Tava dzimšanas diena bija pirmdiena


Pirmdienu visvairāk ietekmē mēness. Šajā dienā dzimušie ir ar bagātu iztēli apveltīti ideālisti. Viņiem bieži ir apaļa sejas forma, viņi bieži saaukstējas. Pirmdienā dzimušie prot lieliski plānot, sakārtot, bet plānu realizēšana dzīvē lielākoties neizdodas tik labi kā iecerēts. Vienmēr aizņemti un ļoti strādīgi. Viņiem trūkst pašapziņas un bieži ir pretrunās ar paša domām. Visspēcīgāk mēness ietekmē 2.; 11.; 20.; 29. datumā dzimušos.


Tavs dzimšanas datuma skaitlis ir 3

Tavs vitālais dzīvesveids, lieliskā humora izjūta un mākslinieciskums tev lieliski palīdz cīnīties ar dzīves grūtībām un viegli izkļūt no sarežģītām situācijām. Tev patīk atrasties publikas priekšā, atstāt labu iespaidu, īpaši labi tev padodas „vārda māksla" - sākot ar rakstīšanu, beidzot ar dziedāšanu. Uzmanies no pārliekas iesaistīšanās vienlaikus pārāk daudzos darbos, tādējādi nepabeidzot gandrīz neko no iesāktā! Apslāpē pārlieku lielu jūtu polaritāti!

 

IZAICINĀJUMA SKAITĻI
Dzīvei ir divas puses un ne vienmēr gadās, ka esam tajā saulainajā. Izaicinājumi ir dzīves ceļa tumšā puse, kad jāsakopo spēki, jāpārvar šķēršļi. Jāmācās tiem sagatavoties un tos pienācīgi pārvarēt. Tavā dzīves ceļā ir trīs izaicinājumi - pirmais no tiem tiek uzskatīts par galveno un grūtāko.

1. izaicinājums

Tavs skaitlis ir 2

Tu esi ļoti jūtīgs, baidies no kritikas, vienaldzības un neizdošanās, tādēļ grūtības tev sagādā kontaktēšanās ar cilvēkiem. Attīsti sevī pašpārliecinātību, pieļauj nedaudz bezrūpību un neņem visu tik ļoti pie sirds! Darbs komandā sokas labāk kā vienatnē! Izmanto savas spējas sev par labu - tavs jūtīgums tev ļauj uztvert sabiedrības negācijas, mājienus, ko citi neuztver! „Kas lēni nāk, tas labi nāk!" - mācies izmantot savas spējas, pieņemt kompromisus un strādāt ilgtermiņā. Nekautrējies no vadošiem amatiem un svarīgiem lēmumiem! Neuztver lietas pārlieku personīgi, bet mācies dzīvi skatīt kontekstā ar apkārtējo vidi un attīstīt savu personību.


2. izaicinājums
Tavs skaitlis ir 6

Problēmas var sagādāt tavs perfekcionisms, varaskāre, neiecietība. Citiem grūti dzīvot pēc taviem augstajiem standartiem. Centies savu spēju līdzsvarot situāciju izmantot pozitīviem mērķiem! Harmonija nedrīkst būt tavs pašmērķis. Mācies nesavtību, dot citiem brīvību viņi viedokļos, respektēt viņu domas. Lieliskās diplomāta dotības nav jāizmanto savtīgu un divkosīgu attiecību uzturēšanai!


3. izaicinājums
Tavs skaitlis ir 4

Dzīvē visgrūtāk ir pārvarēt problēmas, kas saistītas ar darba prieku, ražīgumu, slinkumu. Tev nepatīk piespiedu darbi. Attīsti rūpību, praktiskumu, laika plānošanu, atbildību pret saviem darba pienākumiem, pacietību, lai cīnītos ar ikdienas rutīnas sekām!

 

PANĀKUMI
Dzīvē var izdalīt četrus panākumu ciklus, katrā no tiem var būt citi mērķi un arī citi sasniegumi.

1. panākums

Tavs skaitlis ir 4

Vēlme gūt panākumus. Rūpīgs darbs, plānošana, liela atbildības sajūta un perfekcionisms veido stiprus pamatus nākotnei. Mērķtiecība un kārtība dos panākumus ceļā uz vēlamo rezultātu. Jāizvairās no darbaholisma un ieslīgšanas rutīnā.

Tavs pirmā panākuma cikls beidzas, kad tavs vecums gados ir 32.


2. panākums
Tavs skaitlis ir 3

Smel dzīvi ar lielo karoti, esi sabiedriski aktīvs, iegūsti daudz draugu. Ļaujies domu lidojumam, pievērsies dvēseliskām lietām: mākslai, mūzikai, dejai. Izmanto savus radošos talantus!

Tavs otrā panākuma cikls beidzas, kad tavs vecums gados ir 41.


3. panākums
Tavs skaitlis ir 7

Lielisks panākumu laiks filozofijā, gara attīstībā un pašattīstībā. Iespējama tieksme uz vienpatību, tādējādi attīstot sevi intelektuāli un pievēršoties zinātnei. Izmanto šo laiku savā labā! Tas atmaksāsies un veidos tevi par ļoti spēcīgu personību.

Tavs trešā panākuma cikls beidzas, kad tavs vecums gados ir 50.


4. panākums
Tavs skaitlis ir 1

Šajā posmā ir liela vēlme sevi pierādīt, atrast savu vietu dzīvē. Ļoti aktīvs, radošs laiks, kad vajag sevi pierādīt, realizēt savu domu lidojumu, palīdzēt citiem, apliecināt sevi. Lielisks laiks zinātnei un pētījumiem. Ļoti spēcīgs panākumu skaitlis, grūts jauniem cilvēkiem, kuru raksturs nav nostiprinājies un ir bailes vadīt, būt galvenajam.

 

PERSONISKAIS GADS
Ko gaidīt no pašreizējā gada, ko plānot nākotnē?

Šī gada skaitlis tev ir 8
(2011)

Lieli panākumi, gads, kad rūpīgi darbosies, būsi ļoti aizņemts, parādīsies ambīcijas, pieņemsi svarīgus lēmumus, sasniegsi augstus mērķus (ja pats izrādīsi vēlmi darboties, spēsi izmantot iespējas). Labs laiks lieliem nekustamo īpašumu darbiem. Tavs iepriekšējos gados darītais darbs nesīs jaunus darba piedāvājumus un attīstības iespējas. Tavā personībā attīstīsies tādas īpašības kā spēcīga biznesa domāšana, pašpārliecinātība un tieksme pēc varas un kontroles, autoritātes.


Lai uzzinātu cita gada raksturojumu, izvēlies gada skaitli:

PERSONISKAIS MĒNESIS

Tieši tāpat kā tu analizē personisko gadu, ir iespējams analizēt personisko mēnesi, lai iegūtu plašāku ieskatu, kādas vibrācijas vari izmantot savu attiecīgā mēneša mērķu sasniegšanai. Atceries, ka attiecīgā mēneša vibrācijas pirmajās un pēdējās piecās mēneša dienās var būt vājākas, iespējams, ka vibrācijas noteiktā mēnesī paildzinās, tādējādi aizkavējot nākamā mēneša vibrācijas.

Šī mēneša (decembra) skaitlis tev ir 2


Mēnesis, kad jārūpējas un jāvelta laiks apkārtējiem, īpaši tev tuviem cilvēkiem. Lielisks laiks, lai sadarbotos, veidotu jaunus projektus, rūpētos par materiālo nodrošinājumu nākotnē.


Lai uzzinātu cita mēneša raksturojumu, izvēlies gada skaitli un mēnesi:

PERSONISKĀ DIENA

Ko gaidīt no šodienas, rītdienas un kādēļ aizvakardiena bija tik veiksmīga? Kā to nodrošināt rīt? Kā zināt, kura diena ir mazāk laimīga, kura vairāk? Izpēti savu personīgo dienu.

Šīs dienas (29.decembris) skaitlis tev ir 4


Lieliska diena, lai ikdienas rutīnā rūpīgi strādātu sava mērķa sasniegšanai, tādēļ velti sevi visu darbam un profesionālajiem mērķiem! Īpaši labi tie padosies, ja strādāsi vienatnē, klusā un harmoniskā vidē. Nepiemērota diena svarīgu līgumu, dokumentu parakstīšanā un iziešanai sabiedrībā, izklaidēm!


Lai uzzinātu citas dienas raksturojumu, izvēlies datumu:

-----------------------------------------------------------

 

Tik tālu var uzzināt par brīvu, ja reģistrējas lapā -
https://www.testi.lv

 

Komentāri (0)  |  2011-12-29 17:36  |  Skatīts: 5508x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ