MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Attīrošās mandalas zīmēšana


Praktiski padomi.

Attīrošo mandalu var zīmēt, kad ir radusies nepieciešamība atbrīvoties no negatīvām enerģijām un atlaist visu, kas mums vairs nekalpo, - ķermeniskās slimības, disharmoniskas domu formas un uzskatus, negatīvu vai novecojušu enerģiju savā mājā. Turpat var pievienot visu, kas vairs nekalpo mūsu augstākajam labumam, bet par kā eksistenci mēs pat nezinām.

 Ja cilvēkam ir kāda dominējoša problēma, tad labāk fokusēties uz to kā uz atsevišķu mandalu, lai atbrīvotos no tās pašā saknē. Ja rodas sajūta, ka ar vienu reizi nav izdevies pilnīgi atbrīvoties no nevēlamā, tad procesu var atkārtot.

 Attīrošās mandalas zīmēšanas process ir šāds:

1.    Sagatavo papīru un krāsas. Noder pat vienkāršs piezīmju papīrs, jo mandala procesa noslēgumā tiks sadedzināta.

2.    Aizver acis un izsaki nodomu atlaist visu, kas vairs nekalpo Tavam augstākajam labumam.

3.    Iztēlojies visu, kas Tev sagādā diskomfortu un kas saistīts ar to, ko Tu vēlies atlaist, - kaut ko, ko kāds Tev pateicis vai nodarījis, apstākļus, kas šķietami ir ārpus Tavas kontroles, jebko, kas tevi sadusmo, biedē, skumdina, sagādā vilšanos, stresu vai satraukumus.

4.    Nedomājot par to, kā Tu attēlosi minētās lietas, vienkārši izvēlies krāsu, kas Tev šķiet īstā, un sāc izzīmēt savas emocijas. Atļauj zīmējumam plūst no sava iekšējā centra. Izpaud savas sāpīgās izjūtas uz papīra. Ļaujies emocijām - izraudies vai izkliedzies, ja izjūti pēc tā vajadzību.

5.    Ja prātā uzpeld kādi vārdi, pieraksti tos uz papīra, gari par tiem nedomājot, taču, ja rodas nepieciešamība pie kāda aizkavēties - seko savai intuīcijai!

6.    Izjūti totālu kontaktu ar notiekošo. Atļauj visam izpausties zīmējumā.

7.    Kad jūti, ka zīmējums ir pabeigts, aizver acis.

8.    Apzinies, ka tagad zīmējumā ir visas enerģijas, kas bija Tevī, bet kas Tev vairs nav lietderīgas.

9.    Atrodi drošu vietu, kur vari zīmējumu sadedzināt, - kamīnu, krāsni vai ugunskuru. Paliec pie degošās mandalas, kamēr tā ir pilnīgi pārvērtusies pelnos. Vēro, kā liesmas transformē mandalu, un izjūti izmaiņas. Atlaid visu atlaižamo ar dziļu izelpu. Pacel plecus ausu augstumā un tad atlaid tos brīvā kritienā. Sakod zobus un tad tos atlaid. Sasprindzini vēdera daļas „grīdu" un tad atlaid šo sasprindzinājumu - tam parasti seko fantastiska atbrīvošanās sajūta. Apzinies, ka esi atlaidis visu nevajadzīgo bagāžu. Tu esi attīrījies no vecās enerģijas un gatavs radīt jaunu enerģiju nākotnei.

 

(Informāciju smēlos 2012.gada „Ezotēriskajā gadagrāmatā")

Komentāri (2)  |  2012-03-06 17:07  |  Skatīts: 5263x         Ieteikt draugiem
neroli - 2012-12-30 04:24
Paldies ! Ļoti laba informācija !!!

Signe (Sviklāne) - 2013-01-14 05:37
Paldies... par iedvesmu! :)


Atpakaļ