MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


05.11. 2012.


Tā jau dzīvē notiek - VISS savstarpējā saistībā! Tikai - ne vienmēr pamanām tās likumsakarības, kas ar mums notiek. Reizēm pat ikdienišķa neuzmanība var izraisīt vairāku notikumu ķēdi, līdz attopamies un steidzīgi labojam to, kas labojams. Lai gan pēc savas būtības esmu diezgan mierīga un harmoniska, taču arī man manā vecumā ar manu dzīves pieredzi reizēm gadās pa atskabargai rāmajā dzīves plūdumā un nākas vien apgūt kārtējo Dzīves Mācību, lai tiktu uz priekšu. Es pateicos par VISU, kas ar mani notiek, jo TAS mani ir bagātinājis ar kādu cilvēku, notikumu, emocijām, pārdomām... Lai aiziet tas, kam jāaiziet! Lai atnāk tas, kam jāatnāk!

Aizvadītajā nedēļā lasīju, manuprāt, enerģētiski ļoti spēcīgo Agneses un viņas Palīgu grāmatu, kas mani ir saviļņojusi, izraisījusi pārdomas, likusi uz vienu otru notikumu manā dzīvē paskatīties no cita skatu punkta. Zinu, ka šo grāmatu lasīšu vēl, jo ar vienu reizi nespēju apgūt to plašo zināšanu klāstu, kas tajā ievietots, lai arī tik vienkāršā un saprotamā veidā. Esmu pateicīga par šo iespēju lasīt, klausīties, domāt, radīt, dalīties...

Esmu jau rakstījusi, bet vēlreiz gribas atkārtot, ka Grāmatas un rakstītais Vārds ir vienas no galvenajām manas dzīves sastāvdaļām un priecājos, ja izdodas izlasīt ko patiesi vērtīgu, kas rezonē ar manu sirdsbalsi. Es labprāt dalos ar šo informāciju ar citiem, lai gan apzinos, ka ne visiem tā šķitīs tik pieņemama. Mēs esam, kādi esam! Katram savs Ceļš ejams, taču, ja esam satikušies uz šīs Taciņas, varbūt noderēs arī manis ieteiktais!

Ar mīlestību un gaismu sirdī - Maija

Komentāri (0)  |  2012-11-06 00:15  |  Skatīts: 1047x         Ieteikt draugiem
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ