MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Martā jauna tikšanās jaunās telpās


Šomēnes atsākam nodarbības pavisam jaunās telpās, tādēļ ievietoju šo informāciju.

No Akaši hronikas

Kādas enerģijas un kādu pieredzi mēs varam sagaidīt Martā 2012?

Enerģija šinī mēnesī līdzinās Sirdspukstiem, tā ir pulsējoša. Ir tāda sajūta, ka lietas nāk iekšā, un iet atkal prom. Ir tāda sajūta, ka lietas pavirzās uz priekšu, un tad atkal atgriežas atpakaļ. Tanī visā ir noteikts ritms, un ja jūs varat sajust šo ritmu, un iet kopā ar to - gan tad kad lietas uzplaukst, gan arī tad kad lietas nevedas - jūs sajutīsiet, ka šis mēnesis ir ļoti spēkpilns. Līdzīgi bungu sitieniem, tas var novest jūs daudz dziļāk, - novest daudz dziļāk savā Iekšienē un savā savienojumā ar Garu. Ja jūs nebūsiet gatavi virzīties kopā ar šī mēneša ritmu - jūs pamanīsiet, ka jums patiešām grūti ir atrast savu iekšējo balansu. Tas līdzināsies, it kā jūs tiktu mētāti dažādos virzienos, un jums būs grūti noturēties pie sava kursa.

Šī pulsējošā enerģija patiesībā atgādina Sirds Enerģiju. Sirds Centrs ir ļoti svarīgs šinī mēnesī, un Mīlestība ir ļoti svarīga šinī mēnesī. Marta mēnesis šim 2012. gadam līdzinās Sirdij. Faktiski, viens no veidiem, kā jūs varētu iedomāties progresu šinī gadā, ir tāds, ka enerģija iezemējas, virzoties lejup pa cilvēka čakru sistēmu. Decembris un janvāris jums sākās ar ļoti pacilātām un ēteriskām enerģijām, un - bija grūti ar tām tikt galā, bija grūti ar tām savienoties, bija grūti atrast cietu pamatu sev zem kājām. Februārī jūs tikāt ielādējuši ļoti daudz informācijas caur savu Trešo Aci un Kakla čakru. Bet Martā jūs virzīsieties no Kakla čakras uz Sirds Centru, un jūs turpināsiet šo lejupvirzīšanos - visa atlikušā gada garumā. Pēc būtības, kā Cilvēciska rase, jūs no šiem Augstākajiem Līmeņiem iesūcat sevī un caur sevi šinī materiālajā pasaulē un šinī trīsdimensiju realitātē - milzīgu daudzumu Daudzdimensionālas Garīgas Augstāko Līmeņu Enerģijas un Informācijas, lai tā varētu palīdzēt jums jūsu tālākajā attīstībā. Tādejādi - šis Augstākais Viedums šinī lejupvērstajā kustībā caur jūsu Čakru sistēmu - šinī mēnesī patiešām nonāks un uzsūksies jūsu Sirds centrā.

Daudzi no jums šinī mēnesī gūs pieredzi Sirdslietās. Jums tā varētu būt Sirdi plosoša pieredze, jums tā varētu būt Sirdi spēcinoša pieredze, un iespējams, ka jums būs abas šīs pieredzes vienlaicīgi. Ļoti svarīgi šinī mēnesī ir parūpēties par tām lietām, ko jūs MĪLAT, un parūpēties par SAVU SIRDI. Esiet jauki pret sevi, uzturiet savu garu, uzturiet savu Sirdi, izvēloties tādu pieredzi, kas liktu jums izjust vairāk Mīlestības un mazāk baiļu. Nekad vēl tas nav bijis tik svarīgi, kā tas ir Martā - veltīt savu uzmanību lietām, kas UZTUR jūsu Mīlestību, nevis tām lietām, kas uztur jūsu bailes.

Ir kāda neliela īpatnība, izvēloties baiļu vietā Mīlestību, un tā ir ļoti būtiska. Šinī mēnesī ir svarīgi - REĀLI paskatīties uz to - KAS JŪS UZTUR. Kādu informāciju jūs uzņemiet? Kādu pārtiku jūs lietojiet? Kādus cilvēkus jūs pulcējiet ap sevi? Pārliecinieties par to, ka esat izdarījuši visu iespējamo, lai piepildītu sevi ar Mīlestības Enerģiju, un izvairieties no tām lietām, kas liek jums izjust bailes, vai domāt briesmīgas domas. Jūs nepadarīsiet savu dzīvi perfektu, jūs nepadarīsiet to šķīstu. Jums ir tikai jābūt drošiem par to, ka jūs uzturat sevi Mīlestībā - cik vien tas ir iespējams.

Kā vēl mēs varētu gūt vislielāko labumu no šī mēneša enerģijām?

Šinī mēnesī būs svarīgi parūpēties par savu fizisko Ķermeni. Tas nozīmē, ka uzturēšana un lološana attiecas arī uz jūsu fizisko struktūru. Par cik jūs uzsūcat milzīgu daudzumu enerģijas - tas ir patiešām liels pārbaudījums jūsu Ķermenim - tas ir izaicinājums jūsu spējai palikt centrētiem savā Ķermenī. Šī papildus enerģiju plūsma jūsu Ķermenim - vienalga, apzinieties jūs to vai nē - ir nepieciešama, lai nodrošinātu ciešāku savienojumu starp jūsu Prātu, jūsu Garu un jūsu Sirdi. Pārliecinieties, ka jūs ļoti labi rūpējaties par savu fizisko Ķermeni šinī mēnesī - it īpaši pārliecinieties par to, ko jūs ēdat.

Tāpat arī - piedalieties aktivitātēs, kas palīdz jums - būt sazemētiem uz planētas Zeme, un vienlaicīgi arī - būt savienojumā ar citiem cilvēkiem. Pavadiet laiku dabā, un kontaktējoties ar citiem cilvēkiem - tas jums būs ļoti noderīgi. Jebkādi rituāli un ceremonijas, kas notiktu grupām kopīgi savienojoties ar Zemi - varētu ļoti palīdzēt šinī mēnesī. Brīvprātīgo darbs vai kāda cita veida palīdzība planētai arī iekļausies šinīs aktivitātēs ļoti labi. Jūs patiešām izbaudīsiet patieso savas Sirds enerģijas Spēku, kas jums būs pieejams 2012. gada Martā, ja jūs būsiet savienoti ar planētu Zeme, un komunicēsiet ar citiem cilvēkiem.

Būtu svarīgi arī jums apzināties savas savstarpējās robežas. Tas ir tas, ar ko Gaismas Darbinieki sastopas, un pie kā strādā daudzu gadu garumā. Šis ir tas laiks, lai pa jaunam paraudzītos uz to - kā jūs PĀRVALDAT savas attiecības. Jūs esat TAISNĪGI? Jūs esat GODĪGI? Jūs esat LABSIRDĪGI? Un tādā pat veidā, kā jūs šos jautājumus uzdodat attiecībā pret citiem - pārliecinieties, ka jūs tos adresējat arī paši sev. Vai jūs varat būt - GODĪGS PRET SEVI? Vai jūs varat būt - TAISNĪGS PRET SEVI? Vai jūs varat būt - LABSIRDĪGS PRET SEVI? Reizēm jums vajadzēs pateikt citiem „nē", izraisot vilšanos viņos un sarūgtinājumu - lai labāk parūpētos par sevi. Vislielākā gudrība, kas uztur jūs kā Gaismas Darbiniekus, ir - savstarpējās robežas balstīt uz parūpēšanos par sevi vispirms - lai spētu labi rūpēties arī par tiem, kas jums apkārt. Sevis iztukšošana ir tas, kas jūs padara nespējīgus kārtīgi parūpēties par citiem. Tas vienmēr tā ir bijis, bet tagad ir nepieciešams, lai jūs to patiešām APTVERAT.

Šinī mēnesī pārliecinieties, ka jūs reāli raugaties uz savām savstarpējām attiecībām. Noskaņojieties uz spēju pateikt „nē" ar Labsirdību un Līdzcietību tad - kad jums nepieciešams parūpēties par sevi tik labi, cik vien iespējams. Un tādā pat kārtā - esiet gatavi pateikt „jā" - kad jums nepieciešamas lietas, kas uztur jūsu Garu un baro jūsu Dvēseli.

AKAŠI Hronikas par 2012. gada MARTU
01.03.2012 caur Jen Eramith
https://www.akashictransformations.net/in...
No angļu/krievu valodas tulkoja Maija Čepule

Komentāri (0)  |  2012-03-04 02:11  |  Skatīts: 977x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ