MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Lūgšana Sargeņģelim


  Ienes mieru manā dzīvē, nomierini manu steidzīgo prātu, garu un saprātu. Iepazīstini mani ar šīs dzīves lomu un scenāriju. Es vēlos laimi un prieku gūt ik uz soļa, kuru speru un kuru jūtu.
   Es gribu sevi pieņemt un mīlēt, atzīt un radoši izpausties. Es gribu Tevi dzirdēt un sajust savā dzīvē. Es gribu viegli, patīkami un skaisti plūst uz priekšu. Es vēlos harmoniju ik brīdi. Es gribu smaidīt, es gribu smieties. Es gribu atrast un būt kopā ar tādiem, kā es. Es gribu pieņemt un tapt pieņemts. Es gribu harmoniju sevī, gribu harmoniju ap sevi un harmonijā vibrēt, harmoniju izplatīt.
  Es runāju ar Tevi reti un es gribu to mainīt. Es gribu runāt bieži. Es gribu to priekpilno sajūtu, kas ļauj man mīlēt, mīlēt bez robežām, kas ļauj vibrēt augstās un patīkamās frekvencēs.
  Esi ar mani, esi manī, esi ap mani, skani ar mani visās manās būtnes frekvencēs, vibrācijās un esamībās.
  Dari mani patīkamā veidā stipru. Izglīto un apmāci mani visās prasmēs, kuras spētu man sniegt prieku un attīstīt manu apziņu, kuras sniegtu man jaunu, priekpilnu un radošu enerģiju.
  Vadi mani lūdzu, un rādi man, kā jāiet, kas jādara, un caur mīlestības skaisto, tīro vibrāciju dod man izpratni.
  Ļauj man radīt mīlestību, prieku, gaismu, radošumu, tīrību garam un manam fiziskajam ķermenim. Esi ar mani ikdienu dien dienā, mūžībā un katrā manā esamības mirklī!
Paldies; ka uzklausīji!

Audioieraksts manā izpildījumā lejuplādēs un -

https://failiem.lv/u/iimslyq

Komentāri (0)  |  2014-01-05 19:48  |  Skatīts: 7139x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ