MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Burvju lādīte


Kā vienkāršā veidā sevi var iedvesmot veiksmei?

Šis ieteikums līdzīgs, kā veidojot Sapņu kartes, tikai bez līmēšanas un afirmāciju skaitīšanas katru dienu...

Iegādājieties sev burvju lādīti vai kārbiņu. Var pagatavot pašrocīgi ar mājās pieejamiem materiāliem. Uzlīmējiet uz tās vāka uzrakstu: "Viss, kas šeit atrodas, viegli un ātri ienāk manā dzīvē!" Izgrieziet no žurnāliem, avīzēm, brošūrām, katalogiem utt. tādus attēlus, kuros redzams tas, ko jūs vēlaties iegūt - skaistu māju, dzīvokli, mēbeles, automašīnu, rotaslietas, apģērbus, fotogrāfijas no vietām, kur jūs vēlētos pabūt... Krājiet visu, kas jums patīk, ko jūs vēlaties iegūt vai izbaudīt un liekat šajā Burvju lādītē.

Ikreiz, aizverot lādīti, atkārtojiet: "Viss, kas šeit atrodas, viegli un ātri ienāk manā dzīvē!" Veiciet šo rituālu jautri, it kā spēlējoties, bez sasprindzinājuma. Baudiet procesu, piepildot lādīti, ļaujiet vaļu fantāzijai, atcerieties uzplaukuma pirmo likumu - iztēli. Iedomājieties , ka visas šīs lietas jūsu dzīvē jau ir. Īpaši spēcīgi tas darbojas 1. mēness dienā.

Kad aizverat lādīti un izsakāt burvju vārdus, uz laiku aizmirstiet par to. Atlaidiet savu vēlēšanos Visumā. Un esiet gatavi Brīnumam!

Lai veicas!

Komentāri (0)  |  2012-10-09 22:23  |  Skatīts: 1282x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ