MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Radīsim ik mirkli ar sirdi!


  Visu caurstrāvo smalks tīkls, kurš nemitīgi viļņojas, veidojot lielākus un mazākus viļņus. Mēs sakļaujamies ar tiem viļņiem, kādus esam radījuši un izvēlējušies.
   Un vai mēs maz pamanām, ko mēs radām un izvēlamies?
Taču to, ko saņemam, to mēs pamanām vienmēr – vai nu tas, kas saņemts neatbilst pasūtījumam vai ir nepilnīgs, vai nav tāds, kādu esam gribējuši, utt.. vai dažs labs vispār nesaņemam, jo neesam to ļāvuši un nenoticam paši sev.
   Mēs ar savu būtību katrs izstarojam kaut kādas sajūtas, ko varētu nosaukt par viļņiem. Un kādu vilni izstarojam – tādu saņemam sev pretī.
   Mūsu pasaule var būt tik vienveidīga, cik vienveidīgas ir mūsu domas.
Tamdēļ, ja domājam un sajūtam skumjas, saņemam skumjas. Ja domājam un sajūtam bailes, tad tās nāk pretī. Ja domājam un izjūtam prieku un laimi – tas ienāk mūsu dzīvē.
Taču ir būtiski tas, ka tam visam ir jānāk no sirds. Dzīve kļūst krāsaina un skaista tad, kad izprotam lietu patieso būtību, kad pieņemam sevi un pasauli, un apzināmies, ka tā ir mūsu radīta. Ja esam radījuši katrs savu ārējo pasauli, kā tad to vispār varam nepieņemt? Jo ja nepieņemam, tātad nepieņemam paši sevi. Jo ārējā pasaule ir mūsu atspulgs.
   Un tā mēs klīstam pa pasauli skatīdamies savā spogulī. Taču domājam, ka tas ir citu veidots, radīts un īstenots. Atspulgs ir mūsu pašu radīts! Atspulgs esam mēs katrs pats sev.
   Ir jāsāk dzīvot! Ir jāsāk dzīvot ar sirdi! Ja mēs darīsim to, kas ir mūsu sirds lieta, dzīve taps skaistāka. Ja mēs mīlēsim sevi un dzīvosim ar sirdi ik mirkli, ko mēs izdzīvojam – it viss taps piepildīts un krāsains. Taču mums jāsāk pašiem ar sevi. Nevis ar apkārtējiem, nevis ar kādu, bet gan tieši katram pašam ar sevi.
   Mēs radām savu dzīvi caur to, ko mēs izstarojam. Un to, ko mēs izstarojam, to mēs izvēlamies. Un saņemam to, ko izvēlamies.
   Nevar no atspulga saņemt to, ko mēs paši neizstarojam šim atspulgam.

  Radīsim ik mirkli ar sirdi. Dzīvosim ik mirkli ar prieku! Būsim priekš sevis tieši tādi, kādus mēs gribam paši sevi redzēt un pasaule atspoguļosies aizvien skaistāka un krāsaināka!

(https://www.facebook.com/maijulaikapavedieni)
Komentāri (0)  |  2013-11-26 15:39  |  Skatīts: 979x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ