MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Tikšanās - 19.aprīlis


Tā nu vakarā pēc bibliotēkas oficiālā darba laika „salidojām" kopā tie, kuri vēlas ko vairāk uzzināt par sevi un pabūt kopā ar līdzīgi domājošiem. Šodien vienai no mūsējām - Vēsmai - vārda diena un jau iepriekšējā reizē tika nolemts mazliet „uzdzīvot" pie tējas vai kafijas tases un kūciņām... Tādēļ šoreiz no oficiālās bibliotēkas telpas pārvācāmies uz neoficiālo atpūtas telpu, kur draudzīgā lokā vairāk kā divas stundas paskrēja nemanot.

Kā jau ierasts, arī šoreiz mūsu Gaismas aplītis ar svecīti un gaišajiem mirklīšiem no manis pie Lienes, Vēsmas, Dainas, Ināras, Antras, Līgas... Jā, pavasara elpa jūtama it visā - gan dabā, gan domās un darbiņos!

Taču strādājām nopietni. Ar iesākuma meditāciju-lūgšanu Zemei. Ar diezgan plašu manis sagatavotu informāciju par personvārdu nozīmi mūsu dzīvē un Vēsmas sagatavoto informāciju. Ar ikviena no mums skaidrojumu par savu vārdu, kā ar to sadzīvojam, kāpēc tieši tāds vārds... un citām pārdomām šai sakarā. Arī mājupceļam tika izvēlēta meditatīva doma no man tieši šodien dāvātas grāmatiņas nejauši uzšķirot...

Šī bija mūsu pēdējā nodarbība šajā sezonā, jo vasarā diezgan grūti lauku cilvēkiem visiem kopā sanākt. Ja nu dzīve piespēlēs ko interesantu, tad, protams, ziņošu! Bet tā nopietni un regulāri atsāksim mūsu nodarbības rudenī, kad vakari paliek tumšāki. Kopējā iecere - izbrauciens ar velosipēdu - ir spēkā!

Uz tikšanos!

Komentāri (0)  |  2012-04-20 15:35  |  Skatīts: 941x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ