MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Veseļošanās Kvantu Pārejā 1.d.


Veseļošanās Kvantu Pārejā

Autors - weblapa Julvius. Pamatmateriāls publicēts 2014. gada 4. jūnijā. (Tulkotāja piezīme – šeit ir saīsināts vairāku publikāciju kompilējums un publicēto vēlams pielietot ņemot vērā savu veselo saprātu, personīgo pieredzi un izjūtas.)

Ikvienam (cerams) ir zināms, ka Zeme pašlaik pāriet uz jaunu evolūcijas spirāles vijumu, uz jauno ceturtās dimensijas enerģētisko telpu. Šī uz Zemes notiekošā Kvantu pāreja skar Zemi un visus tās apdzīvotājus (ieskaitot cilvēku), ietekmē mūsu emocionālo, garīgo un fizisko pašsajūtu un prasa rūpīgu visu cilvēka darbības sfēru atjaunināšanu. Īpaša uzmanība jāpievērš cilvēka fiziskajai, dvēseliskajai un garīgajai atveseļošanai.

Kāpēc pašlaik NEpalīdz zāles? Kas PAŠLAIK notiek šūnu un atomu molekulārajā līmenī cilvēka organismā? Kāpēc vēršanās pie ārstiem ne tikai nedod vēlamo rezultātu, bet bieži vien šīs vizītes ir tikai veltīgs laika un naudas tēriņš? Notiekošais tradicionālo medicīnu novedis strupceļā, taču tā šo rezultātu vienkārši ignorē. Pēc inerces tiek turpināta jau nepalīdzošo antibiotiku un pretsāpju līdzekļu ieteikšana ārstēšanai. Pēc inerces tiek noteiktas nepareizas diagnozes un tiek veikta neatbilstoša ārstēšana.

KO DARĪT? Kā palīdzēt sev un tuviniekiem uzveikt paniku, kas arvien vairāk pārņem mūsu apziņu? Kādai būtu jābūt mūsu prātīgai uzvedībai, it kā no zila gaisa rodoties neskaidriem diskomforta simptomiem? Tie, kuri labi pārzina Agni Jogas Dzīvo Ētiku, zina (un jau sen) par pašlaik dabā notiekošajiem visu veidu procesiem. Garīgā, dvēseliskā un fiziskā veselība ir atkarīga no viņu apziņas.

No 2012. gada aprīļa cilvēku DNS, palielinoties saules aktivitātei, sāka intensīvāk mutēt. Precīzāk sakot, šūnu transmutācija visām dzīvajām būtnēm uz planētas turpinās jau desmitiem gadu. Taču šis raksts ir veidots tāpēc, ka daudzi cilvēki ir izbiedēti, nespējot atpazīt savā fiziskajā ķermenī pārmaiņu procesus dziļākā līmenī, bet ārstu ieteiktie veseļošanas paņēmieni nestrādā, jo neatbilst izaicinājumiem, kurus cilvēkiem piedāvā ... Saule. Šie simptomi pēkšņi parādās un pazūd it kā bez iemesla. Tās ir ķermeņa sūtītās ziņas, ka tas atbrīvojas no vecās bioloģijas un vecās domāšanas.

Simptomi, kas rodas, izmainoties ķermenim šūnu līmenī, mutējot (pārstrukturējoties) DNS:

• noguruma vai iztukšotības sajūtas jau pie nelielām slodzēm;
• vēlme gulēt ilgāk vai biežāk nekā parasti;
• gripoza stāvokļa simptomi – paaugstināta temperatūra, drudzis, sviedru izdalīšanās, sāpes kaulos un locītavās, u.c.;
• reiboņi un džinkstoņa ausīs;
• galvassāpes, migrēna, iesnas ar šķavām, kas var izpausties no rīta līdz vakaram, vairākas dienas vai pat mēnešus, reizēm caureja;
• sajūta, ka vibrē viss ķermenis - īpaši, ja cilvēks ir atslābinātā stāvoklī;
• intensīvas muskuļu spazmas; durstīguma sajūtas rokās un kājās; muskuļu spēka zudums rokās;
• dažkārt apgrūtināta elpošana, nepieciešamība elpot dziļi, sajūta, ka trūkst skābekļa;
• izmaiņas imūnsistēmā; izmaiņas limfas sistēmā;
• depresijas lēkmes bez reāliem iemesliem;
• saspringums, nemiers un augsta līmeņa stress - jums liekas, ka kaut kas notiek, bet jūs nezināt, kas tas ir.

Vēl svarīgi simptomi - sāpes sirdī, sirds aritmija, kas ir saistīti ar sirds korekciju jaunās enerģijas pieņemšanai. Šodien "pārejā esošajiem" cilvēkiem notiek ceturtās - sirds (mīlestības un līdzjūtības) čakras atvēršanās. Tā bieži ir bloķēta (90% normāliem cilvēkiem!), un tās aktivizācijas laikā var izpausties skumjas, bailes, jo ceturtā čakra ir saistīta ar dakšveida dziedzeri. Šis orgāns atrodas plaušu priekšējā daļā, un cilvēku lielākai daļai ir iedīgļa stadijā. Dakšveida dziedzera attīstība var būt saistīta ar sāpēm krūtīs, elpas trūkumu vai izpaužas kā bronhīta – plaušu karsoņa simptomi.

Dažkārt var parādīties agrāk izslimotu slimību pazīmes. Tās ir saknes slimībām, kas ir saglabājušās citos tava ķermeņa informācijas līmeņos. Slimība var pat akūti norisināties, tikai ātrāk nekā agrākajā saslimšanas reizē. Tas nozīmē, ka ķermenis atbrīvojas no slimības dziļākā līmenī. Jūsu ķermenis ir ļoti saprātīgs un bieži vien saprātīgāks nekā tu pats!

Lakonisks kopsavilkums: Tas, kas šodien ar cilvēku, ar dabu notiek - ir DNS koda aktivizēšanās. Ja tu vēlies to nosaukt par mutāciju, tad - jā, tā ir mutācija. Un šīs mutācijas izraisa Saules palielinošās aktivitātes. Grūti atrast pareizos vārdus, lai to savienotu. Anomālijas ar pārtiku, pastāvīga bada sajūta, akūta saldā nepieciešamība. Ir vēlēšanās ēst, bet ieēst nevar. Asi izteikta apkārtējās pasaules palielinošā negatīvisma izpausmju sajūta visur, pūlī, pat skatoties TV un sekojošā saslimšana. Ja tu "ciet" no šajos sarakstā minētā, tad man priekš tevis ir labas ziņas: Tavs DNS intensīvi aktivizējas!

Ko darīt pašlaik?

Galvenais - nepanikot! Kustieties! Riteņbraukšana, baseins ... Noteikti ūdens kontrasta procedūras. Noteikti dzeriet sodu katru dienu! (Pie sodas ķermeni vajag pieradināt pakāpeniski, sākot ar devu uz tējkarotes galiņa, līdz pus tējkarotei 2 reizes dienā. Piedzert pie sodas nepieciešams karstu ūdeni vai karstu pienu vai vēl labāk - karstu nostādinātu baldriāna tēju, jo baldriāni un soda ir brīnišķīgs, neaizstājams līdzeklis, kad notiek čakras centru enerģētiskā pārdegšana. Soda tāpat ir arī profilakse pret vēzi. No Helēnas Rērihas vēstulēm - red.). Var pielietot, ja palīdz, homeopātiju, ēteriskās eļļas, šiacu masāžu u.c.
Ļoti labs ieteikums ir mugurkaula stiepšana. Veic muskuļu stiepšanas vingrinājumus! Veic kakla vingrinājumus: galvu uz augšu, uz leju, pa kreisi un pa labi, noliec savu ausi pie viena pleca, tad pie otra. Centies maksimāli, cik vien iespējams.

Turpinājumā skat. citus ieteikumus.

Tulkojums no - https://gaisma12.lv/jaunumi.php

Komentāri (0)  |  2014-06-19 04:45  |  Skatīts: 2145x         Ieteikt draugiem
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ