MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


1. Erceņģelis Zadkiēls un Prieka Eņģeļi. Kosmiskās Brīvības Violetā Liesma.


(Katru reizi, kad piesauciet Erceņģeli - vizualizējiet to vai citu liesmu, kas atbilst Erceņģeļa Kalpošanas attiecīgajam Staram. Papildiniet aicinājumus un vēlējumus - paši ar saviem lūgumiem un lūgsnām.)

Es Esmu Kas Es Esmu Vārdā - es piesaucu septiņus Erceņģeļus un viņu Gaismas leģionus, es piesaucu mīļoto Erceņģeli Zadkiēlu, un Prieka Eņģeļus, un lūdzu pārveidot manā apziņā un zemapziņā, visos manos centros kanālos un smalkajos ķermeņos, manā DNS sistēmā, manos orgānos un sistēmās manā bioloģiskajā ķermenī - visu atlikušo karmu. Pārveidojiet manas iekšējās bailes - par manu nemirstību un brīvību. Visus manus (nepilnvērtības) kompleksus - par manas Dievišķās Nevainojamās Pilnības un mana Augstākā ES Dievišķās Uzvaras enerģijām. Manus trūkumus un sevis nemīlēšanu - par Īstenas Mīlestības, Līdzsvara un Harmonijas enerģijām, kuras ļaus man drīzākajā laikā - pilnībā attīrīties no visa, kas saista mani, no visa, kas traucē man brīvi elpot un rīkoties uz Planētas, no visa, kas bloķē manī sava Augstākā Uzdevuma pildīšanu un Kalpošanu Pasaulei. Pārveidojiet manī visu, kas izraisa manas pasaules un manas individuālās realitātes ciešanas un nepilnības - tīrā Prieka un Mīlestības enerģijā.

Es VĒLU jums darboties katru brīdi manā dzīvē ŠEIT un TAGAD - kamēr vien man patiešām ir vajadzīga jūsu palīdzība un atbalsts, ko tagad līdzu. Izdariet to - lai dotu Augstāko Labumu man, maniem tuvajiem, un visām Jūtošajām būtnēm Visumā.

Lai Notiek Tā.

Tas Ir Noticis !!!

AMEN

PALDIES!

Komentāri (0)  |  2011-01-21 00:28  |  Skatīts: 2003x         Ieteikt draugiem
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ