MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Savu stāstu rakstīšana. Vingrinājums.


Šajā vingrinājumā jums būs jāuzraksta divi stāsti. Pirmais ir stāsts, kurš ir jūsu jau ilgus gadus un kurš sākas ar vārdiem, „Sensenos laikos stārķis atnesa bērniņu nepareizā mājā." Turpiniet, dodot sev atļauju uzrakstīt savu dzīves stāstu, aprakstot piedzīvotās neveiksmes ar vecākiem, attiecībās, laulībā, karjerā utt. Rakstiet šo stāstu kā pasaku, kas stāsta par to, kas ir noticis ar kādu cilvēku kādā karaļvalstī senos laikos. Aprakstiet laikus, kad bijāt upura lomā, vainīgā lomā un glābēja lomā un kuri bija tie, kuriem jūs iedalījāt šīs pašas lomas.

Kad esat pabeidzis, uzrakstiet šo stāstu vēlreiz, tikai šoreiz to sāciet ar vārdiem: „Sensenos laikos stārķis atnesa bērniņu pareizajā mājā." Atcerieties, ka dziedinošie stāsti skaidro kāpēc notikumi notika tieši tā kā tiem bija jānotiek, lai sniegtu jums vērtīgas dzīves mācību stundas, kas virza jūs tālāk jūsu episkajā ceļojumā. Varbūt jūs piedzīvojāt vardarbību ģimenē ka bērns. Bet tas bija tieši tas, kas jūsu dvēselei bija nepieciešams, lai apgūtu mācību stundas par izturību un līdzjūtību, ko jūs vēlējāties, un izvelējaties tam ideāli atbilstošu māju, kur piedzimt. (Protams, vardarbība ir kas drausmīgs, bet atcerieties, ka jūs rakstāt savu mācību stundu un dziedināšanās episkā ceļojuma stāstu). Varbūt tāpēc, ka jūsu vecāki vārdos bija ļoti skarbi, jūs iemācījāties, ka tie, kuri citus atklāti apvaino un cenšas tos sāpināt, patiesībā ir ļoti nedroši un nelaimīgi, un tas ir pilnīgi neatkarīgi no jums. Varbūt pat atradāt kādu patiesības graudu viņu vārdos. Varbūt jūs guvāt mācību, ka varat pieņemt to, ka neesat perfekts un sapratāt cik daudz pūļu esat gatavs pielikt, lai to mainītu, bet bez jebkāda spiediena no ārpuses, lai piepildītu kāda cita cerības.

Ja nejūtaties ērti rakstīt šo stāstu tāpēc, ka neesat savas mācību stundas vēl apguvis - viss ir kārtībā un pieņemami, rakstiet šo stāstu tā, it kā savas mācību stundas būtu jau apguvis. Jūs varbūt vēlaties atgriezties pie šī stāsta vēlāk, lai to uzlabotu. Kad sāksiet ticēt šim jaunajam stāstam, tas sāks piepildīties. Jūs kļūsiet par savas dzīves stāsta rakstītāju. Rezultātā kosmoss redzot, ka esat apguvis savas mācību stundas, vairs neliks jums atgriezties tajā pašā klasē.

No Baltā Vēja ieteikumiem
https://sidrabvejs.blogspot.com/2012/07/dziedinasanas-apla-dienvidu-virziens.html
Komentāri (0)  |  2012-07-13 23:50  |  Skatīts: 1712x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ